vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Sex podle krevní skupiny! A hned je jasno!

13. listopadu 2015

Sex podle krevní skupiny! A hned je jasno!

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: krevní skupina milenka milenec milování erotika sex krev

preventan-mimiforum-banner

Jak poznat kvalitního milence? Jak zjistit, jestli to v posteli umíte? Je tu kuriózní metoda: Vše o vás prozradí vaše krevní skupina!  

Vitamin C s postupným uvolňováním

·    Doplněk stravy.
·    Vitamin C s postupným uvolňováním obsahuje 500 mg vitaminu C.
·    Přidaný extrakt z plodů šípků je vynikajícím zdrojem bioflavonoidů.
·    Vitamin C přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, psychické činnosti i imunitního systému.
·    Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, kůže a zubů.

vitamin-c-s-post_small

Doplněk stravy

Více ZDE

 

Japonský test krevních skupin

Za metodou určování, jak je kdo dobrý v sexu podle krve, stojí japonský psycholog Furukawa Takeji. Publikoval článek »Studie temperamentu pomocí krevních typů«, který zaujal japonskou vládu natolik, že se rozhodla přijít na to, jak vychovat ideálního vojáka. Postupem let byl objev rozšířen o to, jaký vliv mají krevní skupiny na sexuální život člověka.

Krevní skupina 0

Jde o silného jedince s pevnou vůlí, který jde tvrdohlavě za svým. Je vášnivý, v sexu dominantní. Ideální pro žhavý flirt. Pro vztah však »nuly« nejsou příliš doporučovány. Mimo jiné i proto, že kvůli své cílevědomosti tráví hodně času v práci a protějšek zanedbávají – časem i v posteli.

Krevní skupina A

Lidé s krevní skupinou A jsou ideální pro vážný vztah. Mají »v krvi« toleranci, citlivost, opatrnost, zodpovědnost a věrnost. To samé platí pro jejicsex-a-vztahy-sex-podle-krevnich-skupin-2-sxch sexuální život – jsou spíše submisivní, rádi vycházejí vstříc partnerovým touhám, ale nikdy nezajdou za hranici, kterou si stanovili. Takže drsné sexuální praktiky neočekávejte. 

Krevní skupina B

U lidí s krevní skupinou B si nikdy nemůžete být jisti jejich věrností. Jsou totiž velmi otevření a optimističtí, ale také nepředvídatelní. Rádi se baví, mají spoustu přátel. Občas s některým z nich skončí v posteli. A je to pořádná divočina. Navíc u nich platí, že jsou přelétaví. Vždyť přece nezůstanou u jednoho partnera, když svět je plný sexy protějšků!

Krevní skupina AB

Nečitelní lidé – na první pohled sebejistí a hrdí, při podrobnějším zkoumání však zjistíte, že to je jen maska zakrývající obrovskou vnitřní nejistotu. A stejné je to při sexu! Budete přesvědčeni, jak divokou noc zažijete – vždyť protějšek vyzařuje takový sexappeal. Jenže jakmile s ním skočíte do postele, vše se změní. Sexappeal vystřídá nejistota.

MIMIFORUM zjistilo: 

Pár zajímavostí o krvi

● Člověk má mezi čtyřmi až šesti litry krve, což je asi osm procent tělesné hmotnosti.

● Ženy mají méně krve než muži.

● Krev je těžší než voda a má mírně nasládlou chuť.

● Krevní řečiště má délku neuvěřitelných deset kilometrů.

● Člověk umírá při ztrátě 1,5 litru krve.

 

Text: mob

Foto: SXC

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse