vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Prázdninové románky: Dejte na ně pozor!

1. července 2015

Prázdninové románky: Dejte na ně pozor!

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: prázdniny láska pohlavní nemoc dovolená sex

preventan-mimiforum-banner

Prázdninové románky a flirty bývají žhavé, sexy a vzrušující, ale pozor na ně. Mohla byste na to nepříjemně doplatit. Pohlavní choroby jsou stále častější, neopětovaná láska vám také může zlomit srdce.

UroMax Rapid

·    Doplněk stravy.
·    Unikátní trojkombinace přírodních látek (kanadská brusinka, medvědice lékařská, D-manóza).
·    Patentovaný extrakt z kanadských brusinek – PACranTM.

uromax-rapid

Doplněk stravy

Více ZDE!

Když v létě vyrazíte k moři, chcete se odreagovat, opálit a pořádně si odpočinout. A pokud vyrážíte třeba jen s kamarádkou, jen to nahrává tomu, že na sebe nemusíte dlouho nechat čekat nějaký příjemný prázdninový románek. Přímořská atmosféra, pláž, šumění vln i palem prostě udělají své, a to, k čemu byste se doma třeba vůbec neodhodlala, přijde co nevidět. Jenže na letní románky je třeba dát pozor. Kvůli jedné, jakkoli krásné, noci, byste nakonec mohla litovat.

 

Když sex, jen s kondomem

Pokud potkáte krásného opáleného domorodce, který vám bude tvrdit, že jste nádherná a nikoho jiného než vás nechce, bude mu těžké odolat. Pokud se rozhodnete, že si románek s ním užijete naplno, nikdy to nepodceňujte a vždy trvejte na použití kondomu. Je jedno, že jíte antikoncepci, ta vás před pohlavními chorobami neochrání. A zapomeňte na to, že tento muž je počestný jedinec, který neměl nikdy jinou. Je pravděpodobné, že podobný scénář opakuje každý týden. A vždy s jinou. Kondom proto mějte raději u sebe vy, pokud se na milování chystáte. S neznámým partnerem si pak odpusťte orální sex, i při něm se můžete vážně nakazit.

 

Tip MIMIFORA:
Pozor na chlamydie!
Chlamydie

Nejrozšířenější pohlavní chorobou, kterou se ročně nakazí až 90 milionů lidí na světě, jsou chlamydie. Jsou zákeřné hlavně v tom, že o nákaze nemusíte dlouho nic vědět. Potíže, které se následně objeví, byste totiž pohlavní nemoci nepřičítaly. Infekce močových cest, zánět děložního hrdla či oční záněty patří k těm nejčastějším. Existuje několik různých typů chlamydií. Nejrozšířenější, co se sexuálního přenosu týká, je sérotyp D-K. Pokud se setkáte s nakaženým partnerem, je pravděpodobnost, že se nakazíte velmi vysoká – 75 %. Chlamydie stojí velmi často za problémy s početím. Pokud o nich totiž nevíte a neléčíte je, postupují pohlavním ústrojím a způsobí poškození sliznice a slepení vejcovodů. A následek? Neplodnost.

 

Pozor na zlomené srdce sex-a-vztahy-prazdninove-romanky-ii-sh-nahled

Pokud se rozhodnete po hlavě vrhnout do letního románku, nechejte city raději doma. Mohla byste se totiž pořádně spálit. Pokud se totiž do cizince bezhlavě zamilujete, mohla byste si domů odvést pořádně zlomené srdce. Letní lásky jsou totiž pěkné, žhavé, příjemné i vzrušující, ale málokdy bývají stálé. Muži, kteří si rádi užívají s turistkami, velmi dobře vědí, jak na ně. Co jim říct, kam je vzít, co jim slíbit. „Slibem nezarmoutíš,“ říká se a je to pravda. Pokud jeho slovům uvěříte, pak je pravděpodobné, že návrat domů propláčete. Proto je lepší do románků city netahat… Užívejte si, jak chcete, ale nezapojujte do toho srdce.

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

 

5 Posledních příspěvků v diskusi
05:12 05.08.2015 - Monica Brown -

Bossystsven@gmail.com

How I Got My Husband Back........... My Names is Monica Brown ,AM from United states .i never believed in love spells or magic until i met this spell caster once when i went to Africa in June last year on a business summit i meet a man called Dr Dros, is powerful he could help you cast a spells to bring back my love s gone misbehaving lover looking for some one to love you bring back lost money and magic money spell or spell for a good job i m now happy & a living testimony cos the man i had wanted to marry left me 4weeks before our wedding and my life was upside down cos our relationship has been on for 3 year i really loved him, but his mother was against me and he had no good paying job so when i met this spell caster, i told him what happened and explained the situation of things to him at first i was undecided,skeptical and doubtful, but i just gave it a try and in 6 days when i returned to taxes my boyfriend (is now my husband ) he called me by himself and came to me apologizing that everything had been settled with his mom and family and he got a new job interview so we should get married i didn’t believe it cos the spell caster only asked for my name and my boyfriends name and all i wanted him to do well we are happily married now and we are expecting our little kid and my husband also got a new job and our lives became much better in case anyone needs the spell caster for some help his email address: Drossuva@gmail.com

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse