vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Sex s ex: Je sex s bývalým výhodou?

21. října 2015

Sex s ex: Je sex s bývalým výhodou?

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: zakázané ovoce bývalý poslte ex nevěra sex

preventan-mimiforum-banner

Opravdu je sex s vaším ex výhodou? Nebo může způsobit více škody než užitku? Kdy do něj jít, a kdy si ho naopak rozmyslet? Ne vždy je to totiž výhra…

Preventan Akut

  • Doplněk stravy
  • Obsahuje unikátní směs biologicky aktivních látek
  • 1 tableta obsahuje 1 mg účinné látky ProteQuine® (oligopeptidy, aminokyseliny, nukleotidy)
  • Přípravek je vhodný pro děti od 3 let a dospělé
    preventan-akut_small

    Doplněk stravy

Více ZDE

Jak se to vezme. Užívat si sexu s někým, koho dobře znáte, má své výhody. Odpadá fáze seznamování a poznávání se v posteli. Nemusíte dlouze zkoumat, co má dotyčný rád a co se mu líbí, protože to prostě víte. A stejně dobře víte, co můžete očekávat od něj. Ničím už vás asi neohromí. Na rychlovku nebo jednorázový úlet je taková situace přímo ideální.

Vztah s ex: Jde čistě jen o sex?

Navíc – pokud jste se rozešli, je pravděpodobné, že si na vás nebude dělat nárok. Nebude očekávat, že spolu začnete chodit a budete žít. Samozřejmě jsou výjimky, ale ve většině případů jde čistě o sex. Výčet výhod, které skýtá sex s bývalým, tím ale nekončí. Pokud již máte nového partnera, který už zná vašeho ex, můžete se vyhnout žárlivým scénám. Tedy pokud ho přesvědčíte, že je opravdu jen kamarád. A jestli máte společné zájmy, můžete občasné »návštěvy« svést na ně.

MIMIFORUM zjistilo:

● Podle nedávného britského průzkumu se spousta lidí na sex s ex dívá jinak – pětina jich totiž milování s bývalým nepovažuje za nevěru.

Měla jsem partnera i ex!

„S bývalým jsme si v sexu strašně rozuměli. Pak ale odjel do ciziny a já si našla jiného. Když se vrátil, nedokázala jsem mu odolat, ale nechtěla se rozejít. A tak jsme se domluvili, že spolu budeme jen spát – nic víc. Vím, zní to šíleně, ale nový vztah to posílilo. Byla jsem pořád v dobré náladě, partner měl navařeno, nemohl si stěžovat,“ vypráví Vlaďka (27). „Vše klapalo až do chvíle, než se to partner náhodou dozvěděl. Rozešli jsme se a v tu chvíli to skončil i můj ex. Nakonec jsem zůstala sama,“ říká.

Sex s ex: Zakázané ovoce nejvíce chutná sex-a-vztahy-sex-s-ex-2-ing

Scénář ale může být i opačný – spousta mužů totiž těžce nese kontakt partnerek s jejich bývalými, protože na ně žárlí. Pokud je takový i váš partner, mějte se na pozoru. Mohlo by se to obrátit proti vám. Navíc to, co některé považují za velký klad, může být pro jiné minus. Sex s ex vám nepřinese nic nového – tedy pokud se od té doby nezměnil a nezačal s novými praktikami. Je většinou stejný, jako byl před tím, i když – zakázané ovoce přece nejvíc chutná!

S bývalým jen do postele

Pokud jste ale s bývalým v přátelském kontaktu a partnera nemáte, není důvod, proč si občas pár milostných chvil nedopřát. Je to rozhodně lepší než vyhledávat náhodnou známost na jednu noc. „S bývalým se občas scházíme na skleničku a vždycky skončíme v posteli. A proč ne, oba máme volný vztah, sex nám vyhovuje, jen spolu prostě neumíme žít. Pro mě je to ideální varianta, jak si užít a nevázat se,“ říká Míša (24).

Sex s bývalým? Ano, ale když jste sama!

Horší to ale je, pokud jste už navázala nový vztah a stejně skončíte s ex v posteli. Pak máte jedinou možnost – zatloukat a zatloukat, jinak můžete o lásku svého vyvoleného velmi rychle přijít. Sex s ex má sice spoustu výhod, ale když jste znovu zadaná, tak buďte opatrná, ať neskončíte jako paní Vlaďka – sama.

 

Text: mob

Foto: Ingimage.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse