vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Šéf se mnou flirtuje: Co mám dělat?

13. února 2018

Šéf se mnou flirtuje: Co mám dělat?

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: pracoviště šéf flirt práce sex

preventan-mimiforum-banner

Sex na pracovišti zažila každá třetí žena a tři čtvrtiny mužů jej přímo vyhledávají. Jenže co máte dělat, pokud se o vás zajímá přímo šéf?

„Nastoupila jsem do nové práce a záhy přišla na to, že můj šéf se mnou prostě flirtuje! On mi sice taky není lhostejný, ale je můj nadřízený, a tak nevím, co mám dělat. Poradíte?,“ ptá se Edita (30).

 

MIMIFORUM zjistilo:

Sex v práci zažila každá 3. žena!

– Více než čtvrtina žen byla partnerovi nevěrná s kolegou.

– 30 % žen zažilo sex v kanceláři.

– Každý třetí pár, který vstoupil do manželství, se seznámil právě v práci.

– 94 % lidí v práci alespoň flirtovalo. Pouze 6 % se prý chovalo zcela počestně.

– 72 % mužů vztahy na pracovišti přímo vyhledává.

 

Každá třetí »ujede« v práci

Vztahy na pracovišti nejsou zdaleka ničím jedinečným. Téměř každý v průzkumech přiznává, že v práci alespoň flirtoval. Třetina žen pak měla sex přímo v kanceláři! Pokud je váš kolega či šéf neodolatelný a vy si s ním začnete, může to být velmi příjemné. Do práce se těšíte, váš výkon v zaměstnání stoupá. Vše je ideální až do chvíle, než dotyčného přestanete bavit, nebo váš utajovaný vztah praskne. Anebo pokud na vše přijde váš partner.

 

Na sex v práci raděj zapomeňte

Sex na pracovišti? Raději ne, říkají odborníci Ideální radou je podle nich mít pevnou vůli a v zaměstnání si s nikým nezačínat. Mělo by zde platit staré známé heslo: »Co je v domě, není pro mě.« Důvod je jednoduchý – jakmile si přestanete rozumět, bude jeden z vás pravděpodobně muset odejít. Téměř vždy je to žena.

 

Vyhodil mě, když to prasklo!

„Už nikdy bych do vztahu v práci nešla. Šéf o mě nejdřív maximálně stál, ale jakmile jsem o něj stále stála i já, začal mi házet klacky pod nohy. Nakonec mě vyhodil. Do vztahu v práci už bych nešla, natož se šéfem,“ svěřuje se Magdalena (33).

 

Pozor na šéfa v posteli sex-a-vztahy-sef-se-mnou-flirtuje-ii-sh-nahled

Flirt v práci nikomu neublíží, ale neměl ba přerůst v něco víc. Než skončíte se šéfem v posteli, dobře zvažte, zda zvládnete případnou ostudu – a výpověď. A to hlavně tehdy, je-li váš nadřízený ženatý. Jistě, flirtování s ním může být příjemné, ale nebude trvat věčně. Pokud ho budete opětovat, pravděpodobně si začne slibovat něco víc. A jakmile skončíte v posteli, máte na problém zaděláno. Tedy pokud ho brzo omrzíte.

 

MIMIFORUM zjistilo:

Co je ještě flirt? Letmé pohledy a úsměvy, slovní pochvaly (např. vzhledu), lehce dvojmyslné narážky, nenápadné dotyky (např. rukou).

Co je přes čáru? Scházení se mimo kancelář. Jiné dotyky, než letmé, hlazení, líbání, sex.

 

 

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

 

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse