banner-maxicor-miniforum-809x292

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Newsletter

Chcete být informováni o novinkách z mimiforum.cz?
Zadejete zde svoji emailovou adresu.

Rozchod bez emocí: Sbal si kufry a běž!

20. března 2018

Rozchod bez emocí: Sbal si kufry a běž!

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: emoce rozchod láska vztah partner

preventan-mimiforum-banner

Rozejít se v klidu, bez hádek a emocí. To je ideální varianta, pokud vztah spěje k zániku. Ne každý to ale dokáže, protože rozchody bývají emotivní a těžké.

Q Max® Active (doplněk stravy) obsahuje redukovanou formu koenzymu Q10 s garantovanou kvalitou Kaneka. Jedná se o koenzym, který se vyrábí izolací z fermentovaných kvasnic (přirozený biologický proces), nejlépe odpovídá lidskému koenzymu Q10 – je čistá a bez nežádoucích příměsí. Jedná se o aktivní, okamžitě využitelnou formu koenzymu Q10 s 8× vyšší dostupností (využitelností). Redukovaný koenzym by se mohl doporučit k užívání společně se statiny.

q-max-active-60-cz-nahled

Doma vám to neklape a vy víte, že další pokračování už nechcete. Nepatříte k sobě, nerozumíte si. A tak se rozhodnete – rozejdete se s ním. Máte-li v hlavě jasno, pak je nejlepší to udělat bez emocí. V klidu a beze scén. „Končím s tebou. Sbal si kufry a běž,“ prohlásíte s ledovým klidem. A partner bude tak v šoku, že se nezmůže na slova.

 

Řekla mi: „Sbal se a jdi.“

„Když mi partnerka řekla, že se rozcházíme, ať se sbalím a jdu, byl jsem v naprostém šoku. Toto jsem nečekal. Věděl jsem, že už to není jako dřív, ale neviděl jsem to zase tak černě, jako ona. Nezmohl jsem se na slovo. Sbalil jsem se a šel. Až pak mi to došlo. Celý večer jsem probrečel, i když jako chlap bych neměl. Volal jsem jí, nebrala to. Poslal jsem jí stovky SMS a prosil, ať to se mnou ještě zkusí. Neodpovídala. Bylo to hrozné. Z její strany šlo o rozchod bez emocí, ale já se mohl zbláznit,“ popisuje svůj rozchod Milan (30). „Dnes jsem jí vděčný, že to tehdy tak udělala. V klidu a bez hádek. Uklidnil jsem se, našel si novou partnerku a jsem spokojený,“ dodává.

 

MIMIFORUM zjistilo:

Rozchod bolí!

Rozchod podle vědců bolí stejně, jako kdybyste se popálila vařící kávou. Podle jiných zase přichází šok, který je podobný tomu při nehodách či úrazech. Rozchod prý podobně bolí a může být velmi těžké se s ním vyrovnat. Tedy alespoň pro toho z páru, kdo o něj nestál.

 

Krizové roky ve vztahu

Jeden rok, tři roky a sedm let. To jsou první kritické milníky ve vztahu. Pokud se vám je podaří překonat, pak máte velkou naději, že vám to vydrží. Další velká krize pak totiž prý přichází až v 17. a 25. roce společného života, říkají odborníci. Když ale neshody přijdou a vztah se zachránit nepodaří, je nejlepší variantou rozejít se v klidu. Ne vždy to ale jde, protože jeden z partnerů většinou na druhém lpí více a o rozchod nestojí. Pak ale přicházejí hádky a komplikace.

 

O rozchodu mluvte na rovinu. A v klidu! sex-a-vztahy-rozchod-bez-emoci-ii-sxc-nahled

Chcete-li se s partnerem rozejít, je nejlepší mu vše říct na rovinu. Pokud víte, že to nezvládnete a mohly by přijít velké emoce, napište mu to. Mailem, dopisem, SMSkou. Tak se totiž v dnešní době rozchází stále více párů. Nic nenaznačujte, muž by to nemusel správně pochopit. Mluvte (či pište) přímo a rovnou navrhněte řešení – třeba jeho odstěhování z vašeho bytu. Pamatujte, že každý rozchod je těžký a pomůže jen čas. Je zbytečné si situaci komplikovat naschvály a hádkami, pokud je to alespoň trochu ve vašich silách.

 

Zajímavost MIMIFORA:

Nejvtipnější důvody k rozchodu ze strany partnera

– Uvědomil jsem si, že chci být sám. (A hned má jinou).

– Máš na lepšího.

– Jsi na mě moc hodná.

– Jsi pro mě moc mladá. (Po třech letech vztahu).

– Uvědomil jsem si, že chci brunetu, protože je spolehlivější.

– Je mi líto tvého ex, když jsem ti ho přebral.

– Chci být sám, necítím se na vztah. (Za týden si našel jinou.)

 

Text: ino

Foto: Sxc.hu

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse
Váš email:
Heslo:
Horoskop
Vítáme nová miminka
Dítě Uživatelka Termín
Lukáš
Magda4417.05.2018
Xaverius
Soběslav
stefanZítra
Dítě Uživatelka Termín
Karel
Karla
Karla18.04.2018
Gabriella
kdfin08.02.2018
Saskie
Stela
stefan24.01.2018
Dítě Uživatelka Datum
Martin
jarinka26.06.
Přemysl
jesenka3323.08.
Ondřej
Uzlíček10.08.
Přidat svůj termín »
Vaše příspěvky
Vaše poslední fotopříspěvky
NÁŠ POKLAD
NÁŠ POKLAD
Od uživatele: Aleki
profilová fotka
profilová fotka
Od uživatele: Natálka Kresbová
Miláček Péťa
Miláček Péťa
Od uživatele: Petulinka
Anketa