vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Předmájová romantika: Jak prožít vášnivou noc

29. dubna 2016

Předmájová romantika: Jak prožít vášnivou noc

Kategorie: Téma týdne, Připojené tagy: vášeň noc milování erotika striptýz sex

preventan-mimiforum-banner

Zažít s dlouholetým partnerem vášnivou noc může být pro mnohé tak trochu sci-fi. Zkuste na něj ale některou z našich pěti erotických her a uvidíte, že některá na něj stoprocentně zabere, a vy tak prožijete romantickou noc ve dvou, jako už dlouho ne. 

Diskutujte: Máte nějaký osvědčený trik, kterým partnera zaručeně svedete?


Měsíc lásky tu bude už příští týden, a tak je ta správná chvíle, kdy váš vztah – a partnerský sex – oživit. A co takhle zažít zase jednou noc plnou vášně? To můžete, pokud partnera navnadíte jednou z našich lehce erotických her. Přinášíme vám pět tipů, jak na to. Vyzkoušejte jednu z nich a uvidíte, že na noc plnou jiskřivého náboje hned tak nezapomenete.

1. Sama a bezmocná

Udělejte si příjemnou horkou lázeň a relaxujte ve vaně. Příjemně se uvolněte, a jakmile budete chtít vylézat z vany, zavolejte partnerovi. Řekněte mu, že jste se právě koupala a není tu nikdo, kdo by vám utřel záda. Za chvíli vytočte jeho číslo znovu a popisujte mu, jak a kde se utíráte. Začněte od prstů u nohou, postupujte výš a výš a vše dopodrobna říkejte do telefonu. Zmiňte, jak vaše tělo na dotyky reaguje, jak kapky mizí z vaší kůže. Pokud je někde na blízku, můžete se spolehnout, že u vás bude co nevidět. A v erotické náladě.

2. Striptýz pro dva sex-a-vztahy-jak-prozit-vasnivou-noc-ii-sh-nahled

Večer zavolejte partnerovi, aby přišel za vámi, že je to naléhavé. Zatím vše nachystejte na jeho příchod. Vezměte svíčky a vyložte jimi cestu do ložnice. Obložte jimi postel, kterou posypte lístky růží. Na stolek nachystejte drobné občerstvení – něco, co má rád a láhev vína či šampaňského. Až přijde, nic neříkejte. Ukažte mu, aby mlčel a cestou ze svíček jej veďte do ložnice. Posaďte ho ke společku s jídlem a udělejte mu soukromý striptýz. Třeba jen do sexy spodního prádla, které zahaluje míň, než odkývá. Uvidíte, jak to s ním zamává!

3. Symfonie lásky

„Smím prosit?“ Tak by mohla znít vaše první věta, když partner přijde domů. Oblečte si svůdné šaty, nezapomeňte na podpatky, a pokud možno ani na punčochy či podvazky. Mějte nachystané CD s hudbou, jakou máte ráda, a vyzvěte ho k tanci. Vybírat byste však měla něco z klasiky, protože na techno či hip hop byste si příliš vášnivě nezatancovali. Zkuste ho svést při tanci. Provokujte ho a nepusťte z náručí, dokud vám nepodlehne.

4. Koupel pro dva

Máte-li větší vanu, či dokonce vířivku, není nic jednoduššího, než připravit koupel pro dva. Pořiďte si vonný olej či pěnu do koupele, opět nezapomeňte na svíčky. Cestu od vchodových dveří do koupelny posypte lístky růží a počkejte, až partner dorazí domů. Půjde po chodníku z růží a dojde k vaně, kde již budete ležet vy a čekat na něj. Nezapomeňte pustit tiše romantickou hudbu, nachystat k vaně pití a drobné občerstvení, třeba hroznové víno. Jím se totiž vzájemně velmi dobře krmí.

5. Jděte ven »naostro«

Jděte s partnerem na večeři, anebo na drink do baru. Cestou mu řekněte, že jste pod sukní »naostro«. Celý večer ho provokujte. Buďte si jistá, že bude celou dobu přemýšlet, zda je to pravda – a možná to bude chtít zjistit. Napínejte ho. Čas na to, aby přišel na to, že to myslíte vážně, bude mít až cestou domů – anebo jakmile se za vámi zaklapnou domovní dveře. Stejně tak ho můžete provokovat, i když bude v práci. Navštivte ho s tím, že pod oblečením žádné prádlo nemáte a těšíte se na večer. Odejděte a během dne mu napište pár lehce erotických SMS. To by bylo, aby to s ním do večera nezamávalo!

 

Text: asm

Foto: Shutterstock.com 

 

Navštivte nás na Facebooku a podělte se s námi o zajímavosti z Vašeho života!

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse