folgravidformen-banner

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
První prázdninové výlety s dětmi

26. června 2015

První prázdninové výlety s dětmi

Kategorie: Tipy na výlet, Připojené tagy: prázdniny zábava děti výlet park

preventan-mimiforum-banner

Prázdniny začínají, děti potřebují program, takže kam s nimi vyrazit? Přinášíme tipy na první letní výlety pro celou rodinu. 

Preventan® Junior obsahuje originální aktivní látku ProteQuine® (aminokyseliny, oligopeptidy, nukleotidy) a inulin. Navíc je obohacen o vitamin C, který přispívá k normální funkci imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Inulin je rozpustná vláknina původem z čekanky, která doplňuje tento přípravek o další aktivní složku. Se sladidlem přírodního původu z rostliny stévie sladké. Určeno k dlouhodobému užívání.

preventan-junior-90-tabl-3d-nahled

Pro celodenní zábavu:
Duhový park

Nový zážitkový park pro celou rodinu, který otevřel teprve v květnu, najdete cca 20 min od Prahy v Třebovli a nabízí 57 atrakcí, her a show. Po zaplacení vstupného jsou již všechny atrakce zdarma. Park je rozdělen do 11 hracích zón, v každé je 5 disciplín, které postupně plníte. Za plnění úkolů dostanete zdarma dárek. 12. zóna je velká show s lachtany, papoušky a kouzelníkem s kapacitou 900 sedících návštěvníků. Atrakce jsou děleny dle obtížnosti a věku, zapojit se mohou i dospělí.

www.duhovypark.cz

 

Pro malé koumáky a vědátory:
VIDA science centrum Brno

Stále ještě novinka mezi vědeckými parky u nás se nedávno dočkala otevření v Brně. Vědecký zábavní park pro celou rodinu najdete u výstaviště a je na co se těšit. Čekají na vás interaktivní kousky, od kterých se jen tak neodtrhnete – kolo na laně, větrná bouře, vesmírný monolit, vodíková raketa či záhada bermudského trojúhelníku. Speciální vědecký koutek je pak připravený pro děti od 2 do 6 let. A nechybí zde ani pravidelné Science show pro všechny!

www.vidasc.cz

 

Při špatném počasí:
Hopsárium

Největší zastřešený zábavní park v Jižních Čechách najdete v Českých Budějovicích a je přímo ideální pro rodiny s dětmi. Atrakce najdete na ploše 2100 m2 a o zábavu rozhodně nebude nouze. Užívat si můžete například na osmimetrové věži prolézačkami, překážkami a skluzavkami, vyzkoušet můžete dopravní hřiště, kde nechybí semafory ani čerpací stanice. Jízda z kopce na kruzích či loď kývající se na vlnách patří k dalším oblíbeným atrakcím.
 www.hopsarium.cz

 

tip-na-vylet-prazdninove-vylety-ii-sh-nahled Pro milovníky historie:
Tvrz Hummer

Přírodní zábavní park pro celou rodinu ve středověkém stylu. Právě zde máte možnost na vlastní kůži zažít atmosféru, jaká ve středověku panovala, zúčastnit se šermířských soubojů, vidět rytíře na koních i zažít typické hodování. Na návštěvníky tu čekají divadelní představení a ve dnech, kdy se konají slavnosti, také bohatý doprovodný program.

www.tvrz-hummer.cz

 

Pro milovníky pohádek:

Perníková chaloupka

Milujete-li pohádky, pak zamiřte do Perníkové chaloupky. Původně Lovecký zámeček z roku 1882, který slouží pro Muzeum perníku, najdete nedaleko Pardubic. Pohádkové místo, kde Ježibaba peče staročeské perníčky z dřevěných vyřezávaných forem. Výklad je veden zábavnou formou a vždy se přizpůsobuje složení a náladě konkrétní skupiny návštěvníků. Zatímco dospělé zaujme historie perníkářského řemesla a pardubického perníku, pro děti je připraveno neobvyklé zamyšlení nad pohádkou O perníkové chaloupce. A nezapomeňte na procházku krásnou okolní přírodou!

www.pernikova-chaloupka.cz

 

Text: asm

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse