vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Sex podle zvířat: Milujte se jako ony!

18. března 2016

Sex podle zvířat: Milujte se jako ony!

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: nymfomanka rekordy BDSM skupinová sex milování zvířata sex

preventan-mimiforum-banner

Spousta inspirací k milostným radovánkám se dá najít ve zvířecí říši. Chcete zažít skupinový sex, nejdelší milování, anebo do vztahu přidat špetku násilí? Inspirujte se!

Diskutujte: Vybrala byste si nějakou inspiraci pro sexuální hrátky ze zvířecí říše?


Sex pro nymfomanky

Pokud vám nestačí sex ani jednou denně a milovat byste se mohla pořád, inspirujte se opicemi. Takový druh bonobo si to s partnery užívá až padesátkrát denně. A protože jeden samec by to nevydržel, klidně jich za den vystřídají deset. Velmi výkonný je ale i šimpanz. I ten se bez problémů miluje čtyřicetkrát denně, a to dokonce i pro radost. Čím se však u šimpanzů rozhodně neinspirujte, je délka jejich styku – stačí mu totiž tři vteřiny a je po všem.

Skupinový sex

Láká vás představa milování s více partnery zaráz? I tady se můžete inspirovat u zvířat. Jako vzor vám mohou posloužit ropuchy, anebo užovky, které se skupinovému milování oddávají často. Vždy je v centru dění jedna samice a hejno samců, kteří se s ní chtějí spářit. Vytvoří na ní kouli či klubko a chtějí si užít. Ale pozor, ne vším se dá u zvířat řídit. U ropuch i u užovek je sex tak vášnivý, že se občas stane, že samičku utopí, anebo rozdrtí. A mimochodem – skupinový sex mají rádi i stromoví medvídci z Panamy.

Spoutaná v provazech – BDSM

Láká vás zažít něco trochu drsnějšího? Pak zajděte pro inspiraci k pavoukům. Ti totiž často samičku, aby si s ní vůbec mohli užít, spoutají ve své pavučině. Takový paslíďák využije jejího překvapení a hned se vrhne na věc. Běžníkovi obecnému zase stačí připoutat partnerku za jednu nohu. Bojí se totiž, že by mu samička mohla ublížit, nebo ho i zabít, kdyby se jí do styku dvakrát nechtělo. Toto znehybnění mu ale stačí k tomu, aby si řádně užil.

Trocha násilí sex-a-vztahy-sex-podle-zvirat-ii-sh

Nejedna žena tajně sní o tom, že zažije vzrušující znásilnění, kdy nebude mít možnost volby. S cizím mužem by to nechtěla prožít asi žádná, ale s vlastním partnerem – to už je jiná káva. Nevíte, jak mu to říct? Ukažte mu, jak se milují kachny a husy! U nich je totiž takové znásilňování úplně normální. Kačeři jsou v sexu poměrně agresivní a nechtějí slyšet odmítnutí. Proto si sex vynucují po zlém. Na druhou stranu se kachny často umějí bránit. Pokud se sexem nesouhlasí, mají tak dobře tvarované pohlavní orgány, že dokážou rychlostí blesku zamezit zvětšení partnerova pohlavního údu, který je schopen se v jejich těle velmi rychle rozvinout až do velikosti 20 cm. A mimochodem – dalšími zástupci z říše zvířat, kteří znásilňují své partnerky, jsou delfíni.

Extra dlouhé milování

Zdá se vám milování s partnerem příliš krátké? Pak se běžte inspirovat k nosorožcům, ke lvům, komárům, anebo k madagaskarským šelmám zvaným fossy. Zatímco nosorožec se vydrží i při své nemalé hmotnosti milovat až 45 minut, muchnicovití komáři si užívají ještě déle – celých 56 hodin. Cibetkovité šelmy z Madagaskaru fossy jsou proti tomu žabaři. Jejich milostný akt trvá cca 90 minut. To ale není nic proti lvům. V období říje se dokáží pářit denně každých dvacet minut, a to vydrží až pět dní a nocí. A o chřestýších ani nemluvě. Ti si užívají až 23 hodin v kuse.

MIMIFORUM zjistilo:

Další sexy inspirace ze zvířecí říše

  • Vibrátor používají i šimpanzi, či lépe řečeno jejich samičky. Protože samci jsou při milování hotoví téměř okamžitě, vytvářejí si náhradu v podobě klacíku omotaného listím.

  • Švédskou trojku si rádi užívají opice tamaríni. Praktikují totiž sex ve složení dva samci a jedna samice.

  • Jeden z nejdelších orgasmů zažívají prasata. Jejich okamžik slasti trvá až 30 minut.

  • Nejdelší penis má plejtvák obrovský. Jeho výbava dosahuje až 2,4 m. Dokážete si to představit? Zlatá velikost pohlavního údu u mužů, který má průměrně ve ztopořeném stavu 13 cm.

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

 

Navštivte nás na Facebooku a podělte se s námi o zajímavosti z Vašeho života!

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse