vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Sex XXL: Jak na to, když vážíte více

26. února 2016

Sex XXL: Jak na to, když vážíte více

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: XXL polohy obezita milování sex nadváha

preventan-mimiforum-banner

Obézních lidí přibývá, a tedy i párů, v nichž je alespoň jeden ve velikosti XXL. Zjišťovali jsme proto, jak si nejlíp užít sex, pokud máte kila navíc. 

Diskutujte: Jaké polohy jsou podle vás nejlepší, máte-li s partnerem kila navíc?


Klasická misionářská poloha patří v našich ložnicích mezi nejoblíbenější, a tak by vás možná nenapadlo, že pro někoho může znamenat pořádný problém. Pokud mají oba partneři nadváhu, může pro ně úspěšné milování v této poloze být něčím, jako pro horolezce úspěšný výstup na Mount Everest. Zkrátka milování v ložnici, kde partneři nosí velikost XXL a více, má svá pravidla.

Obézní ženy se sexu často vyhýbají

Zatímco obézní muži většinou komplexy nemají, v posteli to neřeší a klidně si oblečou pánská tanga, která pod jejich břichem vlastně ani nejsou vidět, ženy jsou na tom mnohem hůř. Když se mají před partnerem svléknout, je z toho velký problém, a jsou i takové, které se sexu raději vyhýbají. Vše jen ze strachu, že se před partnerem odhalí nevzhledné pneumatiky, které jinak šikovně maskují stahujícím spodním prádlem. Vědci prokázali, že ženy s nadváhou jsou přecitlivělejší a úzkostlivější než jejich štíhlé kolegyně, a jakékoli narážky na svou osobu berou smrtelně vážně.

MIMIFORUM zjistilo:

Ale ani obézní muži, i když se tváří, že jim na kilogramech navíc nesejde, na tom nejsou ideálně – podle odborníků mají nižší zájem o sex, mohou mít problémy s erekcí a s dosažením orgasmu. Sex si nemohou užít naplno, protože jim překáží břicho a některé polohy jsou pro ně tabu. A mimochodem – problémy mají i s močením, protože si na »něj« prostě nevidí.

Tipy MIMIFORA:

Sex pro silnější postavy: Co ano, a co ne

1. Misionářská poloha 

Je obtížně proveditelná, i když mnohdy ne nemožná. Záleží také na tom, který z páru je onen silnější, nebo zda mají nadváhu oba. Muž s kily navíc se musí zapřít o celé ruce, aby partnerku nezalehl, navíc může mít problém s průnikem, který je někdy dokonce nemožný. Pomoct se však dá tím, že si žena polštáři podloží bedra.

Výsledek: Zkuste to, ale když to nepůjde, této poloze se příště vyhněte.  

2. Poloha na koníčka sex-a-vztahy-sex-xxl-ii-sh-nahled

U obézních párů patří k velmi oblíbeným. Jen pokud by byla žena třikrát silnější než muž, měla by na ni raději zapomenout, aby partnerovi neublížila. Naopak je-li obézní muž, anebo oba, je to poloha ideální. Žena může sedět jak čelem k partnerovi, tak zády k němu. Záleží na tom, co jí více vyhovuje. Pokud se stydí za své tělo, je pak vhodná právě druhá varianta.

Výsledek: Rozhodně ano!

3. Poloha na boku

Musíte ji vyzkoušet. Záleží totiž na tom, který z páru je silnější a jaké má proporce. Má-li partner veliké břicho, nejspíše se vám nepovede. Je-li naopak silnější žena, můžete si polohu užít dokonale.

Výsledek: Stojí za vyzkoušení!

4. Poloha zezadu

Pokud nemá partner takové břicho, že by mu bránilo v průniku, je tato poloha ideální. V opačném případě s ní příliš úspěšní nebudete. Je-li však baculkou v páru žena, nevynechejte ji. Odpadnou totiž zábrany, protože žena, klečící k muži zády, má pocit, že na ni – či spíše na její velké proporce – muž až tak dobře nevidí. V případě problémů s obezitou se ale nedá provozovat dlouho, protože s polohou vkleče mohou mít lidé s nadváhou problémy.

Výsledek: Ano! Za zkoušku nic nedáte.

5. Poloha 69

Orální sex si můžete dopřát bez ohledu na své proporce. Pokud se vám podaří poloha 69, můžete si užívat oba. Pokud by však partner měl neúměrně velké břicho, mohly by nastat potíže. V tom případě ale nic nebude bránit jednostrannému orálnímu milování – a pak se prostě prohodíte.

Výsledek: Jistě! A když by to nešlo, v orálním sexu se střídejte.

 

Text: asm

Foto: Shutterstock.com

 

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse