vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Poslední prázdninové výlety

28. srpna 2015

Poslední prázdninové výlety

Kategorie: Tipy na výlet, Připojené tagy: spa zoo prázdniny děti výlet

preventan-mimiforum-banner

Vyrazte s dětmi na poslední prázdninové výlety? Třeba do zoo či na festival aut! A na závěr si můžete udělat radost a relaxovat v luxusním spa…

Preventan Quattro

  • Doplněk stravy.
  • Cucavé tabletky.
  • Obsahuje unikátní směs biologicky aktivních látek ProteQuine® + 30 mg Laktoferin.
prevetan-quattro

Doplněk stravy

Více ZDE

Kam vyrazit s dětmi na poslední prázdninový výlet? Třeba za medvídkem Haribo, anebo za rychlými auty!

 

Medvídek Haribo v Zoo Tábor

Kdy: neděle 30. 8. 2015

Zlatý medvídek Haribo v rámci své prázdninové roadshow s názvem „Hravé léto“ procestoval mnoho zajímavých míst České republiky. Nevynechá ani zoologickou zahradu v Táboře, která od počátku prázdnin stačila přivítat desetitisíce návštěvníků. Právě zde hodlá Zlatý medvídek všem zájemcům zpříjemnit konec léta. V neděli 30. srpna ve spolupráci se zoologickou zahradou uspořádá zábavný program plný soutěží a zároveň přispěje na chov devíti místních medvědů.

 

Prague Car Festival

Kdy: 29. a 30. 8. 2015
Pro milovníky aut je tu skvělý tip! Již 4. ročník automobilové výstavy Prague Car Festival můžete navštívit srpna na výstavišti PVA Expo Praha Letňany. Uvidíte stovky unikátních automobilů z mnoha směrů motorismu a po celý víkend pro vás bude připraven bohatý doprovodný program. V sekci Dream cars budou představeny lahůdky ze světa luxusních a sportovních vozů. Sekce Racing cars nabídne ukázku mnoha profesionálních závodních týmů a Tuning scene ukáže nejlepší tuningové vozy z osmi zemí Evropy. Pro děti budou připraveny herní konzole, soutěže a jízdy na trenažerech, dospělí si mohou vyzkoušet jízdy na venkovní ploše s elektromobily a mnoha dalšími vozy. A v pozadí jistě nezůstane ani další program v podobě soutěží Miss, tomboly, focení s modelkami atd.

 

iQLANDIA

Novinku pro své návštěvníky připravila iQLANDIA, kde se rozhodně nudit nebudete. Zkuste si se zavřenýma očima vyčistit zuby, obléknout se do školy nebo si zavázat tkaničky. Že jste se umazali od pasty, vzali si každou ponožku jinak barevnou a boty nedopatřením svázali k sobě?  Jak zvládají běžné domácí činnosti nevidomí, okusíte na vlastní kůži v liberecké iQLANDII ve speciálním exponátu Svět ve tmě. Jedná se o klasický malometrážní byt, který bude absolutně zatemněn. „Ještě než lidé vstoupí do místnosti, prohlédnou si ji pomocí dvou infrakamer, vevnitř je pak čeká naprostá tma. Navíc máme nachystané úkoly – od těch nejjednodušších, kdy příchozí budou muset počítat hrnky, až po ty nejtěžší, jako například zasunout zástrčky do zásuvky. K tomu bude východ z bytu situován do rušné křižovatky a návštěvník by měl správně zareagovat na akustický signál semaforu,“ říká Jana Pivoňková, marketingová manažerka science centra.

 

tip-na-vylet-posledni-prazdninove-vylety-ii-archiv-nahled Tip MIMIFORA pro maminky:
Nechte se hýčkat jako královna!

Objevte oázu klidu a dokonalé harmonie ve stylovém pražském privátním wellness centru Samui Spa. Designový interiér, diskrétní prostředí, špičkové vybavení a prvotřídní služby až do půlnoci. Zažijte dokonalou relaxaci s vlastním zázemím – využít můžete spa s finskou saunou a jacuzzi, bio saunu  s jacuzzi či pouze jacuzzi. A pokud jsou pro vás masáže nudou, nechte se hýčkat např. rituálem  královny babylonské. 100% přírodní kosmetika z ekologických ingrediencí Alqvimia nese pečeť alchymie rostlin, takže na vlastní kůži pocítíte živoucí sílu a duši rostlin a květů. Wellness v kombinaci s fyzioterapií zajistí ničím nerušený odpočinek prospívající nejen mysli, ale i tělu.

www.samuispa.cz

 

Text: mob

Foto: archiv Haribo, Samui Spa 

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse