banner-maxicor-miniforum-809x292

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Newsletter

Chcete být informováni o novinkách z mimiforum.cz?
Zadejete zde svoji emailovou adresu.

Sex pod vlivem alkoholu: Je lepší a kvalitnější?

25. listopadu 2015

Sex pod vlivem alkoholu: Je lepší a kvalitnější?

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: zábrany erekce stud milování orgasmus sex alkohol

preventan-mimiforum-banner

Alkohol uvolňuje zábrany a zvyšuje sebevědomí. Jste uvolněnější a uděláte i věci, které byste bez něj nedokázala. Je opravdu sex pod jeho vlivem lepší?

Ostropestřec Farmax Plus

Ostropestřec Plus Farmax® je přírodní přípravek z rostlinných výtažků. Obsahuje standardizovaný extrakt z plodů ostropestřce mariánského a klanoprašky čínské.

ostropestrec-plus-nahled

Doplněk stravy

 

Více ZDE

Veselá nálada, menší zábrany, větší vzrušení a také vyšší sebevědomí – to jsou hlavní důvody, proč si lidé před sexem dopřávají alkohol. Někteří na něj nedají dopustit také proto, že podle nich stupňuje touhu a zlepšuje požitek ze sexu. To ovšem může platit u žen. U mužů je věc malinko jiná. Ne každý je totiž po alkoholu sexuálním přeborníkem. Na řadu chlapů má alkohol zcela opačný účinek…

Alkohol jako afrodiziakum

Alkohol patří k nejstarším známým afrodiziakům. Ví se o něm, že povzbuzuje sexuální touhu, zvyšuje vzrušení a ruší zábrany – ovšem podmínkou je, že se musí konzumovat v malé míře. Když s partnerem vypijete tři láhve vína a pak se vrhnete do postele, nečekejte kvalitnější sex. Alespoň ne z jeho strany…

Sex po alkoholu: Dlouhý a s problémy

Přemíra alkoholu před sexem mužům neprospívá. Řada z nich má po drincích vážné problémy – s erekcí i neschopností dosáhnout orgasmu. Sex může být dlouhý a pěkný, ale ne pro muže. Ten často nemá ejakulaci, ať se snaží, jak chce. Navíc hrozí, že si druhý den ze slibně rozjetého večera nebudete nic pamatovat.

Zajímavost MIMIFORA

Z průzkumu, který proběhl ve Velké Británii, vyšlo najevo, že pod vlivem alkoholu se miluje polovina žen. Jako průměrný počet partnerů uvedly osm, z nichž minimálně s pěti měly sex až po konzumaci alkoholu.

Sex bez alkoholu? Ne!

„Před každým sexem si musím dát skleničku. Jinak si ho nedokážu užít. Alkohol mě uvolní, připadám si volnější a tolik se nestydím. Navíc dokážu dělat věci, které bych za střízlivého stavu nikdy nedokázala. Třeba hluboký orální sex by pro mě byl tabu. Po skleničce mi však nevadí,“ říká Květa (27).

„Mám problém s tím, že se nahá hrozně stydím. Musím si dát panáka, jinak bych se nesvlékla. Mám hrozné zábrany a sex bez alkoholu si nedokážu užít,“ svěřuje se s podobným problémem Laďka (29).

Když alkohol, tak jen skleničku

Pokud také patříte k těm, kteří se před sexem potřebují povzbudit alkoholem, dejte si skleničku, nikoli celou láhev – říkají odborníci. Tu můžete společně dopít, ale až po sexu. Jinak hrozí, že váš partner nepodá výkon vůbec žádný – nebo takový, který vás zrovna nenadchne.

 

Text: mob

Foto: Ingimage.com, SXC

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse
Váš email:
Heslo:
Horoskop
Vítáme nová miminka
Dítě Uživatelka Termín
Xaverius
Soběslav
stefanZítra
Dítě Uživatelka Termín
Gabriella
kdfin08.02.2018
Saskie
Stela
stefan24.01.2018
Tereza
Tara
stefan24.01.2018
Dítě Uživatelka Datum
Martin
jarinka26.06.
Přemysl
jesenka3323.08.
Ondřej
Uzlíček10.08.
Přidat svůj termín »
Vaše příspěvky
Vaše poslední fotopříspěvky
NÁŠ POKLAD
NÁŠ POKLAD
Od uživatele: Aleki
profilová fotka
profilová fotka
Od uživatele: Natálka Kresbová
Miláček Péťa
Miláček Péťa
Od uživatele: Petulinka
Anketa