vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Sex pod vlivem alkoholu

28. prosince 2016

Sex pod vlivem alkoholu

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: opilost milování orgasmus sex alkohol

preventan-mimiforum-banner

Je uvolněnější, spontánnější a bez zábran. Ale také delší, a mnohdy natolik, že vás přestane bavit, anebo u něj dokonce usnete. I takový je sex pod vlivem alkoholu.

Dlouhý, téměř nekonečný sex. To je sen spousty žen. Jenže asi jen málokterá touží po milování s partnerem, který jí dopřeje sice delší milování, ale bez konce. To je totiž jeden z účinků alkoholu – u mužů oddaluje vyvrcholení, a to natolik, že se ho vůbec nemusí dočkat. A tak místo vášnivého orgasmu partner uprostřed sexu usne, a ještě k tomu si druhý den nic nepamatuje. I tak může vypadat postelové dovádění pod vlivem většího množství alkoholu.

U žen padají zábrany

Na ženy má však sklenička jiný účinek. Opadnou zábrany, méně se stydí a odváží se ke věcem, které by za střízlivého stavu neudělaly. Proto si spousta zástupkyň něžného pohlaví alkohol před sexem neodpírá. Některé průzkumy dokonce uvádějí, že až 75 % žen potřebuje před sexem skleničku, anebo rovnou několik.

Chci abstinenta, ale sama pít sex-a-vztahy-sex-pod-vlivem-alkoholu-ii-sh_small

„Když si dám před milováním víno, anebo panáka, dostane mě to do nálady. Navíc mě to uvolní, a tak se sexu dokážu oddat naplno. Z mé strany je sex intenzivnější, než kdybych byla střízlivá, a rozhodně odvázanější. U mužů mi ale větší množství alkoholu vadí. Mají pak problém s erekcí i s vyvrcholením. A čekat hodinu, jestli už bude konec, se mi nechce. Moje rada? Najít si partnera abstinenta, ale sama se alkoholu nevyhýbat,“ mluví o své zkušenosti Jolana.

MIMIFORUM zjistilo:

3 důvody, proč si dát skleničku před sexem

-          Budete uvolněnější. Alkohol pomáhá odbourat zábrany, a tak vám dává naději, že si mnohem víc užijete i v posteli.

-          Sex si víc užijete. Nebudete totiž přemýšlet nad hloupostmi, ani se zabývat tím, jak se natočit, aby partner neviděl, že jste přibrala. Po pár skleničkách toto řešit nebudete a plně se oddáte vzájemnému milování.

-          Partner bude atraktivnější. A to je vědecky dokázáno! Pokud si ženy dají pár skleniček, přestává jim vadit i méně atraktivní partner. Je to proto, že správně nevyhodnotí symetrii mužského obličeje, která je právě znakem atraktivity. A tak se jim partner jeví hezčí, než ve střízlivém stavu.

Hlídejte si množství

Předvánoční období a přelom roku je plné oslav a večírků. A tak k pití alkoholu přímo svádí. Odborníci ale upozorňují – pozor na to, kolik si ho dopřejete. Pokud to přeženete, může se stát, že vám bude zle a z předešlé noci si nebudete nic pamatovat. Navíc hrozí, že se odvážete natolik, že se ráno po vánočním večírku probudíte vedle kolegy z práce, o kterého jinak vůbec nestojíte… Když si alkohol neodepřete, hlídejte si množství. Jedna či dvě skleničky mohou být pro sex přínosem, ale dvě láhve vína už jen stěží.

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse