vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Power plate: Krásná postava za pár minut

24. května 2012

Power plate: Krásná postava za pár minut

Kategorie: Dieta, Připojené tagy: Power plate Sport cvičení celulitida hubnutí

preventan-mimiforum-banner

Cvičí na něm i Madonna. Power plate je unikátní přístroj, který zkrátí dobu v posilovně, protáhne tělo, zformuje postavu, redukuje celulitidu, a to vše díky vibracím. 

Diskutujte: Jaká je vaše zkušenost s Power plate?


Přenáší vibrace do svalů, a tak přirozeně aktivuje jejich reflexivní kontrakce. Není příliš náročné, nezatěžuje klouby, a hodí se téměř pro každého. Výsledek cvičení je vidět velmi rychle, a právě proto jde o žhavý hit na poli fitness, který si ženy nemohou vynachválit. Navíc je vhodný také jako prostředek pro rehabilitaci. To vše je Power Plate.

Nenáročné, ale efektivní

Cvičení na přístroji, které se označuje jako Acceleration Training, je populární hlavně proto, že není tolik fyzicky náročné, a přitom jsou výsledky vidět velmi rychle. Je však třeba cvičit pravidelně, nejlépe třikrát týdně, avšak postačí jen 20 až 30 minut. Přístroj Power plate má ještě jednu výhodu – dají se na něm provádět různé druhy cvičení – protahování, posilování, masáže i relaxace. Každá cvičební lekce začíná rozcvičením a končí masáží.

Kila dolů a pevná postava

dieta-power-plate-ii-sh

V přístroji, který slibuje nejen zhubnutí, ale hlavně zpevnění postavy, si našla zalíbení řada celebrit. Propagují ho například zpěvačka Bára Basiková, nebo modelka Andrea Verešová. Ze zahraničních hvězd ho zbožňují Madonna i Brad Pitt. Chválí si především časovou nenáročnost, a přitom výborný výsledný efekt. „Nikdy bych neřekla, že jde o tak intenzivní cvičení. Ono se to nezdá, ale pěkně jsem se zapotila, i když nešlo o nijak náročnou aktivitu. Po pár minutách ze mě stékal pot a já byla mile překvapena, když jsem cítila, jak se mi stahují svaly. Po třech týdnech cvičení jsem měla mnohem pevnější figuru, jsem moc spokojená,“ chválí si přístroj Míša (28).

Nestačí jen stát, musíte cvičit 

Ale pozor – pokud si představujete, že přijdete do posilovny, stoupnete si na přístroj, zapnete vibrace, za půl hodiny je vypnete a jdete štíhlejší domů, jste bohužel na omylu. Po celou dobu musíte aktivně cvičit. Proto je velmi důležité absolvovat alespoň pár lekcí s trenérem, který vám ukáže správnou techniku cvičení, případně vám i poradí se sestavou přímo na míru – zaměřenou na vaše kritické partie.

Kde najdete Power plate

Unikátní přístroj si můžete vyzkoušet v řadě studií po celé republice. Musíte však počítat s tím, že za jednu lekci o délce 30 minut zaplatíte 200 až 300 Kč, dle konkrétního místa. Pro delší cvičení tak budete muset sáhnout hlouběji do kapsy, a ideálně si pořídit výhodnější permanentku.

MIMIFORUM zjistilo:

Co přináší Power plate

  • Zpevnění a zformování postavy.

  • Redukci celulitidy, protože vibrace zrychlují cirkulaci krve.

  • Zlepšení koordinace a rovnováhy.

  • Zvýšení kondice a pohyblivosti.

  • Zvýšení produkce kyslíku a odstranění toxinů z těla.

  • Zvýšení hustoty kostní tkáně. Proto je vhodné i pro ženy středního a vyššího věku jako prevence osteoporózy.

  • Rychlejší rehabilitaci po úrazech.

 

Text: lju

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse