vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Ruším svatbu! Byl mi nevěrný a lhal.

23. října 2013

Ruším svatbu! Byl mi nevěrný a lhal.

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: lež svatba Rozvod nevěra partner

preventan-mimiforum-banner

Život píše mnohdy neuvěřitelné příběhy. Když pár dní před svatbou odhalíte nevěru partnera, je to jasný důvod, proč ji zrušit – a opět zůstat sama. 

GingiMax

GingiMax® obsahuje 40 mg standardizovaného extraktu z listů Ginkgo biloby (jinan dvoulaločný) obsahujícího min. 24% flavonoidních glykosidů a 6% terpenických laktonů.

gingimax

Doplněk stravy

Více ZDE

„Když mě přítel požádal o ruku, byla jsem nesmírně šťastná. Byla jsem přesvědčena, že je to ten pravý. Půl roku jsem se věnovala svatebním přípravám. Všechno jsem zařídila, zaplatila, pořídila si drahé šaty, domluvila velkou svatbu na zámku. Týden před svatbou mu přišla SMS, když byl ve sprše. Nakoukla jsem, kdo mu píše – a to byla největší chyba. Zjistila jsem, že mě podvádí a asi dlouhodobě. Udeřila jsem na něj a vše přiznal. Prý ji miluje a bál se mi to říct. Vyhodila jsem ho z domu. Hned druhý den jsem celou svatbu zrušila. Peníze mi nikdo nevrátí, ostudu mám na celý život, ale nakonec jsem ráda, že jsem si ho nevzala. Dopadla bych totiž mnohem hůř,“ svěřuje svůj příběh Anna (29).

 

Lepší zrušit svatbu, než hne řešit rozvod

Počet svateb neustále klesá, zato stoupá počet rozvodů. Rodiny mají jen málo výhod, a tak není divu, že se mladí lidé do svateb moc nehrnou. A když už se k tomuto kroku odhodlají, stačí jeden důvod a od uzavření manželství je může definitivně odradit. Jsou totiž věci, které způsobí, že se naděje na chystanou svatbu definitivně rozplynou. Mnohdy je však lepší jim věnovat pozornost a raději sňatek zavčas zrušit, než vzápětí složitě řešit rozvod.

 

MIMIFORUM zjistilo:

7 důvodů, proč zrušit svatbu

-          Partner byl nevěrný a vy jste to odhalila.

-          Zjistíte, že partner má velké dluhy, které tají.

-          Zjistíte, že se partner věnuje hazardu, kartám, gamblerství či jede v drogách.

-          Uvnitř cítíte, že to není ten pravý a vdáváte se jen proto, abyste nebyla sama.

-          Objevují se u něj znaky domácího násilí, psychicky či fyzicky vás týrá.

-          Partner tráví víc času u své ex, než u vás doma.

-          Nemůžete se smířit s protěžováním jeho dětí z minulého vztahu, nedokážete si na ně zvyknout. Chcete, aby se točil jen kolem vás, a tak to nefunguje.

                                                          

Tři dny před svatbou řekl: „Miluji jinou!“ sex-a-vztahy-rusim-svatbu-ii-sh-nahled 

„Nikdy by mě nenapadlo, že když konečně najdu muže svého života a budeme chystat svatbu, skončí to tím, že budu opět sama. A ještě k tomu těhotná. Tři dny před svatbou mi partner, kterého jsem nadevše milovala, sdělil, že má jinou. Že si mě nemůže vzít, protože už rok se za mými zády schází s milenkou a rozhodl se pro ni. A že s ní dokonce čeká dítě. Odešel a nechal mě samotnou. Vše bylo nachystané, napečeno cukroví, rodina pozvaná. A mě zbyly oči pro pláč. Brzy na to jsem ale zjistila, že jsem těhotná taky. Bývalý partner se mnou přestal mluvit a na SMS s tím, že jsem těhotná, napsal: „Nemám zájem, nech si to vzít.“ Místo vdané paní ze mě bude svobodná matka,“ svěřuje se Karla (27). Bohužel i takové příběhy píše život a je třeba se jim postavit čelem. Většinou se pak potvrdí rčení, že všechno zlé je k něčemu dobré.


Text: ino

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse