banner-maxicor-miniforum-809x292

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Newsletter

Chcete být informováni o novinkách z mimiforum.cz?
Zadejete zde svoji emailovou adresu.

Sex pod vlivem alkoholu

28. prosince 2016

Sex pod vlivem alkoholu

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: opilost milování orgasmus sex alkohol

preventan-mimiforum-banner

Je uvolněnější, spontánnější a bez zábran. Ale také delší, a mnohdy natolik, že vás přestane bavit, anebo u něj dokonce usnete. I takový je sex pod vlivem alkoholu.

Dlouhý, téměř nekonečný sex. To je sen spousty žen. Jenže asi jen málokterá touží po milování s partnerem, který jí dopřeje sice delší milování, ale bez konce. To je totiž jeden z účinků alkoholu – u mužů oddaluje vyvrcholení, a to natolik, že se ho vůbec nemusí dočkat. A tak místo vášnivého orgasmu partner uprostřed sexu usne, a ještě k tomu si druhý den nic nepamatuje. I tak může vypadat postelové dovádění pod vlivem většího množství alkoholu.

U žen padají zábrany

Na ženy má však sklenička jiný účinek. Opadnou zábrany, méně se stydí a odváží se ke věcem, které by za střízlivého stavu neudělaly. Proto si spousta zástupkyň něžného pohlaví alkohol před sexem neodpírá. Některé průzkumy dokonce uvádějí, že až 75 % žen potřebuje před sexem skleničku, anebo rovnou několik.

Chci abstinenta, ale sama pít sex-a-vztahy-sex-pod-vlivem-alkoholu-ii-sh_small

„Když si dám před milováním víno, anebo panáka, dostane mě to do nálady. Navíc mě to uvolní, a tak se sexu dokážu oddat naplno. Z mé strany je sex intenzivnější, než kdybych byla střízlivá, a rozhodně odvázanější. U mužů mi ale větší množství alkoholu vadí. Mají pak problém s erekcí i s vyvrcholením. A čekat hodinu, jestli už bude konec, se mi nechce. Moje rada? Najít si partnera abstinenta, ale sama se alkoholu nevyhýbat,“ mluví o své zkušenosti Jolana.

MIMIFORUM zjistilo:

3 důvody, proč si dát skleničku před sexem

-          Budete uvolněnější. Alkohol pomáhá odbourat zábrany, a tak vám dává naději, že si mnohem víc užijete i v posteli.

-          Sex si víc užijete. Nebudete totiž přemýšlet nad hloupostmi, ani se zabývat tím, jak se natočit, aby partner neviděl, že jste přibrala. Po pár skleničkách toto řešit nebudete a plně se oddáte vzájemnému milování.

-          Partner bude atraktivnější. A to je vědecky dokázáno! Pokud si ženy dají pár skleniček, přestává jim vadit i méně atraktivní partner. Je to proto, že správně nevyhodnotí symetrii mužského obličeje, která je právě znakem atraktivity. A tak se jim partner jeví hezčí, než ve střízlivém stavu.

Hlídejte si množství

Předvánoční období a přelom roku je plné oslav a večírků. A tak k pití alkoholu přímo svádí. Odborníci ale upozorňují – pozor na to, kolik si ho dopřejete. Pokud to přeženete, může se stát, že vám bude zle a z předešlé noci si nebudete nic pamatovat. Navíc hrozí, že se odvážete natolik, že se ráno po vánočním večírku probudíte vedle kolegy z práce, o kterého jinak vůbec nestojíte… Když si alkohol neodepřete, hlídejte si množství. Jedna či dvě skleničky mohou být pro sex přínosem, ale dvě láhve vína už jen stěží.

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse
Váš email:
Heslo:
Horoskop
Vítáme nová miminka
Dítě Uživatelka Termín
Lukáš
Magda4417.05.2018
Xaverius
Soběslav
stefanZítra
Dítě Uživatelka Termín
Karel
Karla
Karla18.04.2018
Gabriella
kdfin08.02.2018
Saskie
Stela
stefan24.01.2018
Dítě Uživatelka Datum
Martin
jarinka26.06.
Přemysl
jesenka3323.08.
Ondřej
Uzlíček10.08.
Přidat svůj termín »
Vaše příspěvky
Vaše poslední fotopříspěvky
NÁŠ POKLAD
NÁŠ POKLAD
Od uživatele: Aleki
profilová fotka
profilová fotka
Od uživatele: Natálka Kresbová
Miláček Péťa
Miláček Péťa
Od uživatele: Petulinka
Anketa