vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Povánoční ponorka: Partner mi leze na nervy!

29. prosince 2014

Povánoční ponorka: Partner mi leze na nervy!

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: ponorka hádka Vánoce partner stres

preventan-mimiforum-banner

Když vám partner začne po Vánocích lézt na nervy, neb ho vidíte 24 hodin denně, nenechejte si zkazit konec roku. Zkuste na ponorku vyzrát!

Q Max Active

Doplněk stravy.
Koenzym Q10 v přípravku:
·    Je aktivní forma koenzymu Q10 s 8× vyšší dostupností.
·    Je redukovaná forma koenzymu Q10.
·    Je okamžitě využitelný pro organismus.
·    Bez nežádoucích příměsí a balastních látek.
·    Redukovaný koenzym Q10 by se mohl doporučit k užívání společně se statiny ke snížení výskytu jejich možných nežádoucích účinků.

qmax-active

Doplněk stravy

Více ZDE!

Zatímco během roku se spolu skoro nevidíte, kolem Vánoc máte volno a jste spolu neustále doma. A tak místo toho, aby to váš vztah posílilo, začínáte si pěkně lézt na nervy. Partner sedí u televize, cpe se k prasknutí a vy jen lítáte, vaříte a uklízíte. Nepomůže vám s ničím, a tak místo rodinné pohody máte pocit, že je z vás služka na plný úvazek – a pěkně vás to štve. Navíc jste zjistila, že na něm hodně věcí nesnášíte, kterých jste si dřív ani nevšimla.

 

Ponorka je rázem tu

Když spolu trávíte víc času, než obvykle a nejste ve fázi zamilovanosti, často vyplují na povrch věci, které jste před tím neviděla – anebo vidět nechtěla. Ponorka je na světě dřív, než se nadějete a konec roku umí pořádně znepříjemnit. Jak na ni vyzrát a vyhnout se hádkám a problémům?

 

Tipy MIMIFORA:

Jak vyzrát na povánoční ponorku

 

-          Dejte si od sebe volno. Neseďte spolu doma, jděte každý zvlášť ven! Vyrazte si s kamarádkami a dobře se bavte. Zaručeně vám to prospěje.

 

-          Vyhněte se hádkám. Pokud víte, že byste se kvůli něčemu s partnerem jen pohádala, tématu se vyhněte. Není nutné situaci ještě zhoršovat a vyvolávat hádky, kterým se dá vyhnout.

 

-          Překvapte ho. Sedí stále u televize? Připravte mu překvapení a vezměte ho ven. Někam, kde se mu bude líbit a kam to nečeká. Malá příjemná překvapení vztahu jen prospívají.

 

-          Nevažte se na něj. Udělejte si svůj program, pokud s ním není řeč. Není nutné, abyste byli čtrnáct dní stále spolu, když to vztahu neprospívá. Pokud s vámi nikam jít nechce, nevadí. Nevažte se na něj.

 

sex-a-vztahy-povanocni-ponorka-ii-sxc-nahled -          Vyrazte na nákupy. Samozřejmě bez něj! Sama, s dětmi, s maminkou či s kamarádkami. Udělejte si pěkný »holčičí« den, projděte obchody a zajděte na kávu. Prospěje vám to.

 

-          Věnujte se koníčkům. Když s partnerem není řeč, nevadí. Nenecháte si přece zkazit konec roku. Máte konečně příležitost věnovat se tomu, co celý rok zanedbáváte. Třeba svým koníčkům!

 

-          Dejte si čokoládu. Říká se, že je dobrá na nervy, a to je pravda. Kousek kvalitní hořké čokolády rozplývající se v puse je prý lepší, než orgasmus! A to rozhodně stojí za zkoušku, když vám partner leze nesmírně na nervy.

 

Text: ino

Foto: Sxc.hu

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse