vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Sex a latex: Je normální, když nás láká guma?

11. února 2016

Sex a latex: Je normální, když nás láká guma?

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: guma fetišismus latex sex

preventan-mimiforum-banner

Někoho lákají silonky, jiného podpatky, třetího latex a guma. Je normální, když po vás partner chce, abyste se oblékla do latexu a milovala se v něm? Co je na tom vzrušujícího?

Přiléhavost, pružnost, neprodyšnost, intenzivní doteky – to jsou jen některé z věcí, které milovníky latexu fascinují. „Kdo to nezkusil, nepochopí. Guma je něco jako moje druhá kůže, strašně mě vzrušuje její dotek. Navíc je dokonale přizpůsobivá a skvěle přilne k tělu. Bohužel partnerka nemá pro mou vášeň pochopení, dokonce mi řekla, že to není normální. A tak si sny chodím plnit jinam,“ napsal nám Milan (34). Je jedním z těch, kteří hrátky s gumou a latexem milují, avšak nikdy k nim nenašel stálou, stejně založenou, partnerku.

Partnerka ví, že mě vzrušuje guma – ale neví vše

„Když se obleču do latexového obleku, je ze mě jiná bytost. Cítím, jak se mění moje identita,“ svěřil se Tomáš (38). „Nejvíc mě bere, když se do gumy zabalím úplně celý – mám na to speciální oblek s kuklou, která má dýchací otvor a na pohled vypadá jako mumie. To je to, co mě dovede k vrcholu blaha. Dělám to tajně. Partnerka ví, že mě guma vzrušuje, ale ne, že až do takové míry,“ dodal.

Svět latexu: Od spodního prádla po mumii sex-a-vztahy-hratky-s-latexem-1

Pokud jste se se světem latexu nikdy nesetkala, zkuste si projít nabídku některého ze specializovaných obchodů. Z latexu se prodává snad vše – od spodního prádla, ponožek, přes speciální oblečky, kukly, anebo již zmíněné nafukovací body bez rukávů á la mumie – taková pomůcka pro opravdu zapálené ale stojí přes 22 000 Kč. A pro »fajnšmekry« jsou k dostání i nafukovací latexová prsa.

Latex – jedna z forem fetišismu

Záliba v latexu patří k formám fetišismu. Fetišistům obecně slouží jako podnět k sexuálnímu vzrušení, anebo k uspokojení neživé objekty. K těm může patřit právě latex, guma, kůže, ale i podpatky, silonky apod. Co konkrétního člověka vzruší, je hodně individuální. Někomu postačí spodní prádlo, jiný potřebuje rukavice, někdo miluje latexové kukly… Všichni se ale shodují na tom, že doteky přes latex jsou více intenzivní a že žena ve speciálním latexovém oblečku získá krásnou sexy postavu.

Sex v latexu: Je to úchylné?

Stejně jako u každé jiné »úchylky« je těžké najít hranice a určit, co je ještě normální a co už ne. Pokud nejde o zdraví ohrožující praktiky (teoreticky by mohly nastat při používání kukel a masek), je spíše na vzájemné dohodě partnerů, co se jim bude líbit. Pokud partnerku latex nevzrušuje ani poté, co to zkusí, nemá cenu ji nutit násilím. Ideální je najít někoho, komu bude tato záliba vyhovovat.

MIMIFORUM zjistilo:

Proč zkusit sex v latexu?

● Latexové oblečení skvěle schová nedostatky postavy, ženám stoupá sebevědomí.

● Dotyky přes latex jsou mnohem intenzivnější a víc vzrušující.

● Samotné oblékání se do latexu a jeho vzájemné leštění olejem může být skvělou předehrou.

● Pocit, kdy po sobě kloužou dvě namazané latexové plochy, je jedinečný a hned tak ho nezažijete.

● V latexu se cítíte jinak – jako byste měla druhou kůži.

● Když vám guma hned nevoní, nevadí. Čím lepší sex v latexu zažijete, tím víc si můžete být jistá, že se vám neobvyklá vůně dostane »od kůži« a ve finále se vám líbit bude.

● Člověk oblečený do latexu začne cítit lehký nedostatek kyslíku, který ho na životě neohrozí, ale dostane do jiné dimenze. Silnější bývá i orgasmus.

MIMIFORUM přináší:

Vaše zkušenosti s gumou a latexem

Zdeněk (30): Vzrušují mě pláštěnky!

„Vzrušují mě obyčejné pláštěnky. Naštěstí mám chápavou partnerku, které nevadí, když se do ní obleče, a tak se milujeme. Mě to tak rozdráždí, že jsem schopen hned dalšího čísla, to se vždy prohodíme – pláštěnku si obleču já a děláme to »na koníka«.“

Hynek (25): Miluju vše z PVC!

„Miluju vše, co je z PVC, hlavně igelity, plastové ubrusy a speciální gumové kalhotky. Miluju hru na miminko, když mě přítelkyně přebaluje, stejně jako já ji. Když máme postel proloženou igelity… Někomu to může připadat divné, ale já jsem nikdy nezažil něco tak vzrušujícího.“

 

Text: mob

Foto: Ingimage.com, Dreamstime.com

5 Posledních příspěvků v diskusi
13:59 01.06.2018 - jarek bechyně -

sex v latexu

Miluju sex v latexu.miluju se každý den v něm se svým přítelem honzou šimkem.je to moc sexy a vzrušující.
07:09 02.04.2016 - petr -

latex

žena v latexu vypadá jako bohyně. Všechny nedostatky zmizí. Pro mě to je strašně sexy.kam jdou všechny afrofiziaka.O­kamžitě se vzruším tak silně ,že musím sednout:)

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse