vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Sex s černochem: Mýty a pravdy!

23. září 2011

Sex s černochem: Mýty a pravdy!

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: prožitek černoch sex

preventan-mimiforum-banner

Toužíte vyzkoušet sex s černochem? Říká se o nich, že mají »větší než velkou« výbavičku a jsou skvělí milenci s velkou výdrží. Je to pravda? Přinášíme nejčastější mýty a pravdy o tom, jací v posteli skutečně jsou.

1.Černoši mají větší penisy

Ano, je to pravda. Podle dostupných studií jsou na tom nejhůře Asiati s průměrem 12 cm, po nich následují Evropané, jejich chlouba měří průměrně 15 cm a u černochů se délka pohybuje nejčastěji mezi 16,5 a 20 cm. Velká většina z nich však prý má penis ještě větší.

2.Černoši jsou v sexu agresivní

Ano, to je také fakt. Řada žen, které sex s černochem zažily, uvádí, že se v posteli chovají majetnicky až agresivně. Předehra jim většinou nic neříká a jdou rovnou na věc. Ženu často berou jako svůj majetek, a tak to probíhá i v posteli. Samozřejmě existují i výjimky, které potvrzují pravidlo.

3.Černoši přenášejí AIDS

Riziko nákazy virem HIV, který způsobuje AIDS, je sice vysoké, ale neznamená to, že by AIDS přenášeli hlavně černoši. Nejlépe uděláte, pokud použijete kondom. Pochází-li váš vyvolený tmavší pleti z Afriky, měla byste vědět, že podle odhadů je zde virem HIV nakažena až čtvrtina obyvatelstva.

4.Černoši mají větší výdrž

Prý ano. Je to sice individuální, ale tvrzení, že černoši jsou lépe vybavení a déle vydrží, se podle zkušených žen zakládá na pravdě. V porovnání s Čechy prý bývá sex s nimi delší a intenzivnější.

Zajímavost MIMIFORA

Černoši mívají nejvíce dvojvaječných dvojčat ze všech etnických skupin.

5.Černoši milují suchý sex

Je to pravda, ale jde spíš o místní oblíbené praktiky v některých částech Afriky, a tak ji nelze vztáhnout na černochy obecně. Záliba v suchém sexu je na tomto kontinentně ale poměrně rozšířená, a pro muže je ideálem suchá a horká pochva ženy. Ty prý dělají všechno možné proto, aby požadavkům svých drahých vyhověly, a tak používají různé pudry, zásypy, tampony, ale i kaše či bylinné odvary. Pro muže je prý takový sex extrémně vzrušující, u žen to však bude pravděpodobně pravý opak.

6.Černoši jsou více promiskuitní sex-a-vztahy-sex-s-cernochem-2

Bohužel je to pravda. Fakt, že černoši jsou promiskuitnější, potvrzují různé průzkumy, ale i osobní zkušenosti žen, které měly černochy za partnery. Dokonce se říká, že až 90 % černých mužů je promiskuitních, 10 % pak nikoliv. Pro černochy je typické jak časté střídání žen, tak více partnerek naráz.

MIMIFORUM zjistilo: Vaše zkušenosti

Klára (32): „Lepší sex jsem nezažila.“

„Lepší sex než s černochem jsem nezažila. Byl intenzivní, vášnivý, dlouhý… On byl velmi dobře vybavený, ale kupodivu jsem s ním neměla problém. Jen jsem si netroufla na orální sex. Byla jsem do něj zamilovaná, jenže pak jsem zjistila, že nejsem sama. Vztah skončil, ale já na něj ráda vzpomínám.“

Adéla (27): „Bral si mě několikrát denně, neptal se.“

„Můžu potvrdit, že sex s černochem je skvělý, tedy pokud nejste v posteli dominantní. Na vysoké jsem si začala románek s černým studentem a v sexu jsem rozhodně nestrádala. Naopak. Chtěl se milovat několikrát denně, bral si mě sám, ani se neptal, připadala jsem si jako jeho hračka. Mě to ale vyhovovalo, jsem spíše submisivní typ. Ovšem pak se to stupňovalo – držel mě doma a nechtěl pouštět mezi lidi. Utekla jsem, ale na sex s ním nezapomenu.“

Vtip MIMIFORA

Přijde manžel nečekaně domů a načapá ženu v posteli s černochem.

„No to snad ne! Nevěrná a ještě k tomu s černochem!“

Manželka se zatváří vyčítavě: „Takže žárlivec a ještě k tomu rasista!“

 

Text: mob

Foto: Ingimage.com

5 Posledních příspěvků v diskusi
20:44 01.09.2021 - Kajala -

Černoch

Jsem mlada 23 leta slečna, sex miluji a mohla bych to delat porad.. Ale uz dlouho touzim po cernochovi, chci aby me tvrde vysukal. Jsem z Karlovarskeho kraje.. Kdyby nekdo o nejakem ceddl
13:25 11.07.2019 - Zvidalka -

Chci černocha

Ahoj, chtěla bych černocha, ozvěte se mi. Zvidalka seznam CZ
12:20 02.02.2019 - Lenule -

Re: Re: Zapůjčení černocha

Ahoj hele nemůžeš mi poslat kontakt na černocha.Moc po tom toužím.Diky.
13:25 14.10.2018 - Kate -

Re: Jste fakt hloupy

Co to tu meles? Ze jsou zvykli opichat kde co? A Češi snad ne? Zajed se někdy podívat do Prahy at vis co jsou naší chlapi za hovada. Ale to neni jen v Praze ale vsude. Prostě blbá doba. Takže jestli mít bělocha s malým ptákem, kterej ani neumí pořádně šukat( i přes to že ojel půlku města, tak to sorry ale radsi černocha. Mimochodem je jich spoustu vzdělaných a pracujících. Nemakačenko může být běloch i černoch. Nebude rasisti ;)
16:32 25.07.2018 - Wolverin -

Re: Jdi do toho a neboj se

Tak se tam odstěhuj a doufám, že jestli si to přečtou tví kamarádi z ČR, tak už po tobě ani nevzdechnou!!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse