vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Sex pod stromeček: Tipy na vánoční milování

22. prosince 2015

Sex pod stromeček: Tipy na vánoční milování

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: vosk vibrátor Santa Claus Ježíšek Vánoce milování orgasmus sex

preventan-mimiforum-banner

Jak si originálně zpestřit vánoční sex? S tím přišel jeden americký magazín. A my vám přinášíme pár netradičních způsobů, kterými si můžete zpestřit milování během svátků.

Preventan Akut

  • Doplněk stravy
  • Obsahuje unikátní směs biologicky aktivních látek
  • 1 tableta obsahuje 1 mg účinné látky ProteQuine® (oligopeptidy, aminokyseliny, nukleotidy)
  • Přípravek je vhodný pro děti od 3 let a dospělé
    preventan-akut_small

    Doplněk stravy

Více ZDE

 


Diskutujte: Jak si oživujete vánoční milování u vás doma?


O Vánocích spolu většinou trávíme víc času než během roku. A tak je na čase oživit i stereotyp v posteli. Jak to udělat? Jistý americký magazín přinesl návod na originální předvánoční sex.

1. Rolničky

To je něco pro milovníky orálního sexu! A speciálně pro ty, kdo mají rádi praktiku zvanou teabaging. Při ní si partnerka vkládá střídavě do úst partnerova varlata, což připomíná namáčení čajového sáčku. Jenže je tu jedno vánoční zlepšení. Partner si předem varlata potře nějakou barevnou dobrotou, každé jinou. Třeba jahodovou a banánovou, nebo jablečnou polevou. Zkrátka tak, aby měl na sobě některou z barev Vánoc. A když si na hlavu dá santovskou čepici, bude dojem dokonalý.

2. Santův malý pomocník

Zahrajte si hru na elfy! Zkuste sex na kolenou, abyste se přiblížili jejich velikosti a místo kouzelné hůlky do hry přiberte vibrátor. Partner si v tomto případě bere ženu zezadu. Jak použije vibrátor, je jen na jeho uvážení a fantazii.

3. Tichá noc sex-a-vztahy-sex-pod-stromecek-2-ing

Na Štědrý den by měla být rodina pohromadě. Pokud se vás doma sejde více, můžete si večer oživit vzrušující rychlovkou. Vypařte se během štědrovečerní večeře, aniž byste vzbudili podezření ostatních. Nezáleží na tom, zda si odskočíte do ložnice nebo do koupelny. Musí to být rychlé, abyste nevzbudili podezření a rozzáření se vrátili zpět ke stolu.

4. Naditá punčocha

Punčochy, čekající na Santovy dárky, nemohou nikde chybět, tedy alespoň ne v Americe. Vy si však můžete zkusit pro změnu sex v punčochách! Je to jednoduché. Žena si obleče punčocháče, které jsou však na patřičných místech lehce naříznuté, a oba se zapnete do jednoho spacáku. A teď je to na vás. Zkuste všechny sexuální pozice a možnosti. Pozor, nesmíte vylézt ven!

5. Sněhový anděl

Tento nápad má jednu slabinu – bez sněhu ho nezrealizujete. A tak nezbude, než počkat, až napadnou pořádné závěje. A co pak? Běžte spolu ven udělat do sněhu pár andělů – samozřejmě oblečení. Lehněte si na partnerku jako při misionářské poloze a udělejte toho největšího anděla do sněhu, jaký půjde, pak se prohoďte. Skvěle vás to navnadí, a pak už šup do tepla pokračovat v posteli.

6. Cukroví

Santovi, který je unavený po dlouhé cestě, se tradičně chystá sklenice mléka a sušenky. U nás je zase obvyklé vánoční cukroví, a tak vše můžete zakomponovat do milostných hrátek. Šlehačka ve spreji nebo čokoládová poleva? Záleží, co máte radši. Ozdobte si tělo partnera dle libosti a všechno pak slízejte.

7. Tajemný Santa

Santu (stejně jako našeho Ježíška) nikdo nikdy neviděl, i když se ví, jak vypadá. Vy si však můžete zahrát hru na tajemného Santa Clause. Partnerovi (anebo on vám) zavážete oči a ruce mu přivážete k posteli. Pak si oblečete kostým, nebo si dáte sexy košilku. Partner je jen váš a je jen na vás, jak rychle a jakým způsobem ho přivedete do extáze. Až skončíte, rozvážete mu oči, aby viděl, jak vypadá jeho tajemný Santa.

 

Text: mob

Foto: Ingimage.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse