banner-maxicor-miniforum-809x292

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Newsletter

Chcete být informováni o novinkách z mimiforum.cz?
Zadejete zde svoji emailovou adresu.

Sex na známky: Jak partnera zaručeně nemotivovat v posteli

16. února 2017

Sex na známky: Jak partnera zaručeně nemotivovat v posteli

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: kritika milování děti orgasmus sex

preventan-mimiforum-banner

Jsou chvíle, kdy na sex nemáte ani pomyšlení a s partnerem se milovat prostě nechcete. Anebo rovnou uvažujete o rozchodu a nevíte, jak na to. Výmluvy na bolest hlavy jsou ohrané, a tak můžete zkusit některou ze sedmi metod, jak ho od sexu odradit. 

Některé ženy si stěžují, že s nimi partner nespí, jiné zase, že sexu chce až příliš. Přitom ony na něj nemají vůbec náladu. Výmluvy na bolest hlavy, únavu či »svoje dny« nelze používat pořád. Pokud ho chcete odradit činy a zajistit si nejlepší antikoncepci, tedy žádný sex, zkuste jednu ze sedmi rad.

1. Vysvědčení za každý výkon

Jestli si chcete být jistá, že se do dalšího sexu nepohrne, začněte ho za jeho výkony známkovat. Připravte mu vysvědčení, ve kterém mu stejně jako ve škole napíšete známky. Za jednotlivé »předměty« a za celkové chování. Známky jako ve škole partnera rozhodně do dalšího sexu nepovzbudí – tedy pokud mu nedáte samé jedničky.

2. Vytahané pyžamo a natáčky

Nebýt sexy, ale antisexy. Zkrátka nepřitažlivá, co nejvíc to jde. Dejte si na hlavu natáčky, na obličej pleťovou masku, oblečte si o dvě čísla větší vytahané pyžamo a na nohy si dejte teplé ponožky. Pokud si takto lehnete do postele, máte antikoncepci zaručenou. Jen nechejte rozsvíceno, aby na vás partner dobře viděl.

3. Pořádná kritika

Co muži nesnášejí, je kritika. A hlavně v posteli! Pokud ho začnete srovnávat se svým bývalým, který z toho vyjde samozřejmě líp, a ještě se pustíte do komentáře velikosti jeho chlouby, máte to jisté. Než ho uraženost přejde, budete mít klid.

4. Předstírání orgasmu

Ženy jsou dobré herečky. Řada z nich umí předstírat orgasmus tak, že to muž jen těžko odhalí. Pokud ho ale chcete ohradit, dělejte to tak, aby poznal, že vše hrajete. Přehnaně a nepřirozeně. Když ani to nebude stačit, přiznejte mu, že vyvrcholení předstíráte, protože sex s ním vás prostě neuspokojí. Pozor ale, jak to podáte. Aby ho to naopak nepovzbudilo k další činnosti.

5. Dát najevo nudu sex-a-vztahy-sex-na-znamky-ii-sh-nahled

Dejte mu znát, že vás sex s ním nebaví. Věty typu „Už konečně budeš?“, anebo „Dělej, nebo usnu“ ho k dalšímu výkonu rozhodně nepovzbudí. Ukažte mu, že vás v posteli nudí. A že ostatní jsou mnohem lepší. Antikoncepční účinek máte zaručený.

6. Nemyjte se

Poněkud drsnější metoda, ale funguje. Zkuste se před sexem nejen neumývat, ale ani nepoužít žádný deodorant. Pokud nemá zvláštní zálibu ve zpocených tělech, líbit se mu to nebude. Nelibá vůně ho může odradit sama od sebe a k sexu vůbec nedojde.

7. Mluvte o dětech a svatbě

To ale platí jen tehdy, když víte, že děti nejsou něco, po čem doopravdy touží. Pokud víte, že o ně nestojí, mluvte o tom, kolik s ním chcete mít potomků. Plánujte budoucnost a svatbu. Řekněte mu, jak se těšíte na to, že vy budete na mateřské a on vás bude živit. Ale pozor – s řečmi začněte přesně ve chvíli, kdy víte, že by se schylovalo k sexu. Jinak nebudou mít ten pravý antikoncepční účinek.

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse
Váš email:
Heslo:
Horoskop
Vítáme nová miminka
Dítě Uživatelka Termín
Lukáš
Magda4417.05.2018
Xaverius
Soběslav
stefanZítra
Dítě Uživatelka Termín
Karel
Karla
Karla18.04.2018
Gabriella
kdfin08.02.2018
Saskie
Stela
stefan24.01.2018
Dítě Uživatelka Datum
Martin
jarinka26.06.
Přemysl
jesenka3323.08.
Ondřej
Uzlíček10.08.
Přidat svůj termín »
Vaše příspěvky
Vaše poslední fotopříspěvky
NÁŠ POKLAD
NÁŠ POKLAD
Od uživatele: Aleki
profilová fotka
profilová fotka
Od uživatele: Natálka Kresbová
Miláček Péťa
Miláček Péťa
Od uživatele: Petulinka
Anketa