vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Praktické tipy, jak si muže udržet

18. května 2015

Praktické tipy, jak si muže udržet

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: láska vztah můž jidlo sex

preventan-mimiforum-banner

Získat muže je jedna věc, ale udržet si ho může být někdy mnohem těžší. Jak na to, aby se k vám rád vracel a nehledal jinde? Zde je sedm praktických tipů!

Udržet si muže nemusí být vždy snadné. I když jste ho zdánlivě získala, může se stát, že nebude spokojený a začne se dívat jinde. Jak se tomu pokusit zabránit?

 

1. Buďte svá

Přetvařovat se nevyplácí! A pokud vám to vyjde, tak jen na přechodnou dobu. Jednoduchým receptem, jak si muže udržet déle než na jednu noc, je: „Buďte svá!“ Jen tak ho můžete upoutat a získat na víc, než na dobu, než přijde na to, že jste na něj vše jen hrála.

 

2. Pečujte o sebe

Ve vytahaných teplákách, natáčkách na hlavě a v tlustých ponožkách si muže dlouho neudržíte. Přitom stačí o sebe trochu dbát. Nemusíte si hned kupovat nový šatník a každý druhý den být u kadeřníka. Dělejte to, co je ve vašich možnostech. Pěkně se učesejte, jemně naličte, buďte vždy upravená – venku i doma. Muži na to, jak vypadáte, hodně dají, i když vám to třeba neřeknou.

 

3. Naslouchejte mu – a chvalte

Mnozí muži rádi mluví o sobě, a pokud to nebudete chtít slyšet, dosáhnete jen toho, že si onu »vrbu« najdou někde jinde. Zkuste mu naslouchat a nezapomeňte mu občas také zalichotit. Všichni muži jsou ješitní a pochvalu rádi slyší. Když to s ním budete umět, dosáhnete toho, že se k vám bude rád vracet.

 

4. Smějte se

Kdo by se rád díval na neustále protivnou a zamračenou ženu, která je věčně nespokojená a stále partnerovi něco vyčítá. Nesnažte se ho tímto postojem odradit. Raději se smějte, co to nejvíce jde. Když se vás snaží pobavit, nebraňte se smíchu. Usmějte se na něj párkrát za den a řekněte mu něco pěkného. Mějte na paměti, že smích léčí.

 

5. Nevymlouvejte se na bolest hlavy

sex-a-vztahy-tipy-jak-si-muze-udrzet-ii-sh-nahled

Je váš partner hodně náruživý a pro vás je to příliš? Pak se s ním snažte najít rozumný kompromis. Nevymlouvejte se ale neustále na bolest hlavy, únavu apod. Pokud muže budete v posteli zanedbávat, dáte mu příležitost, aby se ohlížel jinde. A můžete si být jistá, že se nějaká ochotná žena, která jeho touhy vyslyší, vždycky najde. Raději mu ukažte, že o něj stojíte i v posteli. A že vás to s ním baví!

 

6. Buďte ženská, flirtujte

Muži touží po partnerkách, které dovedou být ženami. Ukažte mu, že vy jí jste! I když jste spolu déle, zapojte čas od času ženské zbraně, sexy se oblékněte, namalujte, vezměte si podpatky a vyrazte s ním ven. Anebo mu jen tak během dne pošlete žhavou SMS či mail. Dávejte mu průběžně najevo, že o něj máte zájem.

 

7. Láska prochází žaludkem

Staré známé přísloví praví, že „Láska prochází žaludkem“. A je to pravda! Pokud partnerovi alespoň občas nepřipravíte dobré jídlo, moc si nepomůžete. Naopak když zjistí, že jste nejen skvělá přítelkyně, milenka, ale i kuchařka, bude se k vám rád a ochotně vracet a nebude mít důvod jít jinam. A to už stojí za zvážení!

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse