vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Sex v zimě: Nejlepší tipy pro zahřátí

13. prosince 2012

Sex v zimě: Nejlepší tipy pro zahřátí

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: zahřátí zima orgasmus sex partner

preventan-mimiforum-banner

Když venku mrzne, až praští, je ta pravá chvíle začít se zahřívat ve dvou. Přinášíme pár tipů, jak si užít sex v zimě – a netřást se přitom chladem. 

Venku jsou mrazy a vám se vůbec nechce z tepla domova. Pak máte jedinečnou šanci vyzkoušet některý z tipů na zimní sex, které vás rozehřejí.

1. Svíčky a zase svíčky

V zimě mohou mít svíčky mnohem více využití. S jejich pomocí vytvoříte romantické zákoutí kolem vany či postele, ale také vás mohou pořádně rozehřát. Lákají-li vás hrátky s horkým voskem, pak je na to ideální právě zimní období. Než s nimi začnete, pořiďte si vhodnou svíčku (nejlépe nízkoteplotní) a inspirujte se tipy na internetu. Je třeba opatrnosti, aby nedošlo ke zranění, ale výsledek prý stojí za to.

2. Stolní hra

Jak vás může zahřát stolní hra? Jednoduše! Stačí, když si vyberete nějakou erotickou. V teple domova tak můžete s partnerem trávit večer originálním způsobem – plněním mnohdy ne zcela lehkých úkolů. Nejen, že vás zahřejí, ale ještě k tomu navnadí na další pokračování v posteli, které skončí vášnivým sexem a bouřlivým orgasmem.

3. Horká vana sex-a-vztahy-sex-v-zime-ii-sh-nahled

Teplá koupel je na rozehřátí přímo ideální, a když si ji užijete i s partnerem, získá erotický podtext. Připravte si horkou lázeň společně doma, anebo si zajděte někam do vířivky. Zima vám nebude, a ještě prožijete neopakovatelné romantické chvíle ve dvou. A pokud chcete zažít něco nečekaného, pořiďte si voděodolný vibrátor a zpestřete si koupel.

4. Hřejivá masáž

Podívejte se do nabídky sexshopů a vyberte si některý z hřejivých gelů či masážních olejů. Můžete si dopřát příjemnou masáž, při které vám zima rozhodně nebude. Za vyzkoušení rozhodně stojí masážní olej, který je zároveň jedlý a má příjemnou chuť. Když jím namasírujete partnerovo tělo, můžete jej začít slíbávat. Skvělá a vzrušující zábava pro dlouhé zimní večery.

5. Neobvyklé pozice

Zkuste v posteli něco nového! Nejen, že si tím oživíte partnerský život, ale neobvyklé pozice vám dají pořádně zabrat. Vyberte si takovou, kterou fyzicky zvládnete, ale při níž musíte do hry zapojit svaly, o kterých možná ani nevíte, že je máte. A nemusí jít nutně o polohy z Kámasútry. Inspiraci najdete i na internetu.

6. Zimní striptýz

Může být zábavný, ale také neuvěřitelně sexy. Navíc se s partnerem můžete vystřídat a užít si oba. Dejte si jedno svařené víno na zahřátí i kuráž a oblečte si zimní výbavu – včetně rukavic, čepice a šály. Čím víc budete mít vrstev, tím bude zimní varianta striptýzu delší a zajímavější. Postupně odkládejte jednotlivé kousky oblečení, nejlépe za zvuků hudby. Pokud na striptýz nemáte náladu, můžete jej nahradit oblíbenou hrou »flaška«. Opět platí, že čím víc vrstev budete mít na sobě, tím lépe.

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse