vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Přítel je ženatý. Mám šanci, že od ní odejde?

11. března 2015

Přítel je ženatý. Mám šanci, že od ní odejde?

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: ženatý přítel Rozvod láska vztah můž

preventan-mimiforum-banner

S ženatým přítelem, který od začátku slibuje, že se rozvede, se trápí nejedna žena. Bohužel jen málokteré vztah vyjde, protože muži svůj odchod z domu jen velmi zřídka dotáhnou do konce.

I když se dnes podle statistik každé druhé manželství rozvádí, neznamená to, že muži automaticky od svých žen odcházejí k milenkám. Nevěry se sice dopouští až 62 % mužů, většina z nich si ale po chvíli, kdy vášeň vyprchá, zase poklidně vrátí k manželce. Doma mají dokonalý servis »all inclusive«, navíc milenka je vyjde draho a ještě po nich neustále něco chce. Prostě manželka je v součtu výhodnější. Dovedou si to spočítat.

 

Slibuje rozvod, ale…

„Už rok chodím s přítelem a život bez něj si nedovedu představit. Skvěle si rozumíme, miluji ho, jako nikoho předtím. Má to ale jeden háček – je ženatý. Víkendy tráví s rodinou, stejně jako svátky. Vídáme se jen ve všední dny. Pořád slibuje, že se rozvede a zatím pro to nic neudělal. Jakou mám šanci, že od ní odejde? Nechci zůstat sama – a bez něj vůbec ne,“ svěřuje se se svým trápením Radana (29).

 

Scénář je vždycky stejný

Jenže si stačí projít internetové diskuze a zjistíte, že to není zdaleka tak růžové, jak si mnohé milenky představují. Scénář je vždycky stejný. Ženatý muž tvrdí, že mu doma manželka nerozumí a je s ní jen kvůli dětem. Samozřejmě už dávno nesdílejí společné lože a vlastně nemají společného už vůbec nic. Když potká tu pravou, rozvede se. Měsíce a roky letí a milenka většinou stále čeká. Onen ženáč má totiž stovky důvodů, proč se ještě rozvést nemůže. Většinou to neskončí dobře – buď to nevydrží milenka, anebo vztah ukončí podvádějící manžel.

 

Manželky vědí, jak na nevěrníky sex-a-vztahy-pritel-je-zenaty-ii-sxc-nahled

Pokud se zamilujete do ženatého, buďte opatrná. Šance, že odejde od rodiny kvůli vám, sice jsou, ale takových případů je jako šafránu. Manželky si totiž své partnery mnohdy velmi dobře umí udržet a nevěru jim odpustit. Naopak jim do hlavy vtlučou, že by rozbili fungující rodinu, dětem zadělali na celoživotní traumata, přišli by o všechny peníze, protože ona je oškubala, anebo jim připomenou něco, co by se nemělo dostat na veřejnost, ale ony to vědí. Manžel pak většinou raději vezme zpátečku a milence zbudou jen oči pro pláč.

 

Zajímavost MIMIFORA:

Proč chceme ženaté? Umí se lépe chovat!

 

Vědci upozornili na zajímavou věc. Podle výzkumu se ženatí muži umějí lépe chovat, jsou galantnější a pozornější. A to může být jedním z důvodů, proč po nich ženy šílí! Proti svobodným a v sociální oblasti nezkušeným, jsou zkrátka ve výhodě!

 

Text: ino

Foto: Sxc.hu

5 Posledních příspěvků v diskusi
10:22 14.03.2015 - Evelyn -

Znám to

Můj muž,hodný,dobrý táta i manžel ,ale odešel,a k tomu takové krávě,že větší už si nemohl najít,bohužel ji známe. Ta šla za penězi,a on neznaje ženy se nechal oblbnou ,amě řekl,že mu nerozumím,ta mu určitě rozumět bude,dokud budou prachy…

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse