vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Sama na dovolenou: Jak si ji maximálně užít

15. července 2013

Sama na dovolenou: Jak si ji maximálně užít

Kategorie: Téma týdne, Připojené tagy: dovolená léto

preventan-mimiforum-banner

Prázdniny a letní dovolené milujete, ale vždycky jste jezdila ve dvou, anebo s rodinou. Jenomže děti už odrostly, partner nemá zájem lenošit u moře, a tak máte jedinou možnost – vypravit se sama. I dovolenou v jedné osobě si ale můžete maximálně užít!

MIMIFORUM zjistilo:

Důvody, proč se vyplatí jet sama na dovolenou tema-tydne-sama-na-dovolenou-ii-sh-nahled 

 

-          Máte naprostý klid. Od všech si můžete odpočinout. Můžete spát, jak dlouho chcete, jíst, kdy chcete, koupat se, kdy se vám to hodí. Nikdo vás neomezuje a do ničeho nenutí.

-          Nemusíte se o nikoho starat. Ani o děti, ani o partnera. Nikdo po vás nic nepotřebuje, nechce něco podat, donést, vyprat apod. Můžete maximálně relaxovat.

-          Nemusíte se podřizovat. Když jedete ve dvou a více, musíte se vzájemně přizpůsobit jeden druhému. Často musíte ustoupit a podřídit se jiným. To ale nehrozí, pokud jedete sama.

-          Nikdo vás neomezuje. Jíte a pijete, co chcete. A kolik toho chcete! Nikdo se na vás nedívá skrz prsty, když si po obědě dáte zákusek a neříká vám, že budete tlustá. Nikdo vám nevyčte, že jste si dala o skleničku navíc. Máte naprostou svobodu.

-          Můžete se seznámit. Když jedete na dovolenou sama, neznamená to, že sama také zůstanete. Naopak se vám otevírají netušené možnosti, jak se seznámit. Nikdy nevíte, koho potkáte. Možná zažijete krátký románek, ale možná potkáte i novou lásku.

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse