vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Předvánoční večírky: Proč je lepší sex v zajetí alkoholu?

24. prosince 2015

Předvánoční večírky: Proč je lepší sex v zajetí alkoholu?

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: kolega šéf zaměstnání vánoční večírek milování sex alkohol

preventan-mimiforum-banner

Období předvánočních večírků je v plném proudu a s nimi i alkohol, flirtování a mnohdy nečekaný sex. S partnerem, nebo s kolegou. Před svátky se prý milujeme častěji, ale abychom z toho něco měli, s alkoholem to nesmíme přehánět.

MaxiCor

· Doplněk stravy.
· MaxiCor® obsahuje v tobolce min. 90% omega – 3 nenasycené mastné kyseliny
· Obsahuje omega-3 nenasycené mastné kyseliny (ve formě etylesterů) vyrobených čištěním oleje získaných z vybraných druhů mořských ryb.
· Nejdůležitější zástupci:kyselina eikosapentaenová (EPA) 225mg, kyselina dokosahexaenová (DHA) 170 mg. EPA + DHA přispívají k normální činnosti srdce. Příznivého účinku se dosáhne při přijetí 250 mg EPA a DHA denně.

maxicor-novy

Doplněk stravy

Více ZDE

 


Diskutujte: Umíte si více užít sex za střízliva, anebo pod vlivem alkoholu?


Jen na málokterém vánočním večírku se sejdou abstinenti, a tak alkohol bývá běžnou součástí snad všech setkání. Příjemná atmosféra, dobrá hudba, kvalitní jídlo, povídání i tanec s kolegy a přáteli. To vše se může zvrtnout i k sexu pod vlivem alkoholu…

Sex a alkohol: Uvolní, ale sex prodlouží

Jsme uvolněnější, otevřenější, bez zábran. Méně se stydíme a dovolíme si i to, čeho bychom se za střízlivého stavu nedopustili. To jsou výhody sexu pod vlivem alkoholu. Ovšem pouze pro ženy. Muži mají zcela opačný problém – přemíra alkoholu jim může natolik oddálit vyvrcholení, že to ženu nakonec přestane bavit…

Zajímavost MIMIFORA:

Minimálně 25 % žen přiznává, že bylo partnerovi nevěrných s kolegou z práce. Podle jiných průzkumů ale sex na pracovišti zažila každá třetí žena. První kontakt se často odehraje v uvolněné atmosféře mimo zaměstnání, právě na firemním večírku.

Alkohol před sexem? Uvolní mě!sex-a-vztahy-sex-a-alkohol-2-ing

Jedna sklenička alkoholu před sexem může mít pozitivní vliv. Budete se cítit méně svázaná a nebudete se tolik stydět. „Vždy si před milováním musím dát skleničku, dokonale mě uvolní. Jinak jsem jakoby svázaná, hodně se stydím, prostě si sex nedokážu užít naplno. Po sklence vína ale ano. To je důvod, proč si ji vždycky dopřeju,“ svěřuje se Drahomíra (29).

MIMIFORUM zjistilo:

Kanadští vědci přišli na zajímavou věc. Ženy, které si dopřejí alkohol, dokážou snadno vnímat i méně atraktivní muže jako mnohem atraktivnější. Podle nich totiž nejsou schopné dobře hodnotit symetrii mužova obličeje, což je podle spousty studií právě znakem atraktivity, ale i kvality mužových genů. A tak pokud se vám partner zdá málo přitažlivý, dejte si pár panáků a rázem bude po problému, soudí vědci.

Ovíněný sex na večírku a výpověď

„Z vánočních večírků mám strach. Loni jsem se opila a skončila v posteli se šéfem! Kdybych věděla, co bude následovat, nikdy bych to neudělala. Druhý den se ke mně neznal, a vyvrcholilo to tím, že jsem přišla o místo. Na sex v práci si od té doby nechávám zajít chuť. Navíc už se velmi kontroluji v pití alkoholu,“ popisuje Sandra (32).

Kolem Vánoc mají lidé sex častěji

Máte sex ve vánočním období častěji? Možná je to tím, co potvrdil jeden britský průzkum. Lidé jsou prý kolem svátků pod stresem a tlakem a mají pocit, že by se měli milovat více než jindy v roce. A tak je prý dokázáno, že až třetina lidí se sexu oddává mnohem častěji. Pokud však doma na takovou pozornost partnera nejste zvyklá, může vás to ještě více táhnout k tomu, abyste si před milováním dopřála skleničku. Podle odborníků dokonce před sexem potřebují alkohol až tři čtvrtiny žen, aby si ho dokázaly užít.

Sklenku ano, ale jednu

Odborníci radí – dejte si sklenku, ale opravdu jednu. Ta bude mít pozitivní vliv na odbourání zábran. Pokud vypijete celou láhev, hrozí, že vám bude špatně, druhý den si nic nebudete pamatovat, a pokud si stejné množství dopřeje i váš partner, možná sex jen tak neskončí (pokud vůbec začne). U mužů totiž alkohol oddaluje schopnost vyvrcholení. Může se tak stát, že oba usnete dříve, než se ho dočkáte.

 

Text: mob

Foto: Ingimage.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse