vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Prázdninové výlety v dešti

31. července 2015

Prázdninové výlety v dešti

Kategorie: Tipy na výlet, Připojené tagy: zábavný park déšť prázdniny děti výlet

preventan-mimiforum-banner

Kam s dětmi v létě na výlet, když počasí nepřeje a prší? Přinášíme několik tipů na výlety v dešti!

Preventan Clasic

·    Cucavé tablety s ovocnou příchutí.
·    Obsahuje unikátní směs biologicky aktivních látek.
·    1 tableta obsahuje 1 mg účinné látky ProteQuine® (oligopeptidy, aminokyseliny, nukleotidy).
·    Přípravek je vhodný pro děti od 3 let a dospělé.
·    Především k dlouhodobému užívání.

preventan-clasic

Doplněk stravy

Více ZDE

PRO KLUKY A TATÍNKY:

Raketová základna Bratronice

Dvacet minut jízdy západně od Prahy, směrem na kladno, leží největší oficiální paintballový areál v Evropě, a to jak rozlohou, tak počtem podzemních staveb. Oplocená rozloha areálu přesahuje 120 000 m2, jeho součástí je 7 podzemních bunkrů, několik vojenských budov, klamné objekty,odpalovací raketová stanoviště, kopcovitý terén, zpevněné i nezpevněné cesty alesní porost. Díky své rozloze je areál ideální pro velké hry a veřejné akce.  Ty se zde pořádají pravidelně a místa je dost – areál pojme až 1 000 hráčů.
 www.hrabarev.cz

 

PRO MILOVNÍKY POHÁDEK:


Hrad a zámek Staré Hrady


Hrad a zámek Staré Hrady je tím pravým místem pro milovníky pohádkový bytostí. Žijí zde totiž skřítci, čarodějnice, princezny, loupežníci, vodníci a další bytosti, a tak na vás čekají pohádkové prohlídky. Navštívíte Zámecké pohádkové sklepení a Hradní pohádkovou půdu a uvidíte tu lesní a ledové království, čertovskou a vodnickou domácnost, pohádkovou hladomornu, rodinku starohradského obra, velkého ochočeného draka z lesního království, palác plný skřítků a mnohé další. Na půdě na vás čekají strašidla a čarodějnice. A pokud ještě budete mít málo, můžete navštívit Čarodějnou Bestyjolu, kde se čarodějnice starají o černé kozy a ovečky, veverky, puštíky, bažanty, hrdličky, ale také o krysáky a myšáky, šváby, štěnice, červy a o další zvířátka, havěť a potvůrky.
 www.starehrady.cz

PRO VĚDÁTORY:

VIDA science centrum Brno

Nejnovější vědecký park u nás se před prázdninami dočkal otevření v Brně. Vědecký zábavní park pro celou rodinu najdete u výstaviště a je na co se těšit. Čekají na vás interaktivní kousky, od kterých se jen tak neodtrhnete – kolo na laně, větrná bouře, vesmírný monolit, vodíková raketa či záhada bermudského trojúhelníku. Speciální vědecký koutek je pak připravený pro děti od 2 do 6 let. A nechybí zde ani pravidelné Science show pro všechny!

www.vidasc.cz

 

tip-na-vylet-prazdninove-vylety-v-desti-ii-sh-nahled Tip MIMIFORA:
Kam za hranice? Do Tropického ráje!

Jeden z nejoblíbenějších německých aquaparků, ve kterém se budete cítit jako v tropickém ráji. Najdete jej v Německu, mezi Berlínem a Drážďanami, asi 300 km od Prahy. V obrovské kryté hale, ve které déšť nevadí, si můžete užívat zábavy a tropického klimatu na ploše 6,5 hektaru. Písečné pláže, laguna s atrakcemi, jižní moře, vodopády, tropická vesnice, deštný prales, a také největší tobogány v Německu. To vše vás čeká, pokud se na výlet vypravíte právě sem. Velkou výhodou zdejších tropů je, že délka vstupu není omezená. Můžete se tu tedy i ubytovat, a to jak ve stanech, tak v chatkách, ale přespat můžete i na lehátku ve spacáku.
www.tropical-islands.de

Text: asm
Foto: Shutterstock.com

 

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse