vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Prázdninová nevěra: Jak ji ututlat před partnerem

24. července 2012

Prázdninová nevěra: Jak ji ututlat před partnerem

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: Našla jsem mu milenku. A mám klid!

preventan-mimiforum-banner

Může se to stát i vám. Na prázdninách s kamarádkou prostě neodoláte a podlehnete místnímu krasavci. Jenže doma vás čeká milující partner a vy se vše snažíte ututlat.

Diskutujte: Prozradila byste partnerovi, že jste mu byla na dovolené nevěrná?


Odjela jste s kamarádkou na dovolenou, abyste se odreagovala. Měla jste v plánu jen odpočívat a o nic se nestarat. Jenomže pak se to stalo. Potkala jste opáleného sexy domorodce a mezi vámi to okamžitě zajiskřilo. Podlehla jste mu a zažila sex, jako nikdy předtím. Opojné milování na břehu moře, vášnivé polibky pod palmami, dvě horká nažhavená těla, která se sebe dotýkají, romantika pod hvězdami. Jenže to mělo jeden háček. Šlo o prázdninový úlet a doma na vás čekal partner s kyticí růží. K nevěře se přiznat nehodláte, a tak je dobré mít v záloze pár rad, jak ji ututlat.

1. Nic nepřiznávejte

Přijet z dovolené a říct partnerovi, že jste tam zažila nejlepší sex v životě, by byla ta největší chyba. Zvlášť, když dotyčného už nikdy neuvidíte a rozcházet se nechcete. Proto je lepší nic nepřiznávat, nenaznačovat, a když se vás zeptá, jak jste se měla, říct s úsměvem na rtech: „Bez tebe špatně, miláčku.“

2. Odstraňte vše, co by vás prozradilo

Vše, co by vaši nevěru mohlo prozradit, odstraňte z dosahu partnera – a nejlépe i z bytu. Společnou fotku s letní láskou, dárek, či snad adresu a telefonní číslo. Pokud totiž partner náhodou objeví fotku, na níž jste v objetí jiného muže, budete mu jen těžko vysvětlovat, že vlastně o nic nešlo.

3. Pozor na počítač

Možná si budete chtít dojmy z prázdninového letního flirtu sdělit se svou kamarádkou přes chat, či si s ní popovídat na Facebooku. Pozor na to – pokud to uděláte, hned smažte historii. Nikdy nevíte, kdy se vám partner podívá do počítače, a pak bude problém. To samé platí i o e-mailu. Pokud někomu o nevěře píšete, okamžitě všechny důkazy zlikvidujte. Nechcete-li však, aby se něco prozradilo, raději o svém románku zcela pomlčte.

4. Nebuďte odtažitá sex-a-vztahy-prazdninova-nevera-ii-sh-nahled

Když se po čtrnácti dnech vrátíte od moře, partner bude jistě nažhavený na společnou noc. Neodmítejte ho. Bude totiž čekat, že po něm toužíte stejně tak, jako on po vás a jen velmi těžko pochopí, že tomu tak není. V tom případě totiž hned pojme podezření, že se dělo něco, s čím se mu nechlubíte. Snažte se chovat normálně a vyjděte mu vstříc. Pokud to nejde, vymyslete si hodně dobrou výmluvu, proč nemůžete zůstat přes noc.

5. Berte letní flirt jako uzavřenou kapitolu

Možná jste prožila nejhezčí dny v životě, ale je na čase za nimi udělat tlustou čáru. Postavit se nohama na zem a vrátit se do reality. Tedy v případě, že v letní lásce nechcete a nemůžete pokračovat, což se děje většinou.

6. Pozvěte ho na společný víkend

Udělejte si na svého partnera čas a zkuste vymyslet něco, co ho potěší. Ať už to bude romantický víkend ve dvou, nebo výlet na místo, které si přeje navštívit. V každém případě mu uděláte radost, vy sama se odreagujete a zabavíte a myšlenky na letní flirt alespoň na chvíli zaplašíte z hlavy.

 

Text: asm

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse