vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Přiznal mi milenku. Ale chce nás obě!

13. dubna 2017

Přiznal mi milenku. Ale chce nás obě!

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: Rozvod milenka nevěra sex partner

preventan-mimiforum-banner

Nevěra dnes bohužel není mezi partnery nic neobvyklého. Pokud ale nevěrník nechce opustit ani partnerku, ani milenku, nastává nesnadno řešitelná situace. 

„Když všude čtu, jak jsou muži nevěrní, a každé druhé manželství se rozpadá, vždycky se nad tím pousměju. To se přece mně nemůže stát! O tom jsem byla přesvědčená do chvíle, než partner přiznal, že má milenku a už rok mě s ní podvádí. Zhroutila jsem se, toto jsem od něj nečekala. Jenže to, co následovalo, bylo ještě zajímavější. Nechtěl odejít, ani se rozejít s ní. Řekl mi, že nás chce obě. Že se vzájemně skvěle doplňujeme a nechce se vzdát ani jedné. Milenka s tím prý souhlasí. Byla jsem v šoku. Zabalila mu věci a vyhnala ho z domu. Teď ale přemýšlím, zda jsem udělala dobře. Mám ho pořád ráda, jenže v trojúhelníku žít nedokážu,“ vypráví svůj příběh Tereza (39).


Chce obě a nemíní se vzdát

Nevěra mužů? Normální! Alespoň to tvrdí někteří psychologové, podle nichž mají muži nevěru danou v genech, a tak za ni vlastně vůbec nemohou. Omlouvají tak jejich chování i to, že prostě neumějí žít monogamně. Ženy to ale vidí jinak. Nevěru svých partnerů nesou velmi těžce. A když se situace ještě zkomplikuje tím, že se k milence muž přizná, ale ani jedné se nemíní vzdát, dostanou se do nezáviděníhodné situace.

 

sex-a-vztahy-priznal-mi-milenku-ii-sh-nahled

Ve trojce žít nebudu!

„Když jsem přišla na to, že mě partner podvádí, byla jsem na dně. Udeřila jsem na něj a řekla mu, ať si vybere. Buď ona, anebo já. Nečekala jsem, že mi odpoví hned, jenže on to udělal. Řekl, že chce obě. Nedokáže se rozhodnout, má nás rád obě dvě a skončit to nechce ani s jednou. Rozvod odmítá. Dokonce přišel s tím, že by bylo nejlepší, kdybychom se všichni skamarádili, a můžeme spolu i bydlet. To mě dostalo. Vyhodila jsem ho. Partner teď žije u rodičů, s milenkou se stýká dál a mě neustále volá a píše, že se chce usmířit. Jenže já v tom řešení nevidím. Ve trojce žít nebudu,“ říká Milena (40).


MIMIFORUM zjistilo:
5 důvodů proč muži chtějí víc než jednu ženu 

-    Protože jsou pohodlní. Nechat se obskakovat dvěma je mnohem lepší, než mít jen jednu služku.
-    Protože je každá jiná v posteli. Zažijí tak různý sex a vypadnou ze stereotypu. To jim vyhovuje.
-    Protože jedna je vrba a druhá pečovatelka. Partnerka doma pere, žehlí, vaří a stará se o domácnost. Milenka je ale zase vrba, která ho vyslechne a může si postěžovat. Proč by se měl jedné z nich vzdát?
-    Protože jsou jak oheň a voda. Málokdy si muž vybere milenku, která bude naprosto stejná, jako jeho stálá partnerka. Většinou jsou odlišené, jako oheň a voda. To umí zpestřit život – a o posteli ani nemluvě.
-    Protože jim to lichotí a dělá dobře. Milenka je často o řadu let mladší než partnerka. Má-li o muže zájem, samozřejmě mu to lichotí. Dokazuje si, že na to ještě má a nepatří do starého železa. Partnerka doma je ale jistota. Vytváří mu zázemí a stará se o něj jak o mimino. Vzdát se toho? To ne, ani kvůli potěšení.

Text: ino
Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse