vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Sex s ex: Proč do něj jít a proč ne.

3. března 2017

Sex s ex: Proč do něj jít a proč ne.

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: ex vztah postel sex partner

preventan-mimiforum-banner

Sex s bývalým láká nejednu ženu. Zvlášť pokud byl dokonalý v posteli. Než do něj ale půjdete, zvažte dobře, zda se vám tento krok vyplatí.

„Mám už pět let jiného partnera, ale na svého ex nemůžu zapomenout. Byl totiž nejlepší v posteli! Moc dobře vím, že kdyby se ke mně vrátil, podlehla bych mu. I kdyby to mělo být jen na jednu noc. Takový sex jako s ním jsem už totiž nezažila,“ svěřuje se Jolana (29).

Sex s ex je lákavý

Sex s bývalým partnerem láká nejednu ženu. Hlavně tehdy, pokud jim to v posteli mimořádně klapalo. A existuje minimálně pět důvodů, proč do něj znovu jít.

MIMIFORUM zjistilo:

5 důvodů, proč jít do sexu s ex

-          Dokonale ho znáte a víte, co má v posteli rád. Také moc dobře víte, co od něj můžete čekat vy.

-          Jste sehraní a nemusíte se seznamovat. Není třeba dlouhých oklik a můžete jít rovnou na věc.

-          Nemusíte se stydět. Zná vaše tělo, a tak se nemusíte bát, že by se mu na něm něco nelíbilo.

-          Můžete se odvázat. Protože se znáte, není třeba se bát, že by se mu nelíbily vaše hlasité projevy v posteli. Můžete se odvázat a nemusíte myslet na to, co se hodí a co ne.

-          Respektujete se. Pokud není váš ex potížista (a s tím si další sex raději rozmyslete), můžete se domluvit na pravidlech a ty dodržet. Třeba na tom, že půjde jen o úlet na jednu noc, který však zůstane pouze mezi vámi.

Proč na bývalého zapomenout sex-a-vztahy-sex-s-ex-ii-sh_small

Jenže každá mince má dvě strany a sex s bývalým není výjimkou. Existují také důvody, proč se »dvakrát vkročit do stejné řeky« prostě nevyplatí. Tady je pět hlavních z nich.

MIMIFORUM zjistilo:

5 důvodů, proč nejít do sexu s ex

-          Může vás to rozhodit. Zvlášť, pokud do něj jste pořád zamilovaná a víte, že by šlo jen o sex na jednu noc, se do něj jít nevyplatí. Otevřou se staré rány a vy na tom budete hůř než předtím.

-          Může se to »provalit«. Pokud máte jiného partnera, je sex s ex pořádně nebezpečný. I když se budete snažit sebevíc, hrozí, že se o něm jednou dozví. A bude problém.

-          Může vést k rozchodu. Uvědomíte si totiž, že váš ex byl lepší než ten současný. Rozejdete se, ale zůstanete sama. Bývalému šlo jen o sex a vrátit se nechce.

-          Mohou nastat problémy. I když berete antikoncepci, není to stoprocentní. Během jedné noci s ex se může stát, že selže a otěhotníte. Anebo se můžete nakazit nepříjemnou pohlavní chorobou. Vůbec nevíte, s kým spal, když se s vámi rozešel.

-          Můžete být zklamaná. Možná jste si časem udělala z bývalého sexuálního boha. Jenže realita je trošku jiná, než jste si vsugerovala. Čekala jste výbuch vášně a jste zklamaná. Idealizovanou představu vašeho ex to může řádně zkazit.

Sex ex dobře zvažte

Pokud vás sex s bývalým láká, dobře ho zvažte, než se do něj vrhnete. Napište si na papír váš vlastní seznam pro a proti a podle něho se řiďte. Uvědomte si ale, že jde o krok, který nelze vzít zpět. A pokud jde bývalému jen o sex, vám to může řádně zkomplikovat život.

 

Text: mob

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse