vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Prázdninová nevěra: Mám ji přiznat?

18. července 2017

Prázdninová nevěra: Mám ji přiznat?

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: prázdniny vztah nevěra sex léto

preventan-mimiforum-banner

Prázdninový románek může přijít dřív, než se nadějete. Pokud však doma čeká přítel, nastává otázka – přiznat se, anebo raději mlčet? 

„Na dovolenou k moři jsem letos jela s kamarádkou. Přítel musel být v práci, a tak zůstal doma. Slunce, moře, horký vzduch ale udělaly své a já se neudržela a byla mu nevěrná. Šlo sice jen o krátký prázdninový úlet, ale stál za to. I když jsem věděla, že půjde jen o pár nocí, nikdy jsem nic takového nezažila. Teď ale nevím, zda se mám příteli přiznat, anebo raději mlčet. Kamarádka mi radí o ničem nemluvit, ale já bych si připadala lépe, kdybych mu vše svěřila. Nevím ale, jak by reagoval,“ svěřuje se Drahomíra (25).

 

Lepší je mlčet

Zatloukat, zatloukat, zatloukat. Kdo by neznal oblíbené heslo legendárního dr. Plzáka. A většina odborníků se k němu kloní stále. „Co oči nevidí, to srdce nebolí,“ říká se. A je na tom hodně pravdy. Zkrátka a dobře – jsou situace, kdy je pro všechny lepší mlčet a nechat si malé tajemství pro sebe. A prázdninová nevěra je jednou z nich.

 

Přiznání napáchá více škod, než užitku

Flirtování a sex na jednu či pár nocí k létu patří, a mnoho dívek a žen, které se vydají s kamarádkami k moři, neodolá a zhřeší. Pokud jde o bezpečný sex s ochranou, je pravděpodobnost, že žádné následky mít románek nebude, velmi vysoká. V takovém případě je vždy lepší se se svým úletem zbytečně nesvěřovat. Ve většině případů by to totiž napáchalo více škody, než užitku.

 

Rozchod za letní úlet

„Když jsme vyrazily k moři s kamarádkami a partnery nechaly doma, netušila jsem, co mě čeká. Bláznivě jsem se tak zamilovala a zažila týdenní prázdninovou lásku. Byl to nejhezčí týden v mém životě, i když jsem věděla, že nebude mít pokračování. Jenže když jsem přijela domů, hryzalo mě svědomí. Aby se mi ulevilo, partnerovi jsem se se vším svěřila a prosila ho o odpuštění. Čekala jsem, že bude naštvaný, ale že se s tím srovná. Opak byl pravdou. Zuřil, že nevěru nepřekousne, sbalil mi tašku a vyhodil od sebe z bytu. Musela jsem jít zpět k rodičům. Příště bych už mlčela, udělala jsem chybu,“ vypráví Sylva (29).

 

Stojí přiznání za to?

Pokud i vy propadnete prázdninové lásce, ač na vás doma čeká partner, dobře zvažte, zda vám přiznání stojí za to. Tedy v případě, že chcete v původním vztahu pokračovat. Málokterý muž se s tím totiž smíří, odpustí vám a ještě se bude víc snažit, aby vás neztratil. Reakce bývá většinou opačná. Za jednu krátkou letní noc tak můžete zaplatit vysokou cenu a místo odpuštění se dočkat rozchodu.

 

Text: ino

Foto: Sxc.hu

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse