vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Přitahuje mě mladší muž! Mohl by být můj syn!

4. ledna 2012

Přitahuje mě mladší muž! Mohl by být můj syn!

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: zajíček mladší muž láska milování erotika vztahy sex

preventan-mimiforum-banner

Ženy jsou na vrcholu až po třicítce, muži kolem dvacítky. A tak spojení starší ženy a mladšího muže se jeví jako ideální. Alespoň v posteli. Okolí to ale často vidí jinak…

 


Diskutujte: Připadají vám divné vztahy starších žen s o mnoho mladšími muži?


Mladá žena a o dvacet až čtyřicet let starší muž? To dnes nikoho nepřekvapí, a jen málokdo se za takovým párem otočí. Jenže pokud se vytvoří opačný pár a muž je ve věku, kdy by mohl být ženiným synem, je tu najednou problém. Okolí se divně dívá a takový vztah nikomu nor-mální nepřijde. Téměř všichni jej předem odsuzují k záhubě.

Žena a zajíček: Mohla by být jeho matka!

Terčem posměchu je skoro vždycky žena. „Musela se zbláznit, vždyť by to mohl být její syn!“ „Je trapná, copak nevidí, kolik jí je!“ Tyto a mnohem horší poznámky čekají většinu žen, které se seznámí se zajíčkem. Přitom vůbec nemusíte být staré. Je vám šestatřicet, jemu osmnáct, hormony se ve vás vzbouří a k mladíkovi vás to neodolatelně přitahuje. Na jeho matku nevypadáte, i když byste jí být mohla. Pokud se pro vztah rozhodnete, vstupujete do něj s jasným pocitem – víte, že příliš dlouho nevydrží.

Je o dvacet let mladší. A přitahuje mě! sex-a-vztahy-pritahuje-me-mladsi-muz-1-ing

„Je mi třicet osm a mému partnerovi padesát tři. I když ho miluji a vážím si ho, v sexu si už vůbec nerozumíme. Já mám pořád chuť, on skoro vůbec. A tak se asi nelze divit, že se rozhlí-žím jinde. Momentálně mě velmi přitahuje jeden muž, jenže problém je, že bych mohla být jeho matka. Je o dvacet let mladší. Ani já mu ale nejsem lhostejná, řekl mi, že mladou holku nechce, že ho přitahují starší ženy. Románku bych se nebránila, jen mě trápí náš věkový roz-díl,“ svěřuje se Aneta (38).

Je mladší o 15 let. Máme spolu dítě!

„Asi jsem zvláštní případ, ale jsem důkazem, že vztah s mladším partnerem může fungovat i dlouhodobě. Bylo mi 39 a jemu 24, když jsme se seznámili. Nevěřila jsem, že by nám to vy-drželo. Ale ono to pořád funguje. Jsme spolu pět let, vzali jsme se a máme roční dceru. Musím říct, že je to ten nejlepší táta na světě. A tak radím všem, kdo váhají – jděte do toho, vyjít to může,“ vypráví svou zkušenost Zora (44).


3 důvody, proč ženy vyhledávají zajíčky

  •  Jsou mladí a atraktivní. Která žena by nechtěla mít dobře vypadajícího partnera! Jenže když váš o patnáct let starší manžel má pleš, pivní břicho a bílou kůži, jakoby vylezl z cementárny, pohled na mladého opáleného svalovce jednoznačně potěší. A že k němu rázem zahoříte touhou, už se není co divit.

  • Po jejich boku mládnou. Pokud máte mladšího partnera, snažíte se mu vyrovnat. A nejen, že jste šťastná, rozzářená a vypadáte mladší, ale navíc vás to donutí cvičit, hubnout, dobře se oblékat – zkrátka na sobě pracovat. Pozitivní vliv je tu víc než jasný.

  • Užijí si v posteli. Muži jsou na svém sexuálním vrcholu kolem dvacítky, ženy ale až po třicítce. A pokud je jejich partner starší, ony jsou při chuti, kdežto u muže zájem a výkonnost značně vázne. S mladíky je v posteli čeká jiný svět – vydrží i několik čísel po sobě, věnují se vám a sex s nimi netrvá 1,5 minuty celkem jako doma!


Text: ino
Foto: Ingimage.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse