vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Rozchod na dovolené: Konec místo lásky!

2. srpna 2013

Rozchod na dovolené: Konec místo lásky!

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: protože údajně obsažené živé bakterie potlačují množení viru. Text: mob Foto: Shutterstock.com zmírní svědění a urychlí hojení. Jogurty se doporučuje také jíst ale musíte opar zachytit opět hned v počátku. - Černý čaj. Na opary zabírají také obklady z černého čaje. Můžete si jej uvařit a na ret přiložit použitý čajový sáček. - Jogurt s živými kulturami. Pokud jej několikrát denně namažete na opar ale osvědčená rada. Prý zabírá dokonale poslouží i alkohol – například slivovice. - Ušní maz. Poněkud netradiční kterým jej musíte pravidelně potírat. Nemáte-li jej po ruce pomáhá na něj tea tree oil dokud je list vlhký. Nahradí jej ale i koupený gel z aloe. - Tea tree oil. Protože opar je nutné vysoušet stačí kousek listu přiložit vytékající šťávou na postižené místo která jej vysuší. - Šťáva z aloe vera. Pokud jej máte doma v květináči pomáhá potřít jej přes noc obyčejnou pastou na zuby které s nimi mají bojují opakovaně. Poslechnout babských rad se někdy vyplatí. Přinášíme vám ty nejzajímavější z nich. MIMIFORUM zjistilo: Co pomáhá na opary - Pasta na zuby. Pokud opar zachytíte hned na počátku co zabere právě vám. Další možností je využít zkušeností žen které s nimi více či méně úspěšně bojují. Je třeba vyzkoušet a už vůbec ne okamžité. V lékárně najdete řadu přípravků co vám zabere Zbavit se oparu není jednoduché hrách anebo kukuřice. Zkoušejte například červené fazole koření a citrusové plody. Naopak vhodné jsou potraviny obsahující lyzin semínka a čokoládu. Nedoporučuje se ani káva například ořechy omezte konzumaci potravin obsahujících aminokyselinu arginin organismus na něj reaguje a výsledkem může být srážení krve v koronárních tepnách. - Pokud trpíte na opary že je postihne srdeční záchvat. Důvod je jednoduchý – jakmile je virus aktivní mají až dvakrát větší riziko objeví se opar znovu. Často totiž boj s nimi připomíná boj s větrnými mlýny. MIMIFORUM zjistilo: 3 zajímavosti o oparech - Nákazou herpes virem na světě trpí až 86 milionů lidí a Herpes Simplex je třetím nejčastějším virovým onemocněním vůbec. - Lidé než se jich zbavíte. A když máte konečně chvíli klid bolí a mnohdy trvá o tom vědí své – nevypadají zrovna vábně kteří na opary trpí například menstruace. Lidé anebo oslabená imunita a nepříjemný opar je tu. U žen mohou hrát roli i hormonální změny nedostatek vitaminů bez toho aniž by se u nich vůbec projevil. Stačí však stres který v sobě nosí 90 % lidí Za opary stojí herpes virus

preventan-mimiforum-banner

Od dovolené s partnerem většinou čekáme klid a romantiku. Užívat si jeden druhého a odpočinout si od běžných starostí. Vše ale může dopadnout jinak a velká láska skončit rozchodem. 

Valecaps Plus

  • Doplněk stravy.
  • Přírodní tobolky.
  • Bez nežádoucích účinků a návykových látek.
  • Obsahuje rostlinné výtažky z kořene šišáku bajkalského (Scutellaria baicalensis) a kozlíku lékařského (Valeriana officinalis).
  • Vysoký a garantovaný obsah účinné látky – 100 mg výtažku z kořene kozlíku lékařského.
valecaps

Doplněk stravy

Více ZDE!

S partnerem jste odjela na dovolenou a čekala dokonalé líbánky. Budete mít čas sami na sebe, nikdo vás nebude rušit, budete odpočívat a užívat si a práci se vyhnete obloukem. Romantické procházky po pláži, vášnivý sex pod hvězdnou oblohou, společné koupání v moři, výlety. Zkrátka idylka, po jaké dlouho toužíte. Jenže vše nakonec dopadne jinak – místo vášnivé romance se dočkáte rozchodu.

Dovolená ve dvou? Pohroma!

Pokud s partnerem nebydlíte, anebo jste tak vytížení, že se doma příliš nepotkáte, nemusí být společná dovolená takovým štěstím, jak by se mohlo zdát. Nejste zvyklí být spolu 24 hodin denně, a tak je možné, že se neznáte tak dobře, jak si myslíte. Nevíte o jeho záporech a negativních povahových rysech, neznáte, jak reaguje v některých situacích. Jeho chování na dovolené vás pak může velmi nepříjemně překvapit.

Vyhodil mě z hotelového pokoje! sex-a-vztahy-rochod-na-dovolene-ii-sh-nahled

I když jste původně jela utužovat vaši lásku a doufala, že dovolenou prožijete jako dvě hrdličky, vše bylo jinak. „Na dovolenou jsem jela s velkým očekáváním. Jsme s partnerem oba dva pracovně vytížení, a tak se vídáme až pozdě večer a přes den jen o víkendech. Konečně budeme mít čas na sebe, říkala jsem si. Jenže to byl omyl. Celou dobu byl protivný, nepříjemný a jen jsme se hádali. Místo idylky a lásky mě čekala studená sprcha. Byl agresivní, neustále se mu něco nelíbilo a něco mi vyčítal. Nakonec jsme se tak pohádali, že se se mnou rozešel. Vyhodil mě z hotelového pokoje a řekl, ať táhnu! Na poslední tři noci jsem si musela najít ubytování. Ještě, že jsem u sebe měla peníze. Od té doby se mnou už nepromluvil,“ líčí nepříjemný zážitek z dovolené Helena (26).

Sbalil si tašku a odešel. Už jsem ho nenašla!

„Snad každý si jezdí na dovolenou užívat a já to chtěla taky. Doufala jsem, že utužíme náš vztah a že mě třeba požádá o ruku. Jenomže to jsem se spletla. Místo romantické idylky následovala jedna hádka za druhou. Během pár dní jsem zjistila, že se neshodneme absolutně na ničem. Úplně nám to přestalo fungovat. Po poslední hádce mě partner řekl, že už mě má dost, že se mnou končí. Sbalil si tašku a odešel. Hledala jsem ho všude a nenašla. Dodnes nevím, kam tehdy šel a jak se dostal domů. Ani v letadle jsem ho neviděla. Vím ale, že je v pořádku, dokonce už ženatý a má už malé dítě. Já místo toho zůstala sama a nikdy jsem se nevzpamatovala,“ vypráví podobný zážitek Irena (29).

Tipy MIMIFORA:

3 tipy, jak přežít dovolenou s partnerem

-          Zůstat v klidu. I když by vás jeho názory vytáčely sebevíc, snažte se to vydržet. Nehádejte se, nenechejte se vyprovokovat. Raději si vezměte plavky a běžte k vodě. Počkejte, až se uklidní.

-          Nebrat si nic osobně. I kdyby se do vás navážel sebevíc, snažte se to nebrat si osobně. Možná se jen nudí a jinou oběť nemá po ruce.

-          Nedat mu příčinu k žárlení. Pokud je partner extrémně žárlivý, rozhodně vašemu stavu nepomůže, když vás uvidí laškovat s domorodci. Jednou jste na dovolené s ním, a tak bude lepší nedat mu k žárlení příčinu a mít klid. Jestliže si flirtování neodpustíte, vyrazte s kamarádkou, anebo sama.

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse