vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
S kostlivcem v posteli, aneb Proč se mužům nelíbí vyhublé ženy

1. listopadu 2013

S kostlivcem v posteli, aneb Proč se mužům nelíbí vyhublé ženy

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: štíhlost hubenost kostlivec anorexie sex

preventan-mimiforum-banner

Většině mužů se ženy, které připomínají kostlivce potaženého kůží, příliš nelíbí. Nevypadají totiž vůbec žensky! A tak stále častěji dávají v posteli přednost těm lépe tvarovaným zástupkyním něžného pohlaví. 

Strašidla, duchové, čarodějnice, kostlivci. To vše k přelomu října a listopadu patří. Poslední říjnový večer se v ulicích prohánějí všude tam, kde se slaví Halloween. Pohled na kostlivce v kostýmu ale nadchne jen málokoho. A na tom, že být jen »kost a kůže« není výhra, se překvapivě shodují i muži. „Kostlivce v posteli? To nechceme,“ říkají.

 

Být vyhublá není výhra sex-a-vztahy-s-kostlivcem-v-posteli-ii-sh-nahled

Kult štíhlosti na nás útočí ze všech stran. Stačí se podívat na přehlídková mola, obálky časopisů či na filmy z hollywoodské produkce. Žena »krev a mlíko« podle nich nemá šanci. Čím hubenější, tím lepší, myslí si proto řada z nich. Díky tomu drží drastické diety, nebo nejí vůbec. Anebo vede jejich cesta k některé z poruch příjmu potravy – anorexii či bulimii. Jenže to není tak, jak se zdá. Ženy, které připomínají kostru potaženou kůží, muži většinou příliš nemusejí. Daleko víc se jim líbí takové, které je, jak říkají, »za co chytit«.

 

MIMIFORUM zjistilo:

Proč se mužům nelíbí vyhublé ženy

 

-          Protože v posteli vypadají stejně jako jejich mladší nezletilý bratr.

-          Protože nemají prsa a připomínají spíše žehlicí prkno.

-          Protože je není za co chytit. Nemají totiž ani pořádné boky či zadek.

-          Protože je sex s nimi nepříjemný – všude jim vyčuhují kosti a muže tlačí.

-          Protože nevypadají zdravě, ale spíše jako po těžké nemoci.

-          Protože na ně bez oblečení není hezký pohled.

-          Protože nahé často vypadají radikálně jinak, než v oblečení. Zvlášť, když odloží extrémně vycpanou push-up podprsenku.

 

Vypadala jako přistávací dráha!

„Nechápu, proč se ženy honí za extrémní štíhlostí. Vůbec se mi to nelíbí. V oblečení to ještě jde, ale když se svléknou, je to děs. Kvůli tomu jsem se s jednou i rozešel. Vypadala jako kostra a vůbec neměla prsa. Ty jí mazaně udělala vycpaná podprsenka. A když ji odložila, vypadala jako propadlá přistávací dráha. Už nikdy více,“ líčí svou zkušenost Roman (34).

 

Ideální žena? S velikostí 38–40!

Četné průzkumy dokazují, že muži po extrémně vyhublých ženách opravdu netouží. Nejpřitažlivější jsou údajně ženy s velikostí 38 až 40, naopak ty, které se pyšní velikostí 34, se jeví jako mnohem méně zajímavé. To dokazuje jasnou věc – ženy chtějí být zbytečně mnohem hubenější, než se jejich protějškům doopravdy líbí. A tak je zbytečné honit se za neustálými dietami. Nic se nemá přehánět, ani hubnutí. Kostlivci v posteli se mužům nelíbí a hodně rychle je většinou vymění za lépe obdařené »kamarádky«.


Text: ino

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse