vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Problém: Vzrušují ho opálená těla. Já opalování nesnáším!

10. června 2013

Problém: Vzrušují ho opálená těla. Já opalování nesnáším!

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: solárium Opálení vzrušení sex Slunce

preventan-mimiforum-banner

Čokoládově hnědá pokožka působí na mnohé muže sexy a velmi přitažlivě. Jenže pokud je žena zarytou odpůrkyní opalování, může to vést k velkým problémům ve vztahu. 

Betakaroten Farmax

·     Doplněk stravy, který obsahuje 6 mg aktivní látky Betakarotenu.
·    Obsahuje osvědčenou aktivní látku.
·    Betakaroten je významný karotenoid.

betakaroten

Doplněk stravy

Více ZDE

„Když mi maminka zemřela na rakovinu kůže, zařekla jsem se, že se už nikdy nebudu opalovat. Vím, co slunce dokáže, a mám hrozný strach. Vůbec mi nevadí, že jsem bílá jak stěna, hlavně, že si nezadělávám na melanom. Můj partner to ale nechápe. Vzrušují ho totiž opálená těla a neustále mi vyčítá, že se nechci opalovat a pokukuje po čokoládově opálených holkách. Sám je neustále v soláriu. Nechci ho ztratit, ale ustoupit nehodlám. Je mi ale jasné, že mě kvůli tomu jednou opustí,“ svěřuje se Kristýna (24).


MIMIFORUM zjistilo:
5 důvodů, proč se neopalovat

-    Snižujete riziko, že vás nepostihne rakovina kůže, tedy zhoubný kožní melanom.
-    Máte šanci, že budete vypadat déle mladší. Slunce má totiž vliv na vznik vrásek.
-    Je méně pravděpodobné, že vás postihnou skvrny na kůži či hyperpigmentace.
-    Snižujte riziko vzniku sluneční alergie.
-    Neutratíte velké peníze za nejrůznější přípravky na a po opalování.


Opálené ženy mě vzrušují!

Zatímco odborníci opalování nedoporučují a Kristýně by dali za pravdu, mnozí muži jsou opačného názoru. „Nelíbí se mi holky, které jsou bílé jak tvaroh. Není to vůbec sexy. Naopak když je partnerka krásně opálená, vzrušuje mě to a mohl bych se s ní milovat pořád. Čokoládově hnědá kůže je nejkrásnější. Proto partnerku podporuji, aby chodila do solária a co je hlavní – nahoře bez. I v létě se opaluje bez podprsenky. Protože bílá prsa na opáleném těle taky vypadají strašně,“ říká zástupce mužů Milan (37).


Kompromis: Samoopalovací přípravky sex-a-vztahy-vzrusuji-ho-opalena-tela-ii-sh-nahled

Finanční problémy a nestejný zájem o sex. To jsou jedny z nejčastějších témat partnerských hádek a rozporů. S některými vztahy ale může řádně zamávat i taková zdánlivá banalita, jako je opálená kůže. Pokud ale naroste do takových rozměrů, že si partner začne klást podmínky a tlačit vás do snědého tónu, i když vy to v žádném případě nechcete, zvažte, zda vám takový vztah stojí za to. Dobrým řešením však může být i kompromis – na trhu existuje řada kvalitních samoopalovacích přípravků, kterými můžete lehce opáleného vzhledu snano a rychle dosáhnout.


Tip MIMIFORA
Hitem je opalovací nástřik!

Nesnášíte opalování a partner zase bílou kůži? Pak zkuste opalovací nástřik. Jde o nejzdravější a nejrychlejší způsob, jak dosáhnout hnědého tónu, a přitom tělo nevystavit škodlivému účinku UV záření. Pokožka je rovnoměrně opálená a vše působí velmi přirozeně. Jedinou nevýhodou je, že snědá pleť vydrží jen 5 až 10 dní.

Text: asm
Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse