vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
První máj se blíží. Jak zvýšit šance na polibek pod třešní?

27. dubna 2015

První máj se blíží. Jak zvýšit šance na polibek pod třešní?

Kategorie: Téma týdne, Připojené tagy: třešeň polibek máj líbání

preventan-mimiforum-banner

První máj, lásky čas, je skoro tady. Jak zvýšit svoje šance na to, abyste dostala vytoužený polibek pod třešní? A dodržují tradici naše čtenářky?

Ostropestřec Plus Farmax® (doplněk stravy) obsahuje kombinaci dvou bylin, ostropestrce mariánského (Silybum marianum) a klanoprašky čínské (Schizandra chinensis), ve formě standardizovaných bylinných extraktů v želatinových tobolkách s obsahem min. 80% silymarinu. Navíc s obsahem cholinu, který přispívá k normálnímu metabolismu lipidů a k udržení normální činnosti jater.

ostropestrec-60-cz-3d-nahled

Říká se, že žena, která na prvního máje nedostane polibek pod rozkvetlou třešní, do roka a do dne uschne. Jenže ne každá má to štěstí, že má po ruce vhodný »líbací objekt«. Toužíte také dostat polibek a nevíte, jak na to? Ještě je chvíli čas, tak zkuste zvýšit svoje šance!

 

Pro nezadané a osamělé. Rychloseznamka

Nemáte nikoho, kdy by s vámi do polibku pod třešní šel? Nevadí, ještě se můžete stihnout seznámit! Není-li v okolí vhodný objekt, zkuste internet. Dejte si inzerát přímo na to, že sháníte vhodného adepta na májový polibek pod třešní a uvidíte, že se s polibkuchtivými kandidáty dveře netrhnou. Pak už je jen na vás, kterého si vyberete na první májový polibek!

 

Zajímavost MIMIFORA:

Věděla jste, že až 92 % žen při polibku zavírá oči a naklání hlavu napravo? U mužů je to ale jinak. Oči jich zavírá méně než třetina!

 

Pro nezadané s vyhlédnutým partnerem

Máte ve svém okolí muže, po kterém toužíte? Májová doba seznámení přeje a zvlášť první den, kdy páry vyrážejí do přírody ruku v ruce. Zkuste si s ním domluvit schůzku nenápadně právě na prvního máje! Chopte se aktivity a pozvěte ho vy. Pokud neodmítne, je to dobré znamení. Vezměte ho na skleničku, a poté se jděte projít pod třešeň.

 

Pro zadané s »nelíbacím« partnerem tema-tydne-prvni-maj-se-blizi-ii-sxc-nahled

I když partnera máte, neznamená to, že se po letech hrne do toho, aby vás líbal pod stromem. Pokud víte, že ho pod třešeň jen tak nedostanete, nalákejte ho na něco jiného. Vezměte ho na oběd či kávu, nebo ho vytáhněte na výlet. Místo ale volte tak, abyste museli projít kolem rozkvetlé třešně. A pak už se iniciativy chopíte vy, takže partner nestihne ani protestovat.

 

Tip MIMIFORA:

Jak ještě zvýšit šance na vášnivý májový polibek?

Buďte krásná a šik! Kupte si něco pěkného na sebe, zajděte si ke kadeřníkovi, změňte střih či barvu. Prostě partnerovi připravte svou malou proměnu. Když pro něj budete zase zajímavá a žádoucí, je tu šance, že po májovém polibku bude sám toužit!

 

Anketa MIMIFORA:

Chodíte se každý rok na 1. máje líbat pod třešeň?

 

Milena (22): Ano!

„Jistě, nikdy na to nezapomínám. A když náhodou nemám zrovna kluka, tak řeknu nějakému kamarádovi. Na pusu pod stromem se vždycky někdo najde!“

 

Helena (25): Snažím se!

„Mám ráda tuto tradici a snažím se ji dodržovat. Když bych ale byla bez partnera, tak bych to neřešila. Prostě když někoho mám, tak ho pod strom dovedu a když ne, tak si počkám na další rok. Nemyslím, že bych uschnula.“

 

Markéta (38): Ne!

„Když jsem byla mladá, řešila jsem to. Teď už mám rodinu, malé děti, s partnerem jsme přes deset let, takže už to není nic pro mě. Nelíbáme se jako dřív, a tak ho nebudu přemlouvat k nějakému polibku jednou v roce. Je to pěkné, ale pro mladší!“

 

Text: ino

Foto: Sxc.hu

 

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse