vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Ranče a farmy: Skvělé výlety za zvířaty

16. října 2015

Ranče a farmy: Skvělé výlety za zvířaty

Kategorie: Tipy na výlet, Připojené tagy: ranče farmy tip výlet

preventan-mimiforum-banner

Máte doma děti, které milují zvířata, ale všechny zoologické zahrady už jste viděli několikrát? Vezměte je na výlet na ranč či na farmu, kde se navíc se zvířaty mohou dostat do přímého kontaktu!

Actilac

· Obsahuje harmonický poměr kombinaci 8 kmenů mikroorganismů včetně bifidobakterií a lactobacilů.
· Obsah mikroorganismů ≥ 4×108 CFU/cps.

actilac_small

Doplněk stravy

Více ZDE

Ranč Gallop

Kde se nachází: Malé Poříčí u Náchoda, Východní Čechy

Co vás zde čeká: Pokud děti milují koně a westernový styl, pak je pro vás ideální rodinný ranč Gallop, který se na koníčky specializuje už přes dvacet let. Kromě vyjížděk na koních krásnou přírodou nabízí nahlédnutí do života severoamerických indiánů, a tak zde nechybějí ani nejrůznější originální předměty. Na westernovém ranči ve vesničce Vápenka pak můžete vidět i stádo bizonů. Majitelé si sami vyrábějí sedla a brašny, a tak je vše stylové a originální.

Tip MIMIFORA: Abyste si ranče a všech jeho aktivit užili na maximum, můžete se zde ubytovat v penzionu a ve stylových srubech.

Více informací: www.ranchgallop.com

Western ranč Podolí

Kde se nachází: 15 km od Klatov, v krásné přírodě Šumavy

Co vás zde čeká: Celkem 29 koní, kozy, ovce, králíci a pes – to vše uvidíte ve westernovém ranči Podolí, který najdete v krásné šumavské přírodě. Můžete se nejen projet na koních, ale také se naučit westernovému ježdění. Navíc máte možnost se zde ubytovat ve srubech, budově Saloonu či ve stylovém indiánském Tee-pee.

Tip MIMIFORA:

Doporučujeme odskočit si i do jiného světa a navštívit pohádkovou chalupu v Mlázovech, kde na vás čekají nejrůznější pohádkové bytosti, skřítci či víly. Nechybí ani pohádková stezka.

Více informací: www.rancpodoli.cz

Ekologická farma Orlov

Kde se nachází: Orlov, nedaleko Příbrami

Co vás zde čeká: Krásná ekologická farma Orlov je ideální pro krátký výlet. Čeká vás totiž 1,5 km dlouhá prohlídka přes luky, pastviny a výběhy, která zabere asi 90 minut. Uvidíte během ní nejen ovce, kozy, koně, ale i slepice, kachny a králíky. Výhodou farmy je, že si děti prohlédnou zvířata z bezprostřední blízkosti. Mohou si je pohladit a je nakrmit.

Tip MIMIFORA:

Nezapomeňte navštívit muzeum lepidoptera, které se zabývá uchováním a konzervací sbírek ekologického charakteru.

Více informací: www.eco-centrum.cz/eco-farma.html

Farma Blaník tip-na-vylet-rance-a-farmy-4-cz-dat-k-blaniku_big

Kde se nachází: Ostrov, 65 km od Prahy

Co vás zde čeká: Jízda na koních či v kočáře, trhy zvířat, dožínky, kontakt s domácími zvířaty – to vše nabízí Farma Blaník. Najdete tu nejen spoustu atrakcí, ale i přes třicet zvířat – koně, osly, ovce, kozy, prasata, krávy, drůbež a mnohá neobvyklá plemena – čtyřrohé ovce či kamerunské kozy. Samozřejmostí je možnost ubytování, výuka jízdy na koních a ponících. Farma se neustále rozšiřuje a plánuje otevření speciálního Farma-parku pro děti, kde si budou moct zvířata pohladit a je nakrmit.

Tip MIMIFORA:

V krytém prostředí staré sýpky je pro děti připraven dětský svět. Nechybí ani pódium a divadelní šatník s kostýmy, nebo třeba skřítkův domeček.

Více informací: www.farmablanik.cz

Text: lju

Foto: Czech Tourism, SXC

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse