vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
S dětmi do herny a zábavního centra

27. února 2015

S dětmi do herny a zábavního centra

Kategorie: Tipy na výlet, Připojené tagy: zábavní centrum Herna hra zábavní park děti

preventan-mimiforum-banner

Pokud počasí ještě nepřeje výletům do přírody, vydejte se s dětmi do zábavního centra, nebo do herny! Kam? Zde jsou naše tipy!

iQLANDIA

Kde: Liberec

V Libeci najdete science parky rovnou dva. iQLANDIA je novější, moderní centrum s 3D planetáriem a stovkami originálních exponátů. Potkáte tu prvního a jediného humanoidního robota u nás, zažijete nefalšovaný kosmonautický výcvik, prožijete ohnivou bouři i tanec blesků, zjistíte, jak funguje lidské tělo i svět kolem nás – zkrátka tu najdete odpověď na všechny vaše otázky. Planetárium patří k naprosté světové špičce. Je vybaveno moderními 3D technologiemi, kterým uvěříte úplně všechno. Vizuální 3D efekty z nitra vesmíru promítané na obrovskou devíti metrovou kupoli nemají konkurenci. Děti ani dospělí se tu nudit nebudou.

www.iqlandia.cz

 

VIDA science centrum Brno

Novinka mezi vědeckými parky u nás se nedávno dočkala otevření v Brně. Vědecký zábavní park pro celou rodinu najdete u výstaviště a je na co se těšit. Čekají na vás interaktivní kousky, od kterých se jen tak neodtrhnete – kolo na laně, větrná bouře, vesmírný monolit, vodíková raketa či záhada bermudského trojúhelníku. Speciální vědecký koutek je pak připravený pro děti od 2 do 6 let. A nechybí zde ani pravidelné Science show pro všechny!

www.vidasc.cz

Dětský svět Lvíček

Dětský svět Lvíček, který najdete v Praze a v Plzni, patří k nejmodernějším zábavním parkům v Evropě. Můžete zde prožít nezapomenutelný den plný aktivní zábavy a zároveň si odpočinout. Lvíček nabízí bezpočet nejnovějších atrakcí, skluzavek, tobogánů, prolézaček apod. V neposlední řadě Lvíček nabízí unikátní a nezapomenutelné dětské a rodinné oslavy. Pro své návštěvníky pak chystá pravidelné zajímavé akce.

www.detskysvet-lvicek.cz

 

Science and Technology Center

Kde: Ostrava

Zatímco v Ostravě byl dosud k vidění Malý svět techniky s více než stovkou interaktivních exponátů, od konce září to bude jinak. V pátek 26. 9. 2014 se zde totiž dočká otevření i Velký svět techniky. Na ploše 14 000 metrů čtverečních zde budou připraveny celkem čtyři světy s trvalými expozicemi a jeden svět určený pro výstavy dočasné. Stálicemi bude Dětský svět, Svět vědy a objevů, Svět civilizace a Svět přírody. Ten bude rozlohou největší, zabere celé jedno patro a taky venkovní zahradu. Malí i velcí návštěvníci si tady tak budou moci hrát, objevovat i odpočívat. Nabídku nového centra rozšíří 3D kino a Divadlo vědy (Show & Demo) včetně zóny dočasných výstav.

http://svet-techniky-ostrava.cz

 

Hopsárium tip-na-vylet-s-detmi-do-heren-ii-sh-nahled

Největší zastřešený zábavní park v Jižních Čechách najdete v Českých Budějovicích a je přímo ideální pro rodiny s dětmi. Atrakce najdete na ploše 2100 m2 a o zábavu rozhodně nebude nouze. Užívat si můžete například na osmimetrové věži prolézačkami, překážkami a skluzavkami, vyzkoušet můžete dopravní hřiště, kde nechybí semafory ani čerpací stanice. Jízda z kopce na kruzích či loď kývající se na vlnách patří k dalším oblíbeným atrakcím.

www.hopsarium.cz

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse