vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Sex s cizinci: Důvody, proč se mu vyhnout

9. srpna 2013

Sex s cizinci: Důvody, proč se mu vyhnout

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: cizinci AIDS nemoc těhotenství sex

preventan-mimiforum-banner

Milování s cizincem na letní dovolené může patřit k nejkrásnějším zážitkům, ale taky k nočním můrám. Přinášíme důvody, proč se mu vyhnout, a také vaše vlastní zkušenosti. 

Sex s cizincem může být rizikovější, než myslíte. Nejen, že snadno můžete »něco chytit«, ale hrozí i možnost otěhotnění s mužem, kterého už nikdy nemusíte dohledat. A v neposlední řadě – můžete být také pořádně zklamaná. Proč se sexu s cizinci vyhnout?

1. Pohlavní nemoc

Nejčastější důvod, proč nad sexem s cizinci váháme. Niky totiž nevíme, co od nich můžeme chytit. Jiný kraj, jiný mrav, říká se. O cizinci nic nevíte, jak žil, s kým spal před vámi, zda chodí pravidelně k doktorovi. Stačí málo a můžete chytit AIDS, syfilis, kapavku a mnohé další choroby.

2. Otec neznámý

I když použijete ochranu, může se stát, že selže. To už je jen krůček od toho otěhotnět. Na neznámém místě, s neznámým mužem. S takovým, kterého pravděpodobně už vůbec neuvidíte. Slibovat může cokoli, realita je jiná. Na dovolené si užijete, a když pak doma přijdete na to, že jste těhotná, zjistíte, že ho nemůžete najít. Adresa neplatí, mobil a mail nefunguje. Zkrátka otec je neznámý.

3. Nejhorší sex sex-a-vztahy-sex-s-cizinci-ii-sh-nahled

Mnozí cizinci se tváří jako nejlepší milovníci, ale všechno je jinak. V posteli jsou mizerní, nemají výdrž, jsou hned hotoví a uspokojení je zajímá jen jejich vlastní – nikoli partnerky. Místo nejlepšího milování budete krutě zklamaná a zažijete s nimi ten nejhorší sex. Mnohé národy, které se tváří jako sexuální přeborníci, jsou totiž pravým opakem. A tak se ze sexu s cizincem snadno může stát noční můra.

Anketa MIMIFORA:

Jaký je váš zážitek ze sexu s cizincem?

Anna (22): Genitální bradavice

„Na dovolené u moře jsem neodolala jednomu místnímu mladíkovi. Byl tak strašně sexy, že jsem mu podlehla, i když jsme neměli po ruce kondom. A výsledek? Domů jsem si nepřivezla lásku na celý život, ale genitální bradavice. A to můžu být ráda, že jsem nechytla virus HIV. Bolí, svědí, jsou nevzhledné a hrozně mě omezují. Zkrátka ze sexu s cizincem mě vyléčily na dlouho.“

Milena (27): Těhotenství

„Stačila jedna noc na pláži u moře. Dokonce s kondomem, který ale praskl. Uklidňovala jsem se, že se určitě nemohlo nic stát, vždyť to bylo jednou! Byl to omyl. Otěhotněla jsem. Když jsem se však snažila kontaktovat budoucího otce, zjistila jsem, že nikdo takového jména neexistuje. Všechno si vymyslel – jméno i adresu, mail, telefon. Nyní mám malé dítě bez táty, kterého nikdy nenajdu.“

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi
11:35 09.08.2013 - aja -

ad Milena

„teď mám malé dítě, jehož tátu nikdy nenajdu“…no – ono je to možná, Mileno, lepší.....

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse