vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Sex ve vesmíru: Toto raději nezkoušejte!

13. května 2013

Sex ve vesmíru: Toto raději nezkoušejte!

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: gravitace astronaut vesmír polohy sex

preventan-mimiforum-banner

Může být nebezpečný, a také pěkně nepříjemný. Pravdou ale je, že jej zatím nikdo nevyzkoušel. O sexu ve vesmíru sice tiskem proběhla řada senzačních zpráv, ale ani jedna se nepotvrdila. 

Nulová gravitace. Nedostatek soukromí. Tělní tekutiny plovoucí vzduchem. Většina poloh neproveditelná bez nejrůznějších pomůcek. Možnost zranění, když se u sebe neudržíte a prolétnete vzduchem. To jsou hlavní rizika sexu ve vesmíru. A důvody, proč to prozatím nikdo (údajně) nezkoušel.


Vesmírný sex? Ani za nic!

Úžasné dobrodružství, netradiční zážitek! Tak si mnozí představují vesmírný sex. Je to něco, co stojí za to vyzkoušet, říkají si. Opravdu? Odborníci mají opačný názor. Není o co stát. Nejen, že řadu poloh byste realizovat nemohla – například oblíbený misionář by byl bez pomůcek neproveditelný, ale nikdo neví, co by se stalo, pokud by žena otěhotněla. Zda by pobyt ve vesmíru a styk ve stavu beztíže dítě nepoznamenal a neneslo by vážné následky.

Supertajná zpráva NASA 

sex-a-vztahy-sex-ve-vesmiru-ii-sxc-nahled

Jestli se o sex ve vesmíru vůbec někdo pokoušel, není jasné. Od chvíle, kdy do kosmu začaly létat smíšené posádky, se o tomto tématu ale neustále spekuluje. Na veřejnost proniklo několik »zaručených« informací, a dokonce i údajná supertajná zpráva NASA. Podle ní zkoumali američtí astronauti možnosti sexuálních poloh ve vesmíru v roce 1996. Ve stavu beztíže vyzkoušeli deset pozic, které vybral počítač. Ukázalo se prý, že jen čtyři pozice byly proveditelné bez pomůcek. Mezi ty patří elastické pásy či speciální tunely, které připomínají otevřený spacák.


Sex v kosmu je tabu

S těmito údajně tajnými informacemi přišel francouzský spisovatel Pierre Kohler ve své knize. Jenomže záhy se ukázalo, že za ně vděčí své bujné fantazii. NASA totiž všechny informace popřela. Žádný sex ve vesmíru nebyl! Dodnes tak není jasné, zda nějaké milování ve stavu beztíže proběhlo, anebo ne. Astronauti často tvrdí, že sex na oběžné dráze by byl nejen nepohodlný, ale hlavně je zakázaný. A to hlavně proto, že nikdo neví, co by se dělo s případným – ve vesmíru zplozeným – potomkem.


Zajímavosti MIMIFORA:
3× o sexu ve vesmíru

-    Někteří vědci se domnívají, že sex ve vesmíru by mohl být zdraví nebezpečný. Vycházejí z pokusů na rostlinách. U nich totiž prokázali, že gravitační změny poškodily jejich buňky.
-    O sexu ve vesmíru se uvažuje hlavně kvůli dlouhodobým misím ve vesmíru. V úvaze je také projekt MarsOne, který by vysadil na Marsu nové obyvatele, kteří by zde zůstali žít.
-    Objevují se také úvahy o natočení vesmírného porna – pochopitelně z vědeckých důvodů. K tomuto experimentu se zatím nikdo neodhodlal.

Text: asm
Foto: Sxc.hu

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse