vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
První sex s novým partnerem. Jak se zbavit studu?

7. ledna 2015

První sex s novým partnerem. Jak se zbavit studu?

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: nahota stud sebevědomí milování sex alkohol

preventan-mimiforum-banner

Když už vám není dvacet a najdete si nového partnera, může být první sex trochu problém. Hrozně se totiž stydíte. Jak to překonat?

Q Max

· Q Max® obsahuje tělu vlastní koenzym Q10 – 30 mg.
· Garantovaná Kaneka Q10™ kvalita (japonský koenzym Q10, který se vyrábí přirozeným biologickým procesem).
· Bez nežádoucích příměsí.

 

q-max-nahled

Doplněk stravy


Více zde!

Každá čtvrtá žena se za své tělo stydí natolik, že se nechce svléknout. A pokud už vám dávno není osmnáct, máte děti a nyní jste si našla nového partnera, může se stud ještě znásobit. Přibrala jste, máte strie, vaše tělo zkrátka vůbec není dokonalé. Jak tedy zvládnout stud a sex si užít naplno, i když nejste dvacetiletá modelka?

 

Začněte pozvolna

Pokud se stydíte, nejdříve zhasněte a s osmělováním začínejte postupně. Nemusíte hned rozsvítit lustr v pokoji, anebo se milovat za denního světla. Udělejte si nejdříve příjemné intimní osvětlení. Například svíčky kolem postele navíc vytvoří velmi romantickou atmosféru. Jakmile poznáte, že vám malé světlo nevadí, můžete postupně přidávat. S tím, jak bude přibývat světla, ubude i studu.


Najděte na sobě to krásné

Na každé ženě je něco krásného. Stoupněte si v prádle či nahá před zrcadlo a dívejte se na své tělo. Najděte na něm to, co se vám zdá nejhezčí. Svoje přednosti se pokuste co nejvíce zvýraznit. Dlouhé nohy, svůdný dekolt a mnohé další. Na to vše můžete vhodným oblečením upozornit. Když to uděláte, muži se za vámi zase budou otáčet a vy se budete cítit opět žádoucí. 

 

Červené světlo

Pokud se stydíte za své tělo, zkuste červené světlo. Je prokázáno, že postavě velmi lichotí a opticky vás zeštíhlí. Osvětlení by opět mělo být intimní, protože milování dodá neopakovatelnou atmosféru.


Zapracujte na sebevědomí

Zapřemýšlejte nad důvodem, proč se před partnerem stydíte. Možná je důvodem vaše nižší sebevědomí. Zapracujte na něm. Postavte se před zrcadlo a hledejte na sobě to krásné. Přednosti je třeba zdůraznit, naopak nedostatky skrýt. Kupte si pěkné prádlo, zajděte si ke kadeřnici, na masáž, začněte cvičit. Jakmile budete mít vyšší sebevědomí, mnohem méně se budete stydět.

 

Pracujte na svém těle sex-a-vztahy-prvni-sex-s-novym-partnerem-ii-sxc-nahled

Máte pocit, že vaše tělo není dokonalé? Pak není nic jednoduššího, než na něm začít pracovat. Začněte cvičit. Poraďte se s osobním trenérem a posilujte problémové partie. Upravte jídelníček a shoďte přebytečná kila. Brzy se začnete cítit lépe a budete si víc věřit.

 

Tip MIMIFORA:

Dejte si skleničku. Ale jen jednu!

Pokud se opravdu stydíte, dejte si sklenku vína. Ale pozor, jen jednu, ne celou láhev! Alkohol uvolňuje zábrany, ale sex v opilosti není vůbec nic příjemného – zvlášť, když druhý je střízlivý. Podle průzkumů se pod vlivem alkoholu miluje až polovina žen. Na rozdíl od mužů totiž nehrozí, že by nepodaly žádný výkon, naopak jsou uvolněnější, mají menší zábrany a vyšší sebevědomí.

      

Text: ino

Foto: Sxc.hu

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse