vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Sex na pláži: Dejte si na něj pozor!

5. července 2013

Sex na pláži: Dejte si na něj pozor!

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: písek pláž sex moře voda

preventan-mimiforum-banner

Zní to romanticky a řada žen o něm sní. Jenomže takový sex na pláži nemusí být vůbec nic příjemného. Naopak – na písku na vás číhá řada nebezpečí. A zvlášť večer. 

Stačí se podívat na pár letních romantických filmů. Ve většině z nich nebude chybět vášnivá scéna milování na pláži, líbání či sex v mořské vodě a na břehu. To vše za svitu hvězd, které se odrážejí na hladině. Jaká romantika, říkáte si. Něco takového byste také chtěla zažít! Jenomže ať už je představa milování na pláží jakkoli vzrušující, realita je jiná. Existuje proto řada důvodů, proč si jej rozmyslet.


1. Písek je plný bakterií

Rozbor písku z pláží potvrdil, že na 91 % z nich je vysoká hladina enterokoků. Jedná se o bakterie, které způsobují například záněty močových cest, tlustého střeva, mozkových blan, či dokonce meningitidu.


2. V písku nechybí ani výkaly

Střevní bakterie a paraziti z výkalů zvířat. Ani to na plážovém písku nechybí. Jen si vzpomeňte, kolikrát jste na pláži zahlédla i různé zvířecí miláčky! A protože tyto bakterie jsou velmi odolné, mohou v písku přežít i několik měsíců až let. Při milování na pláži se vám snadno dostanou do úst a hrozí nemalé zažívací problémy.


3. Jde to, ale dře to sex-a-vztahy-sex-na-plazi-ii-sh-nahled

Těžko byste hledala přesnější přirovnání. Milování na pláži je sice reálné, ale pokud se vaše mokrá či zpocená těla obalí pískem a začnou se třít o sebe, je to velmi nepříjemné. Ještě horší situace však nastane, pokud se písek dostane do intimních partií, což se stane dřív, než se nadějete. Sex pak rozhodně nebude vzrušující, ale spíše bolestivý a nepříjemný. Může způsobit nejen odřeniny, ale i podráždit sliznice. Milování se pak nějakou dobu budete vyhýbat obloukem.


4. Na pláži nejste sami

I když máte pocit, že nikde není ani živáčka, vůbec nemůžete vědět, kdo vás pozoruje. Vidět vás mohou nejen náhodní chodci, ale také strážci zákona. A protože sex na pláži je ve většině zemí zakázaný, mohou vás za něj čekat nemalé pokuty. Někde dokonce i krátké vězení. Proto než se do milování na písku pustíte, dobře zvažte, zda vám za všechny možné komplikace stojí.


5. Ježci, krabi a další nevítaní hosté

Kromě toho, že vás může u milování na pláži kdokoli pozorovat, hrozí ve tmě i řada nebezpečí. Šlápnout či dokonce lehnout, si můžete na střep, na ostrý kámen, anebo vás může nepříjemně překvapit některý z obyvatelů moře – ježek, krab či dokonce medúza. Řada lidí se přiznala, že jim milostné hrátky v moři pokazilo požahání medúzou, anebo že je přešla chuť na sex ve chvíli, kdy šlápli na ježka.

Text: ino
Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse