vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Přibrala jsem – a nechce se mnou spát!

2. prosince 2013

Přibrala jsem – a nechce se mnou spát!

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: kojení vztah postava sex porod

preventan-mimiforum-banner

Když vám po porodu zůstane pár kilo navíc, která nejdou dolů, nemusí to znamenat nic – ale také velký problém. Změna postavy může partnerovi vadit natolik, že ho najednou přejde zcela chuť na sex. 

„Celý život jsem byla štíhlá a s váhou neměla problémy. V těhotenství jsem ale přibrala a kil se nemohla zbavit. Navíc jsem brala léky, po kterých jsem přibrala ještě víc – a zhubnout mi nešlo. I přesto jsem nebyla tlustá, pořád jsem vypadala dobře. Přítel si ale myslel něco jiného. Řekl mi, že jsem ho přestala přitahovat. Že už se mnou vůbec nemá chuť spát, nevzrušuju ho. Přitom si nemyslím, že bych s velikostí 42 byla nějaká slonice. Zhubnout se mi ale nedaří, a tak je náš vztah v troskách. Žijeme jako bratr a sestra,“ svěřuje se Viola (31).

 

sex-a-vztahy-pribrala-jsem-a-nechce-se-mnou-spat-ii-sh-nahled Po porodu jsem nepřitažlivá

Případů, kdy partner přestane spát s partnerkou jen kvůli tomu, že přibrala, není málo. Pokud mu víc záleží na postavě než na ní samotné, pak ovšem není o co stát. „Po porodu jsem pár kilo přibrala a při kojení získala ještě nějaká navíc. Jak závidím těm, které kojením hubnou! I kdy rozhodně nejsem tlustá, není to, co to bývalo. To, jak se zachoval partner, mě ale šokovalo. Přestal se mnou spát a vyhýbal se mi. Když jsem se ho ptala proč, dozvěděla jsem se, že jsem pro něj nepřitažlivá. A to proto, že jsem přibrala. Prý dokud nezhubnu, spát se mnou nebude,“ vypráví podobný příběh Soňa (33).

 

Zvažte, zda má vztah cenu

Pár kilo navíc většinou ve vztahu problém neznamená. Zvlášť, pokud partnerovi na ženě opravdu záleží. Ale může se také stát, že muž zareaguje jinak, než čekáte. Pokud s ním domluva není a hubnout nechcete, nemůžete či se nedaří, pak je jediná možnost. Zvážit, zda má další vztah smysl a stojí vám za to. Možná na vás totiž někde čeká muž, kterému se budete líbit taková, jaká jste.

 

Tipy MIMIFORA:

3 tipy co dělat, když vás partner nechce kvůli váze

-          Zhubnout. Nejjednodušší možnost, jaká se nabízí. Ne vždy je ale možná. Zvlášť, když jste tak unavená, že nemůžete cvičit, nebo užíváte léky, které přibírání podporují. Pak nezbývá, než to, že se partner musí smířit s vaší postavou, anebo další vztah už nemá cenu.

-          Dokázat, že jste kočka. Pokud hubnutí nejde, pak se nabízí další možnost. Dokázat mu, že jste kočka i přesto, že dle něj máte kila navíc. Zajděte si do kadeřnictví, na kosmetiku, kupte si něco na sebe, co vám padne. Pořiďte si sexy prádlo s ohledem na svou postavu, zvýrazněte její přednosti. Ukažte mu, že jste kočka i s ne tak štíhlou postavou.

-          Vyvolat žárlivost. Ale pozor, nesmíte to přehnat. Ukažte mu, že jste žádoucí pro jiné, že se o vás stále muži zajímají. Ale nezajděte příliš daleko, aby od vás raději neodešel.

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse