vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Sex po třicítce: Ženy na vrcholu, muži na ústupu

11. července 2011

Sex po třicítce: Ženy na vrcholu, muži na ústupu

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: miláček soužití zvíře sny vztahy nevěra vrchol třicet ženy sex

preventan-mimiforum-banner

Žena po třicítce je na vrcholu, a platí to téměř ve všem – má údajně nejvíce sexu, největší chuť na milování, a také bývá nejčastěji nevěrná. U mužů je tomu jinak. Ti vrchol zažívají o deset let dříve. Jak jsou na tom tedy ženy a muži třicátníci? Co mají společného a v čem se liší?

vztahy starších žen a o dost mladších mužů jsou sice dnes poměrně v módě, ale okolí nad nimi stále kroutí hlavou. Vždyť ona dáma by často mohla být mladíkova matka! Jenže mít za milence »zajíčka« není vůbec špatné, alespoň podle sexuologů. Zatímco žena vrcholu dosahuje až po třicítce, muž krátce po dvacátém roce, a potom jeho výkon i chuť klesá. Jak se tedy žena a muž po třicítce v otázce sexu liší? Přinášíme vám srovnání.

Sexuální vrchol

Žena: Sexuální vrchol zažívá po třicátém roce života. Má zkušenosti, zná své tělo i to, co od něj může čekat. Dobře ví, co ji vzruší, a tak dokáže partnera navést na ta správná místa. Navíc průzkum ukázal, že ženy si samy připadají nejatraktivnější mezi 30. a 35. rokem.

Muž: Zatímco žena je na vrcholu, u mužů je to jinak. Nejlépe jsou na tom kolem 20. roku a od té doby jejich výkon pomalu klesá. Pro ženu třicátnici je tak ideální partner (alespoň v posteli) mladík o deset let mladší.

Chuť na sex

Žena: Protože ženy po třicítce zažívají svůj vrchol, je logické, že v tomto věku roste také jejich chuť na sex. Podle texaského výzkumu prý mají libido mnohem větší než dívky mezi 19 a 26 lety. Stojí za tím biologické hodiny, které neúprosně tikají, a protože to ženy hodně řeší, prý se na sex zaměřují víc než kdy předtím.

Muž: U mužů je tomu naopak. Celá řada jich přiznává, že po třicítce mají menší chuť na sex než jejich partnerky. A odborníci jen přikyvují – v ložnicích stále více přibývá opačný extrém – ženy se sexu dožadují, muži ho odmítají. Po třicítce jim totiž klesá hladina mužského hormonu testosteronu a s ním i chuť na milostné radovánky.

Nevěra

Žena: Je sice pravdou, že v případě nevěry na věku až tak nezáleží, přesto statistiky tvrdí, že ženy jsou nejvíce nevěrné po třicítce. Vše má na svědomí zvýšená chuť na sex v kombinaci s tím, že stejně staří a starší partneři naopak o sex jeví zájem stále méně. A tak se není čemu divit, že si strádající partnerky hledají milence. Co se promiskuity týká, zaujímá naše země podle průzkumů třetí místo v Evropě. Další a poslední věk, kdy mají ženy tendenci být nevěrné, je pak prý kolem 45. roku.

Muži: Muži mají záletnické sklony dřív, nejčastěji kolem 25. roku. Další období může nastat později, když je přepadne tzv. druhá míza. To bývá kolem 55. roku, kdy si muži velmi často hledají výrazně mladší partnerky, aby si dokázali, že na ně ještě mají…

Tajné sny

Ženy: Spousta žen má tajné sny, které by si ráda splnila, ale zatím se je partnerovi neodvážila říct. Po třicítce se to ale často mění – ženy jsou sebevědomější, uvolněnější, a protože cítí, jak roky letí, začínají si právě v tomto věku plnit skryté erotické touhy. Odborníci zjistili, že právě v tomto věku spousta žen objeví tajemství sexu se ženou a mohou se stát bisexuálními nebo dokonce lesbičkami, ač do té doby žily normální život v partnerství s mužem.

Muži: Muži své tajné sny neřeší jako ženy. Když chtějí, realizují je a nezáleží na věku. Ale stejně tak, jako je tomu u žen, může i muž zjistit až v dospělosti, že ho to více táhne k mužům. Vzpomeňte si, kolik slavných chlapů po třicítce opustilo rodinu a odešlo za partnerem…

Zajímavosti MIMIFORA

● Až 62 % žen trpí podle jednoho amerického výzkumu potížemi v milostném životě. Může se jednat o nechuť k milování, neschopnost dosáhnout orgasmu nebo bolest při pohlavním styku.

● Pohlavním životem pravidelně žije 87 % žen ve věku 30 až 45 let. Je to dokonce více než u žen mladších – těch je jen 85 %.

● Pokud můžete, věnujte se sexu, hlásají vědci. Zjistili totiž, že pravidelný milostný život podporuje činnost mozku – odbourává stres a podporuje růst a produkci mozkových buněk.

Text: ino

Foto: XXX

5 Posledních příspěvků v diskusi
však od toho taky jsou aby to bylo lepší a lepší;)
jj máš úplně pravdu, musím o tom mluvit, ale hodně mi pomáhá i to že se o tom pobavím tady s vámi… Jinak sprej už zkouším, zatím je samozřejmě brzo na nějaký výsledek ale nemůžu si pomoct mám pocit jako by to bylo každým dnem fatk lepší:-D
13:24 04.12.2017 - Janka -

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

ahoj, neboj, to znám taky, je důležité abys o takových věcech ale začala mluvit, aspoň s někým. Bude ti líp, když se o tom pobavíš a někdy se dovíš i něco zajímavého… jinak ten sprej doporučuju, zkoušela jsem a byla spokojená:)
14:47 01.12.2017 - Alena -

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Ahoj holky, podobný problém už řeším delší dobu, nechci se tady o tom dopodrobna rozepisovat je mi to dost nepříjemné. Ale je strašně fajn když vím že v tom nejsem sama:-). Děkuju za tipy, chci vyzkoušet afrodiziaka, našla jsem si je i formou spreje – nějaké lovely lovers libidoup, tak držte palce, zkusím dát někdy vědět jak to šlo:-)
17:33 31.10.2017 - Charlinka -

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Tyhle afrodiziaka jsou fakt pecka, můžu taky doporučit tvůj chlap se nebude stačit divit :P

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse