vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Povánoční hubnutí II.: Další várka hubnoucích tipů!

30. prosince 2011

Povánoční hubnutí II.: Další várka hubnoucích tipů!

Kategorie: Dieta, Připojené tagy: pitný režim Vánoce jídelníček hubnutí dieta

preventan-mimiforum-banner

Trápíte se s »vánočními« kily? A zaujaly vás naše včerejší hubnoucí tipy? Dnes přinášíme další várku! Držte se jich a všechno bude snazší…

UltraGuard

Přibrala jste o Vánocích? Zkuste UltraGard. Jde o přípravek obsahující patentovanou a ověřenou trojkombinaci standardizovaných rostlinných extraktů pod názvem LeanGard. Tato směs přírodních látek příznivě pomáhá v boji s nadváhou a je vhodným doplňkem při redukčních dietách. Účinné látky rostlin přispívají k omezení chuti k jídlu a navodí pocit sytosti. Příznivě ovlivňují metabolismus tuků, neodbourávají svalovou hmotu a pomáhají bojovat s jo-jo efektem.

ultragard-60-nahled

Doplněk stravy

Více ZDE

 


Diskutujte: Jak shazujete povánoční přebytečná kila vy?


7.Používejte salsu.

 Kdykoli můžete, používejte salsa omáčku. Je z rajčat a zeleniny, lehce pikantní a netučná. Můžete si ji dopřát na maso, lze jí nahradit majonézu v salátu. Její součástí jsou chilli papričky, které podporují hubnutí.

8.Uberte třetinu z porce jídla.

Než začnete jíst, uberte z každé porce třetinu jídla. Jíte-li v restauraci, nechejte si zbytek pokrmu zabalit s sebou. Tato metoda vám za den totiž ušetří až 500 kalorií.

9.Omezte alkohol.

 Prázdné kalorie z alkoholu jsou pro tělo zbytečné a vedou k tloustnutí. Nejhorší je v tomto případě tvrdý alkohol, likéry a koktejly. Pokud hubnete, je ideální si alkohol zcela odpustit. Nejde-li to, dejte si vinný střik nebo malou sklenku piva.

10.Pište si vzkazy.

Zajímavé řešení, které ale často funguje. Na místa, kam chodíte mlsat (nebo kde máte uloženo jídlo), si nalepte vzkazy, případně fotky. Text by vám měl zbytečné jídlo rozmluvit. Vzkazy typu »Opravdu chceš být tak tlustá« jsou skvělou prevencí. Můžete si jimi polepit i jídlo v lednici, kterého byste se měla zřeknout.

11.Nepijte slazené limonády

Velkým nepřítelem všech, kteří se snaží zhubnout, jsou slazené limonády. Obsahují spoustu cukru, který není cestou ke štíhlé linii. Podle průzkumů pijí lidé slazené limonády 2× více než mléko, a dokonce 6× více než kvalitní ovocné džusy. Když je nahradíte vodou a čajem, rázem snížíte denní příjem kalorií.

12.Nejezte v poklusu. dieta-povanocni-hubnuti-produkt-ii-2-ing

 Udělejte si na jídlo čas a snězte ho u stolu. Nespěchejte a nejezte v poklusu při cestě do práce, výrazně omezte kalorická jídla z rychlých občerstvení. Jen tím, že si jídlo dáte na talíř, budete mít přehled, kolik toho sníte. Navíc vás víc zasytí, když ho pomalu rozžvýkáte, než když ho naráz zhltnete. Pak totiž můžete mít pořád hlad a zbytečně sníst další porci navíc.

13.Zvyšte příjem bílkovin.

 Je prokázáno, že vás zasytí více než cukry a tuky. Podle studií lidé, kteří si k obědu či svačině dají jídlo s vyšším obsahem bílkovin, mají následně menší hlad a při dalším jídle sní méně. Volte však potraviny, které obsahují i méně tuku. K svačině si dejte sýr cottage nebo bílý jogurt, k obědu krůtí či kuřecí prsíčka se zeleninou.

14.Jezte z menšího talíře.

 Když si dáte menší talíř, méně toho sníte. Bude totiž opticky působit plný, na rozdíl od stejné porce, kterou si dáte na talíř velký. Opatrně i s dresinky, omáčkou, majonézou apod. I toho je třeba dávat s mírou, nebo raději rovnou vynechat.

15.Hledejte alternativy.

K potravinám, které jíte, hledejte méně tučné a sladké alternativy. Jogurt si můžete dát light, sýr s max. 30 % tuku, maso libové, minerálku neslazenou nebo s náhradními sladidly. Místo sušenek si dopřejte čerstvé ovoce. Jen tímto jednoduchým způsobem výrazně snížíte příjem kalorií. Váha pak pomalu půjde dolů.

 

Text: lju

Foto: Ingimage.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse