banner-maxicor-miniforum-809x292

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Sex na jednu noc. 7 rad, jak si ho bezpečně užít

13. července 2015

Sex na jednu noc. 7 rad, jak si ho bezpečně užít

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: orální sex noc kondom láska pohlavní nemoc vztah sex

preventan-mimiforum-banner

Nejen na dovolených se někdy objeví nečekaná příležitost. Po někom zatoužíte a nedokážete to ovládnout. A přitom víte, že půjde jen o sex na jednu noc. Jak si ho v tomto případě užít bezpečně?

Ostropestřec Plus Farmax® (doplněk stravy) obsahuje kombinaci dvou bylin, ostropestrce mariánského (Silybum marianum) a klanoprašky čínské (Schizandra chinensis), ve formě standardizovaných bylinných extraktů v želatinových tobolkách s obsahem min. 80% silymarinu. Navíc s obsahem cholinu, který přispívá k normálnímu metabolismu lipidů a k udržení normální činnosti jater.

ostropestrec-60-cz-3d-nahled

1. Dobře vybírejte

Když sex jen na jednu noc, tak pak s tím, kdo za to stojí. Vyberte si takový objekt, který vás láká a přitahuje a se kterým milování jistě bude stát za to. Jiskří to mezi vámi oběma? Pak je to stav přímo ideální. Naopak pokud sympatie chybí, anebo si nejste jistá, dejte od něj ruce pryč.

 

2. Pozor na playboye

Když jste na dovolené u moře, snadno se najde nějaký místní krasavec, který by měl velký zájem. Pokud je to ale ten největší fešák v okolí a ženy se za ním hromadně otáčí, mějte se na pozoru. Zřejmě půjde o místního playboye, který dívky střídá jak ponožky. Mohla byste litovat – je totiž velká pravděpodobnost, že trpí nějakou pohlavní chorobou.

 

3. Jedině s ochranou

Pokud sex na jednu noc, tak nikdy bez ochrany. A to ani v případě, že poctivě berete antikoncepci a on vám bude tvrdit, že miluje jen vás a dva roky žádnou neměl. Dejte na to pozor, mohlo by se vám to vymstít. Vždy trvejte na kondomu a pro jistotu mějte jeden u sebe, pokud románek plánujete.

 

4. Žádný orální sex

Možná se vám to bude zdát divné – vždy při orálním sexu nic nehrozí! Ale to není pravda. Sice při něm neotěhotníte, ale můžete se nakazit řadou nemocí, které se pak projeví ve vašich ústech a v hrdle. Chytit můžete i syfilis nebo např. vir HPV. Ten je viníkem například rakoviny děložního čípku, avšak pokud jej chytíte ústy, můžete si zadělat na rakovinu krku, jícnu či hltanu. Orální sex s neznámým mužem je příliš velké riziko.

 

5. Pozor i na líbání!

I při něm se totiž můžete nakazit, i když riziko je mnohem menší. Pokud ale máte poraněná ústa či rty, dejte pozor. S polibkem si předáváte i bakterie a parazity, chytit tak můžete řadu chorob, třeba i mononukleózu. Rozhodně si pak odpusťte příliš divoké líbání a hlavně doprovázené kousáním.

 

6. Prohlédněte si jeho „mužství“

Pokud nebude tma jako v pytli a sex nebude extra rychlovka, zkuste se před tím, než k něčemu dojde, podívat na jeho intimní partie. Pokud byste viděla cokoli podezřelého, penis by měl divnou barvu, byly na něm jakékoli výstupky, vřídky apod., rychle utečte. Je vysoce pravděpodobné, že muž trpí pohlavní chorobou a vy ji chytíte. Pozor na to, hodně prozradí i samotný vzhled.

 

7. Pozorujte se sex-a-vztahy-sex-na-jednu-noc-ii-sh-nahled

Po vášnivé noci myslete nejen na pěkné chvíle, ale věnujte zvýšenou pozornost i svému tělu. Pokud byste pozorovala cokoli divného, například by se objevil výtok, vřídek apod., neotálejte s návštěvou lékaře. Pamatujte, že v případě, že jste měla orální sex, se můžou známky nákazy objevit v ústech. V případě potíží se nestyďte a utíkejte k odborníkovi.

 

Text: ino

Foto: Shuttertock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi
05:11 05.08.2015 - Monica Brown -

Bossystsven@gmail.com

How I Got My Husband Back........... My Names is Monica Brown ,AM from United states .i never believed in love spells or magic until i met this spell caster once when i went to Africa in June last year on a business summit i meet a man called Dr Dros, is powerful he could help you cast a spells to bring back my love s gone misbehaving lover looking for some one to love you bring back lost money and magic money spell or spell for a good job i m now happy & a living testimony cos the man i had wanted to marry left me 4weeks before our wedding and my life was upside down cos our relationship has been on for 3 year i really loved him, but his mother was against me and he had no good paying job so when i met this spell caster, i told him what happened and explained the situation of things to him at first i was undecided,skeptical and doubtful, but i just gave it a try and in 6 days when i returned to taxes my boyfriend (is now my husband ) he called me by himself and came to me apologizing that everything had been settled with his mom and family and he got a new job interview so we should get married i didn’t believe it cos the spell caster only asked for my name and my boyfriends name and all i wanted him to do well we are happily married now and we are expecting our little kid and my husband also got a new job and our lives became much better in case anyone needs the spell caster for some help his email address: Drossuva@gmail.com

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse