banner-maxicor-miniforum-809x292

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Newsletter

Chcete být informováni o novinkách z mimiforum.cz?
Zadejete zde svoji emailovou adresu.

Problémy s prostatou! Ničí nám vztah!

19. října 2015

Problémy s prostatou! Ničí nám vztah!

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: vztah prostata muži

preventan-mimiforum-banner

Problémy s prostatou nemusejí znamenat jen časté močení, ale i konec sexu. Chuť a nálada u mužů mizí, partnerku zanedbávají a ani si neuvědomují, že vlastně ničí vztah!

MaxiCor

· Doplněk stravy.
· MaxiCor® obsahuje v tobolce min. 90% omega – 3 nenasycené mastné kyseliny
· Obsahuje omega-3 nenasycené mastné kyseliny (ve formě etylesterů) vyrobených čištěním oleje získaných z vybraných druhů mořských ryb.
· Nejdůležitější zástupci:kyselina eikosapentaenová (EPA) 225mg, kyselina dokosahexaenová (DHA) 170 mg. EPA + DHA přispívají k normální činnosti srdce. Příznivého účinku se dosáhne při přijetí 250 mg EPA a DHA denně.

maxicor-novy

Doplněk stravy

Více ZDE

„Partnerovi je padesát a delší dobu ho trápí problémy s prostatou. Musíme jezdit autem, protože pořád potřebuje zastavit – chodí močit snad po půl hodině. Cesta autobusem nepřipadá v úvahu. V noci je nevyspalý, protože neustále vstává a lítá na záchod. Díky tomu je nepříjemný, nevrlý a co hůř – má problémy s erekcí. Proto se mnou nechce spát a totálně nám tak ničí vztah. Jsem už z toho zoufalá. K doktorovi jít odmítá a já nevím, co mám dělat,“ svěřila se čtenářka Lucie (40).

Problém s prostatou zažije většina mužů

Pro muže je téma »prostata« poměrně delikátní záležitost. Jen málokterý nadšeně běží k urologovi a podstoupí ne zrovna příjemné vyšetření. Přitom se jen minimum chlapů problémům zcela vyhne – už před čtyřicítkou prostata trápí asi deset procent mužů a se vzrůstajícím věkem je to jen a jen horší. V padesáti trápí třetinu mužů, v šedesáti polovinu mužů a okolo devadesátky už 90 % pánů!

Potíž s prostatou a žádný sex

Problémy s prostatou se ale nevyplatí podceňovat. Mohou být totiž příznakem počínající rakoviny prostaty, která je jedním ze dvou nejčastějších typů nádorového onemocnění u mužů a třetí příčinou úmrtí na tuto nemoc. V každém případě ale potíže s prostatou mohou být zabijákem vztahu. Jak problémy narůstají, klesá i chuť na sex, objevují se potíže s erekcí, muži jsou podráždění, nepříjemní, mnohdy reagují nepřiměřeně a odtažitě. Partnerky často zanedbávají, a to hlavně v sexu.

Trápí ho prostata! Odnáším to já!

„Je mi pětatřicet, partnerovi o patnáct víc. Nepřipadám si, že bych byla stará, naopak! Mám na sex větší chuť než dřív. Jemže problém je v tom, že partner na milování nemá ani pomyšlení. Má potíže s prostatou, neustále chodí na záchod, strašně dlouho mu to trvá a dosah toalet je jediné, co ho zajímá, ať jsme kdekoli. Prý musí jen do kabinky! Navíc je protivný a všechny jeho nálady odnáším já. Už mě to nebaví, nemám na to sílu. K doktorovi nechce a já stále častěji uvažuji o rozvodu,“ napsala nám podobný příběh čtenářka Leona (35).

Prostata a vztah: Proberte to s ním!

Dostat většinu mužů k lékaři opravdu není jednoduché. Když nepomůžou domluvy, prosby, výhružky, zkouší to mnoho žen lstí – partnera objednají samy a pokusí se ho k doktorovi dostat nenápadně. Pokud vás trápí podobný problém, vezměte partnera na dobrou večeři a víno a zkuste si s ním v klidu promluvit. Řekněte mu, že vám ničí vztah, že takto nemůžete žít. Máte o něj navíc strach, protože mu hrozí rakovina prostaty. Dejte mu potom čas, aby si uvědomil, že to myslíte vážně. A aby sám přišel na to, že chce zachránit vztah i své zdraví.

Tipy MIMIFORA

Řekněte partnerovi, že:

● Výskyt nádorů prostaty u nás prudce stoupá. Ročně je diagnostikován zhruba u 2 850 mužů.

● Zhruba 1 250 mužů ročně u nás rakovině prostaty podlehne.

● Zhoubné i nezhoubné nádory mají šanci na vyléčení, ale důležité je přijít včas.

● Karcinom prostaty se může dědit. Pokud jej máte v rodině, s návštěvou lékaře neotálejte.

Text: lju

Foto: Ingimage.com, SXC

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse
Váš email:
Heslo:
Horoskop
Vítáme nová miminka
Dítě Uživatelka Termín
Xaverius
Soběslav
stefanZítra
Dítě Uživatelka Termín
Gabriella
kdfin08.02.2018
Saskie
Stela
stefan24.01.2018
Tereza
Tara
stefan24.01.2018
Dítě Uživatelka Datum
Martin
jarinka26.06.
Přemysl
jesenka3323.08.
Ondřej
Uzlíček10.08.
Přidat svůj termín »
Vaše příspěvky
Vaše poslední fotopříspěvky
NÁŠ POKLAD
NÁŠ POKLAD
Od uživatele: Aleki
profilová fotka
profilová fotka
Od uživatele: Natálka Kresbová
Miláček Péťa
Miláček Péťa
Od uživatele: Petulinka
Anketa