vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Prosím ho o sex, nestojí o něj. Co s tím?

20. září 2013

Prosím ho o sex, nestojí o něj. Co s tím?

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: žárlivost rozchod vztah sex partner

preventan-mimiforum-banner

Po pár letech vztahu je často všechno jinak než na začátku. Partner, dřív vášnivý milovník, najednou zájem o sex ztrácí, až o něj přijde zcela. Vy s tím ale nesouhlasíte a nevíte si rady. Co teď? Přece ho nebudete o sex prosit!

ProstaX

·    Čistě přírodní produkt.
·    Určen především pro dospělé muže.
ProstaX® je založen na kombinaci vybraných rostlinných standardizovaných extraktů

prostax-nahled

 

 

 

 

 

 

Doplněk stravy

Více ZDE


„Vždycky mě všichni strašili, jak je hrozné plnit manželské povinnosti. Říkali mi, jak je to hrozné mít sex, když na něj nemáte chuť, ale manžel ano. Dnes si říkám – co bych za to dala! Partner totiž o sex zcela ztratil zájem. Od té doby, co se nám narodil syn, to šlo z kopce. Dnes má tři roky a už rok jsme se vůbec nemilovali. Nemyslím si, že by měl jinou, ani že mě podvádí. Ale co stojí za jeho nezájmem, nevím. Mluvit o tom nechce. Je mi třicet a nepřipadám si už natolik stará, abych žila v celibátu. Nevím, co s tím, jsem zoufalá,“ svěřuje se Aneta (32).

 

sex-a-vztahy-prosim-ho-o-sex-ii-sh-nahled Vztah bez sexu jde. Ale musí to chtít oba!

Jsou vztahy, které mohou fungovat i bez sexu, ale má to jeden háček – musí s tím souhlasit oba. Pokud má každý partner z páru rozdílné potřeby, je to problém. Chce-li se jeden milovat a druhý ne, je jasné, že to nedělá dobrotu. „Nikdy by mě nenapadlo, že když se vdám, budu zcela bez sexu. S partnerem jsme pět let a mám ho míň, než moje nezadaná kamarádka! Partner o sex skoro ztratil zájem a já vůbec nevím proč. Myslím si, že v tom není jiná žena. Ale co za jeho nezájmem stojí, netuším. Odmítá se se mnou bavit, ale sexu se vyhýbá a jakýkoli náznak z jeho strany je pryč. Kdy se to změní a jestli vůbec, nevím,“ líčí podobný zážitek Táňa (35).

 

Řešení krize: Rozchod, nebo provokace?

Jste v podobné situaci? Pak máte několik možností. Rozejít se, či se s tím smířit. Anebo zkusit něco udělat, co by ho do vaší náruče mohlo vrátit. Přinášíme pár tipů, jak na to.

 

Tipy MIMIFORA:

Co dělat, když partner nemá zájem o sex

-          Promluvit si. První a základní krok. Probrat s ním problém a zjistit příčinu. Proč sex odmítá a co za jeho chováním stojí. Má problémy, nebo mu vadí něco na vás? Či je v tom jiná žena? Zeptejte se ho narovinu. Možná se nic nedozvíte, ale za pokus to stojí.

 

-          Vzbudit žárlivost. Muži jsou lovci od přírody, a pokud svou kořist mají, v lovení většinou ustanou. A to platí i u žen. Jsou-li si vámi jistí, nevyvíjí další íúsilí. Pomůže ale, pokud v něm vzbudíte drobnou žárlivost. Ukažte mu, že jste stále žádoucí a muži o vás stojí. Možná ho právě to vyprovokuje vás znovu získat zpět.

 

-          Svést ho. Snadno se to říká, ale hůř dělá. Zvlášť, když nehodláte využít »zaručené« rady a natřásat se před ním v sexy prádle. Jděte na to rafinovaně. Vytvořte atmosféru, zapalte svíčky, pusťte hudbu, uvařte mu něco dobrého a mírně ho opijte. Pokud se vám toto podaří, máte na první úspěch zaděláno.

 

-          Vyprovokovat ho. Dejte mu najevo, že on není středobodem vesmíru – a ani vašeho života. Ukažte, že se bez něj zcela obejdete. Nepronásledujte ho, nedoprošujte se. Nechce, tak se zařiďte podle sebe. Choďte ven s kamarádkami, začněte cvičit, starejte se o své tělo. Když uvidí, že ho k ničemu nepotřebujete, je naděje, že obrátí – a začne se o vás opět zajímat.


Text: ino

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse