vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Proč muži předstírají orgasmus?

11. prosince 2015

Proč muži předstírají orgasmus?

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: ejakulace předstírání orgasmu vyvrcholení muži orgasmus sex

preventan-mimiforum-banner

Nejen ženy, ale i muži umějí dobře předstírat orgasmus. Dokonce to občas praktikuje každý čtvrtý – alespoň podle průzkumů. Proč to muži vlastně dělají?

Předstírání orgasmu u žen není až tak obtížné. Stačí trocha hereckého nadání a praxe a muž nic poznat nemusí. Však také podle průzkumů orgasmus předstírá až třetina žen. Jenže ani muži nejsou pozadu. Napadlo vás někdy, že i váš partner na vás možná orgasmus hraje?

Čtvrtina mužů předstírá orgasmus

● Až 25 % mužů přiznává, že někdy v životě předstíralo orgasmus.

● 18 % mužů orgasmus předstírá opakovaně.

● 2 % mužů předstírají orgasmus vždy.

 3 důvody, proč muži předstírají orgasmus

1.Jsou unavení

Ne vždy máme na sex náladu. Jsme unavení, vyčerpaní, ve stresu nebo nás trápí potíže v práci. Jenže problém je, když je žena náruživá a má větší potřebu než partner. Muž, aby ji neurazil, se sice do milování pustí, ale chce ho mít rychle za sebou. A tak je tu ideální řešení – předstírat orgasmus. Žena je ráda, že muže uspokojila a on zase, že už to má za sebou.

2.Nemají náladu

Rychle skončit milování, to je nejčastější důvod, proč muži předstírají orgasmus. Třeba proto, že na něj zrovna nemají náladu. Jenže partnerka ano, a tak zahrají skvělé divadlo – rychlovku, kterou zakončí tak bleskově, že se ani nenadějete.

Triky mužů, jak hrají orgasmus sex-a-vztahy-proc-muzi-predstiraji-orgasmus-2-ing

● Pokud při sexu používají kondom, rychle ho sundají a schovají. Když jej žena nenajde, nemůže na to, že partner orgasmus předstíral, vůbec přijít.

● Vyvrcholení doplní osvědčenými pohyby a zvuky, z partnerky rychle vystoupí a začnou se jako utírat – nejčastěji do papírových kapesníčků.

● Vyvrcholení předstírají mimo partnerčino tělo a rychle utečou do koupelny, přičemž si rukou zakrývají intimní partie.

3.Mají problém s erekcí

Často se k předstírání orgasmu uchylují muži, kteří mají problém s erekcí. Aby partnerka nepoznala, že jejich »chlouba« při styku začíná měknout, raději rychle zahrají orgasmus. Tím spolehlivě a snadno zakryjí jiný svůj problém, většinou zdravotní, s nímž se samozřejmě bojí jít k lékaři.

MIMIFORUM se ptá:

Všimla jste si někdy u partnera, že by předstíral orgasmus?

Simona (22): „Nevšimla, ale ani by mě to nepřekvapilo. Kolikrát je hotový tak rychle, že se divím, jak to mohl zvládnout. Zkusím ho víc hlídat.“

Martina (25): „Nezažila jsem to – tedy alespoň myslím. Ale měla jsem kamaráda, který to dělal často a ještě se mi tím chlubil. Měl originální metodu. Pokud chtěl předstírat orgasmus, bral si ženu zezadu, vytáhl ho a plivl jí na záda. Pak ji rychle utíral. Žádná nic nepoznala.“

Leona (30): „S takovým partnerem jsem se setkala. Všimla jsem si, že mu během styku začal měknout a on se hned udělal. Bylo mi to divné, tak jsem na něj jednou udeřila. Přiznal, že má problémy s erekcí, a tak orgasmus často hraje. Rozešli jsme se, já to nesnesla.“

 

Text: mob

Foto: Ingimage.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse