vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Sex ve vodě: Toto o něm musíte vědět!

6. července 2016

Sex ve vodě: Toto o něm musíte vědět!

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: bazén kondom milování těhotenství sex moře voda

preventan-mimiforum-banner

Pokud si myslíte, že milování ve vodě či na břehu moře je vrchol romantiky ve dvou, měla byste vědět, že opak může být pravdou. Sex ve vodě totiž často bolí a vede k infekcím.

Diskutujte: Jaké máte zkušenosti se sexem ve vodě?


„Jde to, ale dře to.“ Tak by se dal stručně popsat sex ve vodě. I když je každý druhý romantický film plný vášnivých scén ve vodě či na břehu moře, realita je jiná. Sex ve vodě může být nepříjemný, bolet, vést k infekcím, anebo k nechtěnému těhotenství. Zjistili jsme, co byste o něm měla vědět.

Kondom a voda se nemají rádi

Letní románek s urostlým cizincem může být sice velmi příjemný, ale k milování si raději vyberte jiné místo, než vodu. Pokud totiž použijete kondom – a bez něj byste sex s cizím mužem vůbec neměla riskovat – měla byste vědět, že ten se s vodou opravdu nemá rád. Kromě toho, že nedrží, jak by měl a sklouzává, chlor a chemikálie v bazénu ho mohou poškodit. Díky tomu praskne – a problém je na světě.

Voda není antikoncepce

Existuje poměrně rozšířený názor, že se ve vodě nedá otěhotnět, protože spermie odplaví. To je ale velký omyl, protože voda není antikoncepce. I když většina spermií ve vodě uhyne, nevyplatí se na to spoléhat. Pokud se s partnerem ocitnete ve velmi teplé vodě, tak většina spermií zahyne již ve varlatech, ale ani na to se nedá spoléhat. Takové koupele navíc neprospívají mužské plodnosti a lékaři prokázali, že ji dokonce ohrožují. A tak je lépe se jim vyhýbat.

Ve vodě to drhne sex-a-vztahy-sex-ve-vode-i-sh

Pokud jste si sex ve vodě nikdy nevyzkoušela, možná si myslíte, že s vlhkostí nemůže být vůbec žádný problém. Jenomže opak je pravdou. Voda sama neklouže, naopak ještě odplaví poševní sekret a výsledek je, že žena je naopak suchá a styk pro ni může být velmi nepříjemný. Proto se vyplatí mít po ruce lubrikant a nanést jej ještě předtím, než do vody vstoupíte. Podmínkou ale je, že musí být na silikonové bázi. Ten je ve vodě nerozpustný a nevymývá se. Naopak dokáže příjemně zvlhčit ty partie, které potřebujete.

Hrozí infekce

Kromě nechtěného otěhotnění a suché pochvy hrozí však ve vodě i další problémy – infekce, které si můžete odnést. Z řek, jezer, či přehrad kde jsou sinice, si můžete přinést nečekaný dárek – poševní infekce, které mohou ve vážných případech vést až k neplodnosti. Oběma partnerům pak hrozí kožní problémy, které s sebou koupání v sinicích přináší. Nebezpečná je i chlorovaná voda z bazénů a voda z vířivek. Stačí si představit, kolik lidí jí před vámi došlo a chuť na milování vás možná přejde. Obsahuje velké množství mikroorganismů, které mohou způsobit nepříjemné zdravotní problémy.

MIMIFORUM zjistilo:

Představa milování na břehu moře a ve vlnách je sice romantická, ale už vůbec ne příjemná. Zkuste si sex ve slané mořské vodě a sama uvidíte, jak dobře vám bude během něj – a hlavně po něm. Pozor také na sex na pláži – písek se snadno dostane do intimních partií a je po romantice. Rozbor písku z pláží totiž potvrdil, že na 91 % z nich je vysoká hladina enterokoků. Jedná se o bakterie, které způsobují například záněty močových cest, tlustého střeva, mozkových blan, či dokonce meningitidu.

 

Text: mob

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse