vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy

před šesti roky - Zdraví a krása

První pomoc při letním nachlazení

Nejen na podzim a v chladných zimních měsících hrozí nachlazení, rýma, kašel. Onemocnět můžete i v létě. Jaká jsou největší rizika a jaká je první pomoc?

preventan-mimiforum-banner

Veškeré příspěvky do diskuse
15:40 08.09.2015 - Ilona -

...nachlazení a nemoci

Myslím si, že důvod, proč autor psal o nachlazeních v létě byl ten, že často člověk přechází z veder do klimatizovaného prostředí, a to tedy rozhodně nachlazení nahrává. Ale souhlasím s Vámi, že wobenzym je skvělá varianta po celý rok a zrovna teď s přicházejícím podzimem se leckomu může hodit:)

15:08 02.09.2015 - Jan -

podzim

Upřímně řečeno psát o nachlazení a nemocech v létě, když je konec srpna, není moc přesné :) Každopádně wobenzym lze stejně brát celý rok a naopak před zimou bych jej viděl důležitější.

20:25 25.08.2015 - Ilona -

nachlazení a nemoci v létě

Bohužel v práci maximální rozdíl vnitřní a venkovní teploty 5°nemáme. Klimatizace tam jede tak, že sedím obalena dekou, abych neprochladla. V případě nemoci piju hodně zázvorových čajů s medem a citrónem a snažím si dělat i bezinkový čaj, který je také na nemoci úžasný. Když mě to skolí hodně, tak neváhám a sahám po osvědčeném wobenzymu. Hlavně se snažím nechodit moc k lékaři, poněvadž ten do mě hned sune antibiotika a ty užívám jen opravdu v krajnosti nejkrajnostnější :)

Komentáře

Připojte váš komentář!

* Pokud je obrázek nečitelný, nový načtete kliknutím na obrázek.
Pro přihlášené se kontrolní obrázek nezobrazuje. Přihlašte se či se zaregistrujte pokud ještě nemáte účet.
Opište text z obrázku: *

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.