vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Sex v ponožkách. I to se mužům může líbit!

28. října 2013

Sex v ponožkách. I to se mužům může líbit!

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: ponožky nohy orgasmus sex partner

preventan-mimiforum-banner

Zatímco ženám přijde sex v ponožkách antisexy, muži to vůbec neřeší. Ani u sebe, ani u partnerky. A některým se to dokonce líbí. A podle odborníků k tomu mají důvod – ženy v ponožkách totiž prý mnohem snadněji dosáhnou orgasmu. 

„Nahý muž v ponožkách. To je pro mě snad nejvíc asexuální představa. Nedovedu si představit, že by se někomu líbila. To samé platí i naopak. Nahá v ponožkách bych si před partnera nikdy nestoupla. A tak když se mi partner nedávno svěřil, že ho vzrušuje milování se s ženami v ponožkách, vyděsilo mě to. V žádných sexy silonkách, prostě v klasických ponožkách. Čím jsou horší, barevnější či pruhovanější, tím lepší. Nechápu to a odmítám mu v tom vyhovět. Nejen, že mě to nevzrušuje, ale dokonce odpuzuje,“ svěřuje se Ingrid (25).

 

Zajímavost MIMIFORA:

Ponožkami k lepšímu sexu!

I když se vám ponožky v posteli mohou zdát pořádně asexuální, britští vědci to vidí jinak. Podle nich mohou dokonce vést k lepšímu sexu. Funguje to prý speciálně u žen. Podle jejich výzkumů ty, které mají problém s dosažením orgasmu, vyvrcholí, pokud mají při milování nohy neustále v teple. A to jim zajistí jedině teplé ponožky. Údajně za to může lepší prokrvení pohlavních orgánů, ke kterému díky teplým nohám dochází.

 

Co není sexy? Muž v ponožkách!

Většina žen přiznává, že v ponožkách sice spí ráda, ale na druhou stranu by si je nenechala při milování. Ponožky a sex totiž vůbec nejdou k sobě. „Mám ráda nohy v teple a v ponožkách i spím. Pokud ale tuším, že budeme mít s partnerem sex, sundávám je. Nedovedu si představit, že jsem nahá a mám teplé ponožky. A úplně nejhorší představa je nahý chlap s ponožkami vytaženými až ke kolenům,“ svěřuje se Míša (30).

 

Mužům ponožky nevadí, ženy je řeší sex-a-vztahy-sex-v-ponozkach-ii-sh-nahled

Zatímco mužům často ponožky při sexu nevadí, ženy je řeší až příliš. Většina dokonce uvádí, že jsou tak antisexy, že dokonale nahradí antikoncepci. Když vidí nahého muže v ponožkách, choutky na milování je velmi rychle přejdou.

 

MIMIFORUM zjistilo:

Sex v ponožkách zabírá na chřipku!

Zapomeňte na drahé léky. Podle výzkumu švýcarských vědců je nejlepším lékem na chřipku sex v ponožkách! Pokud se vám podaří dosáhnout orgasmu, pak se ihned zvýší počet bílých krvinek, které likvidují buňky napadající chřipkové viry o 150 %, posiluje se imunita a rychleji dochází k uzdravení. To ale neplatí, pokud máte studené nohy. Proto jsou nezbytným doplňkem k sexu co nejteplejší ponožky.

 

Anketa MIMIFORA:

Vadí vám sex v ponožkách?

 

Vanda (33): ANO

„Vadí. A hodně. Můj poslední partner to vůbec neřešil. Byl na ně zvyklý, a tak se klidně svléknul celý, ale ponožky si nechal. Byl to šílený pohled. Naštěstí když jsem mu řekla, jak moc mi to vadí, začal si je sundávat. Já bych se v ponožkách nikdy milovat nedokázala.“

 

Jarmila (24): NE

„Nevadí, naopak sama si je často nechávám. Trpím na ledové nohy, a tak je mi i sex v ponožkách příjemnější. Nevadí mi to ani u partnera, ale musejí být čisté, nikoli zpocené a nošené několik dní.“


Text: ino

Foto: Sxc.hu

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse